FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - akcesoria
  • tak można włożyć do lub między . z tym że dołem może wypaść jak niewielki a ciężki przedmiot.
  • macie swoich rapidkach (w wersjach bez alarmu fabrycznego czy dokładanego) czerwona diode na drzwiach kierowcy ?? 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Tak jest dioda
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • juz myslalem ze mi alaram dolozyli  przez pomyłke :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Dioda jest we wszystkich wersjach, z tego co zdążyłem się zorientować.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • no właśnie nie - na pewno nie było w Ambitionie który stal w salonie 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Mam Ambition i dioda jest... auto w salonie było zamknięte? (wtedy świeci)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • otwarte, dal bym sobie "glowe" uciac nie nie bylo diody - chyba ze mi sie cos pomyliło bo trochę człowiek bym zajęty innymi rzeczami :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Każdy ma. Jest zamiast fizycznego jakiegoś "wichajstru" do zamykania drzwi.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Na pewno w wersji Actiwe też jest. No chyba, że to jest loteria jak z innymi rzeczami;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Orientujecie się czy do Rapida dostępna jest siatka pod półkę bagażnika?


    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Raczej czegoś takiego nie ma ale nie widzę problemu jak ktoś potrzebuje zainstalować kwestia tylko czy te linki i siłowniki to utrzymają.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • czy ktoś zna PN haczyków montowanych w bagazniku w "pakiecie funkconlanym bagażnika". Chętnie bym sobie takie sprawił :)

    ponizej przykładowa fotka




    3945099-5-643-482.jpg
    643 x 482 - 62K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Też chciałem to zainstalować lecz nie ma tego jako część nie wiedzieć czemu. Pewnie skończy się na tym że trzeba będzie szukać z odzysku.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • A czy bez zamawiania pakietu funkcjonalnego do bagażnika macie metalowe uchwyty w rogach "podłogi" bagażnika?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Mam takie uchwyty 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Ceny z aso:
    haczyk - 5JJ867615A cena 19,30zł
    schowki - 5JJ867145 i 5JJ867146 + potrzebne elementy do montażu cena 46zł kpl

    Te schowki boczne to do spacebacka.

    @konwel
    Ja mam te metalowe uchwyty bez pakietu funkcjonalnego.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • ta lampka jest opisana w instrukcji patrz "Blokada zamków".
    jest to kontrolka od ryglowania zamków. jesli ktosjest w samochodzie, a zamykamy drzwi kluczykiem....itd..
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Czyli brakuje tylko tych plastikowych, byłem ciekawy;) 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • atsuki a w którym aso dowiadywałeś się chętnie to kupię, mi jak już wcześniej napisałem powiedzieli że jeszcze tego nie maja w sprzedaży.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?