FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • na Połczynskiej
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja jam właśnie biorę, gość dał mi najlepszą cenę. Rozsyłałem maile do ok 10 salonów i oni jednak dali najlepszą ofertę. Wimar był lepszy, ale bez pakietów gwarancja i przeglądy, jak sprzedawca je doliczył, to wyszło praktycznie tak samo jak na Połczyńskiej i tak już zostało. W sumie nie żałuję, bo oprócz początkowych problemów wszystko idzie na razie nieźle, choć zapowiadało się ciężko, ale ostateczną ocenę wystawię dopiero jak odbiorę samochód.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • No może i coś bym u nich utargował wiecej ale juz im nie nie dałem drugiej szansy :)
    do standardowych 4700 doliczyli chyba 2 czy 3 tys i to podobno max. Zimny w Lodzi zaczął negocjacje od 9200 razem, Radomski salon zrobił rabat na 10000,  Wimar po zaciętych negocjacjach 11.000 (chociaz ostatecznie stanelo chyba na 10,600 zobaczymy jak wyjdzie po rabacie wyprzedazowym)
    Fakt faktem ze w Wimarze prawie nic w gratisie z akcesoriów ne ugrałem (dywaniki chyba tylko) w Polmocie moze dalo by sie jeszcze cos utargowac - ale wyszlo w sumie ok bo dostalem bony to tak jakby gratis :)
    Poza tym tylko Wimar zaproponował rabat za 2014 :) i to przewazylo o mojej decyzji

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Mi w Polmocie dali 10000 rabatu i mam nadzieję że coś urwę jeszcze przy akcesoriach, bo tych też niemało zamówiłem.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja dostałem 14800 ;-)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Też na Połczyńskiej?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @David nie dołuj ty masz rabat pracowniczy :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Aaa, cwaniak:p
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Moje autko jest już w salonie dzisiaj przyjechało, czekają jeszcze na papiery z Poznania, jutro jadę go zobaczyć.
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Ja mialem termin odb. na 31 marca a okazuje sie ze moj LB bedzie 2 m-ce wczesniej
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Byłem, widziałem, dotykałem w piątek rejestracja, a od soboty w drogę. Od dilera dostałem zastępcze autko Rapida z 1.2 mpi wiec "jeżdżę" już Rapidem
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • zastępcze autko przed odebraniem własnego? Co to za zwyczaje? :-D
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • gdzie tak dają zastepcze autko,bo sam niedługo odbieram autko?.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Witam ja mojego rapida tez juz zamowilam w grudniu termin odbioru na 16 marca, diler juz mnie poinformowal ze bedzie szybcie na druga polowe lutego. 
  • Ja zamawiałem z początkiem listopada. Termin odbioru mam póki co na koniec lutego.
  • Dobry diler dba o klienta, wiec daje auto na okres załatwiana formalności
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Zamówiłem 29.07.2014 r., termin przesunięty z opóźnieniem 2x (październik, potem grudzień). Ostatni hit - schodzi z taśmy do piątku - 09.01.2015 r. Nie wiem tylko kiedy odbiór w salonie. Może Wy wiecie ile się trwa dowóz wyprodukowanego do salonu?
    Ark
  • Dwa tygodnie 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • ARK zamawialiśmy praktycznie w tym samy czasie ja 30.07.2014 ale od soboty już jeżdżę. czas od produkcji do dostarczenia do salonu to 10 dni w tym były święta tj. produkcja 17.12 a dostarczenie do dilera 29.12
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?