FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid MY2016

  • ryba8013 
    tak widze ze jest ponad, to foto jest 1 dzień po odebraniu auta z salonu (tak uzupełnili w fabryce... )
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY 2016, Ambition Max, Beż Cappucino Metalizowany, 0 km, Lublin

  • michal123 może źle się wyraziłem, chodziło mi bardziej o zmiany na lepsze, typu  mocniejszy silnik, kierunki w lusterkach może nowy maxi dot, nowsze radio itp.
    Byłem dziś u siebie w salonie bo chciałem  zobaczyć jak wygląda wewnątrz nowy Rapid ale niestety jeszcze go nie maja u siebie, najwcześniej za 2-3 tygodnie będzie do oglądnięcia.
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Oglądałem nowego Rapida przy okazji wizyty w Mladzie Boleslav i nie zobaczyłem jakiś zmian oprócz tych wymienionych przez @Ricka. Nie ma - o czym już wiemy - żadnych bajerów extra, jak np. zabudowane fotele z Octavii. Zdaje się, żę ciągle się nie doczekamy wskazań prędkości tempomatowych na Maxi-DOT'ie. Ja się nie napinam.

    Swoją drogą to już widzę nerwowe uśmiechy w nieautoryzowanych warsztatach jak będą za parę lat przyjeżdżały Rapidy i każdy z jakimiś zmianami, lub każdy rocznik z inną dokumentacją serwisową :)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Rick 

    masz fotke z rapida spaceback MY2016
    , jak trzeba wiecej to wrzuce tylko pisz :)
    IMAG6939.jpg
    2592 x 1552 - 431K
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY 2016, Ambition Max, Beż Cappucino Metalizowany, 0 km, Lublin
  • @Tomki11 - A co masz na Maxi-DOT'ie? Masz jakieś wskazania z tempomatu o zadanej prędkości?
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • halif 

    troszkę nie rozumiem jak zabudowane fotele ? Patrzyłem do OIII i jedyne co brak w R to regulacja odcina lędźwiowego.
    Patrzyłem też do FIII i różnica foteli to gorsza tapicerka w FIII (w najwyższych wersjach dopiero jest porównywalna.) regulacja kąta oparcia  jest na pokrętło i to moim zdaniem lepsze rozwiązanie bo w MY15 mam dźwignię niby szybsze bo nie trzeba kręcić ale jakby mniej precyzyjna ta regulacja. No i dźwignia przesuwu fotela w FIII jest taka jak w OIII co jest dość wygodne.
    Pewnie w MY16 fotel jest taki jak z OIII ale bez regulacji ledzwiowej.

    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • W O3 nie widać prowadnic, są pod maskownicą z plastiku. Takie same ma Fabia 3:
    R: http://s3.egospodarka.pl/grafika2/Skoda-Rapid/Skoda-Rapid-1-6-TDI-Elegance-128421-640x640.jpg
    O3: http://www.autocentrum.pl/gallery/skoda-octavia-iii-rs-kombi-2-0-tsi-2013/fotel-kierowcy-widok-z-prz...
    F3: http://cdn26.se.smcloud.net/t/photos/248112/skoda-octavia-iii-wnetrze.jpg
    Jak widać w R dosyć biednie. Bez względu na wersję wyposażenia. Były domysły, że MY16 dostanie fotele od Fabii 3, ale nic z tego nie wyszło...

    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Po co te osłony? Kiedy je widzisz? Kiedy na to patrzysz. A kiedy na to patrzysz?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Osobiście jestem zadowolony z braku tych plastików przy fotelach z przodu. Jeśli ktoś chciałby założyć pokrowce to ma ułatwioną sprawę i wygląda to estetyczniej niż ponaciągane na plastiki, łatwiej też wyczyścić podłogę w samochodzie a w F1 się trochę musiałem namęczyć z tym. 

    Dla kogoś coś może być wadą, dla innego zaletą. Fajnie gdyby takie rzeczy można by było dobrać pod siebie w salonie przy zamawianiu ew. dokupić później te plastiki.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • U mnie takie są w serii

    IMG_00821.jpg
    1296 x 972 - 583K
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • supermajku  po to, żeby nie oglądać prętów pod siedzeniem przy otwartych drzwiach. Skoda w końcu kapnęła się, że to wygląda paskudnie i nowe rapidy mają już plastikowe osłony. Ja mam zamiar kupić te plastiki.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • mozna kupic takie do MY15?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Można, koszt około 140 zł.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • Maxi-DOT pokazuje:
    Godzina, stan km (od początku), stan km (od wyzerowania), stopnie C, po wciśnieciu guziczka na kierownicy: zużycie paliwa, średnie zużycie paliwa, zasieg (jak daleko auto przejedzie), czas przejazdu (ile auto już jedzie), bieżący przebieg, prędkość cyfrowo, średnia prędkość na trasie, temp. oleju, ostrzeżenie przy ___ km/h (jeszcze nie wiem co to :D)
    Rick moje fotele:
    IMAG6951.jpg
    2592 x 1552 - 606K
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY 2016, Ambition Max, Beż Cappucino Metalizowany, 0 km, Lublin

  • Tomki11
    No to fotel na razie się nie zmienił także halif miał rację, pewnie jak im się skończą zapasy tych siedzideł to zapodadzą nowszy model.

    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Czyli dodaję do mojego SB MY 15 osłony do foteli i kapselek do lewarka skrzyni biegów i mam w środku MY 16 ;)... no prawie, jeszcze tylko nowego SWINGA brakuje ;)
    Mam pytanko do Kolegów, czy ktoś może widział (przymierzał się) do świateł przeciwmgielnych z zintegrowanymi ledami?

  • Są do kupienia. Ale ci, co kupili - okazało się, że jest zaraz problem z kabelkami. Efekt końcowy - jest gorzej niż sądzili. Niektórzy wręcz odradzają zamianę przecimgielnych.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Nie rozumiem jednej rzeczy z tymi osłonami. Z tego co piszecie to MY16 ich nie ma?
    Przecież w Rapidach produkowanych od grudnia 2014 lub stycznia 2015 były montowane w standardzie. Kolega co na auto z lutego 2015 w wersji AmbitionMAX ma odsłony.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Listopad 2015 i nie mam osłon
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • ryba8013 listopad 2015. Trochę wybiegłeś w przyszłość.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?