FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - akcesoria
  • @cezar
    W najbliższym mnie, w Żaglu w Lublinie. Sprawdziłem sobie w etce online numer, podałem im w mailu i mi odpowiedzieli z ceną. Tak jak zerknąłem u siebie to jest tylko wykręcić zaślepkę i wkręcić ten haczyk.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Jak mi znowu powiedzą że nie mają tego w ofercie będę musiał zamówić u jakiegoś innego.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Do LB będzie bez A czyli 5JJ867615

    http://www.rapidclubs.ru/photos/photo564.html

    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Znalazłem zdjęcie ciekawie wyglądający lamp tylnych do Rapida LB, lekko przydymione (nie Monte Carlo)
    kqM_DpGwSAQ.jpg
    604 x 419 - 51K
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • I jeszcze coś takiego, pokrowce... wyglądają fajnie...
    p0S137Hd0wE.jpg
    2560 x 1920 - 659K
    zWTDAqBOM5Q.jpg
    1536 x 2048 - 437K
    U3f4e6JPoWs.jpg
    2560 x 1920 - 344K
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • A gdzie można takie kupić? może jakiś link lub info.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Niestety nie wiem gdzie... zdjęcia pochodzą za wschodniego forum... na ostatnim zdjęciu jest etykieta... wstawiłem jako ciekawostkę, trzeba by było poszukać... wiadomo, że naturalna skóra to nie jest, tylko jakiś sztuczny materiał, trochę jak w taxi, dodatkowo przypuszczam, że może być gorsze trzymanie (śliski materiał) oraz wystąpić efekt "pocenia" w lato, ale ogólnie wygląda przyjemnie...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Klika postów wyżej, zamieściłem zdjęcie białego R... czy ma ktoś wiedzę, jak osiągnąć taki efekt, tj. przydymionych lamp? Stosuje się jakąś folię? Jeśli tak to czy montaż zewnętrzny czy wewnętrzny?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Są firmy, które coś takiego robią. Nie znam - nie interesowałem się tym. Z kolei można klosze "podlepić" - ale z zewnątrz nie warto. To by było tylko na jakiś czas. Po za tym było by widoczne. Od wewnątrz pozostaje malowanie. Naklejenie foli jest prawie że niemożliwe, że względu na mniejsze otwory pod żarówki. 
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dla mnie to niewielka różnica patrząc na te zdjęcia.
    Jak dla mnie dużo lepszy efekt dają oryginalne przydymione tylne lampy np. od wersji Monte Carlo.
    Dostępne już do kupienia na portalach aukcyjnych czy na superskoda.com
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Nie wiem czy już ktoś wrzucał link do tej strony, najwyżej proszę wymoderować.

    http://www.autopotahy.sk/cz/fotogaleria/autosedacky/skoda/rapid-844

  • Powyższy link to jest link do strony słowackiej. Jednak głównym producentem jest firma w Czechach.
    http://www.autopotahy.cz/
    Można tam zamawiać, można jadąc na południe zatrzymać się u ich kilku głównych dystrybutorów w większych miastach. Najbliżej za granicą to Ostrava oraz Jesenik.
    Pozdr

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Znalazłem na alle zmieniarkę USB http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-seat-skoda-vw-xcarlink-i5110955009.html>
    Mam pytanie czy radio Swing II ma wyjście na zmieniarkę? Dzwoniłem do sprzedawcy i ten sam zaznaczył, że może nie być w radiach po 2011r. wyjścia a jeśli jest urządzenie powinno działać.
    Może ktoś już interesował się tematem?
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Tak, Swing ma wyjście. Masz świadomość, że nazwanie tego czegoś "zmieniarką" jest "lekkim nadużyciem". Jest to coś między AUX-in, a MDI, tam płyty nie włożysz...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif jasne mam świadomość, chodzi mi o USB i karty SD z których zaczytuje "6 płyt" po około 100 utworów. Nie mam MDI a chcę móc podłączyć pamięć przenośną.
    Możesz mi jeszcze powiedzieć czy to jest wejście 8 czy 12 pin?
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Czy ktoś zakładał oryginalne chlapacze i wie czy trzeba wiercić dodatkowe otwory w nadkolach ?
  • Ja bym nie wiercił. Nie ma takiej potrzeby.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen pytałem się czy przy montażu trzeba czy nie trzeba robić otworów w nadkolach, a nie czy bym wiercił czy nie wiercił. Więc oczekuje odpowiedzi jednoznacznej. Jeśli ktoś już zakładał to pewnie miał do czynienia z instrukcją montażu lub widział ile jest otworów montażowych w chlapaczach i czy są jakieś dodatkowe wkręty.
  • Jasno i po polsku napisane, że nie ma takiej potrzeby. Jak masz oryginały - to w komplecie jest zestaw śrub z nakrętkami. Potem trzeba już tylko trochę gimnastyki przy autku. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @Marcinn Uzupełnił stopkę o informację co masz za autko.. SB czy LB. Ja mam SB. Z przodu zgodnie z instrukcją trzeba wywiercić otwór na spinkę (?). @jercen żadnych śrub w zestawie nie ma, tylko te spinki. Chlapacze są przykręcane tymi samymi śrubami co nadkola. Z tyłu otwór na spinkę jest (SB). Ja z przodu mam przykręcone tylko na dwie śruby co nadkola, nie wierciłem.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?