FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Zgadza się, ale żona nie chciała się w żaden sposób przekonać na Octavie ( za duża...jak zaparkuje i itp.) więc nie dyskutujmy nad wyborem i co mógłbym za to mieć bo spokojnie mógłbym złapać niezłego Aurisa z wyprzedaży rocznika. Samochód ma być w większości jeżdżony przez żonę i niech tak zostanie:)
    SB/1.2 TSI 105KM/2015/Elegance/Biały/0km/Tarnów
  • witam.Jutro mam zamiar zamówić dla żony R LIFT 1.2 85km z gazem wersja ambition max beż cappucino
    +radio swing 2, alarm z funkcją monitorowania, alu felgi 15 CARME ,oczywiście koło stalowe dojazdowe,czy 59000 to dobra cena czy coś jeszcze da się z tego urwać.Mile widziane podpowiedzi.Dzięki.
  • @endriu łacznie jaki rabat otrzymales od ceny katalogowej?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @endriu moim zdaniem, możesz jeszcze ponegocjować kilka tyś. Ja przy kupnie mojego miałem w sumie zniżki ok 14 000, z czego 4700 było wyprzedażowej, a reszta sprzedawcy. 

    edit: jak się przyjrzałem to masz sporą zniżkę, nie brałem pod uwagę dopłaty za lakier, ale może jeszcze z 1000-1500 da się urwać. 
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Biały | Warszawa
  • witam wszystkich, mam pytanie. Może ktoś się  orientuje ile czeka się na samochód Skoda Rapid od chwili wyprodukowania do odbioru? Sprzedawca mówi coś o jakiś cyferkach ze jest 3 jak będzie cztery to auto będzie w Poznaniu ale od produkcji minęło tydzień i nic się nie zmienia i każe czekać 
  • Ja czekałem 18 dni.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • ja czekałem ok. 4 m-ce od dnia zamówienia
  • Ja od momentu wyprodukowania do momentu pojawienia się w salonie czekałem 10 dni.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • od dnia wyprodukowania to też czekałem około 2 tygodni
  • dzięki bardzo bo myślałem ze coś przedawca kreci
  • Wyprodukowany 4 marca, przyjechał 16 marca, odbiór 20 marca.
    SB/1.2 TSI 105KM/2015/Elegance/Biały/0km/Tarnów


  • galazek


    dzięki za info jakby co będę chciał dorzucić parę gadżetów tj.SUN SET,NAKŁDKI PROGOWE oraz SPOILER BAGAŻNIKA dam znać co mi się udało wynegocjować.
  • Endriu jak ci moge cos doradzić to nie bierz sunsetu. Kosztuje 600zl a przyciemnianie jest raczej slabe. Za ta kaske nawet w aso przyciemnia ci folia na deep black :)
    Ja wziąłem ale teraz 2 raz juz bym nie wzial. W salonie wygladalo to nawet nawet ale tam jest sztuczne swiatlo. Na dworzu juz takiego wrażenia nie robi
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • No chyba że ktoś nie chce folii deep black;) ja mam Sun Sety i dla mnie są wystarczające.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • witam po powrocie z salonu.Sprawa wygląda następująco;1.2 85KM SEDAN wersja AMBITION MAX, beż cappuccino metalik,felgi alu.CARME 15 z oponami 185/60/15,radio swing,stalowe koło zapasowe,sunset,alarm z funkcją monitorowania wnętrza,listwy progowe czarne,gumowa wykładzina bagażnika i oczywiście dywaniki,instalacja gazowa,same felgi stalowe z oryginalnymi kołpakami(bez opon zimowych-nie mieli dobrej ceny) no i zestaw osłon ozdobnych do śrub z uchwytem do ich wyjmowania.WARTOŚĆ 60300zł.sześćdziesiąt tysięcy trzysta złotych
  • ja bym bral Elegance max na twoim miejscu, skalkuluj to sobie, chyba bys lepiej na tym wyszedl zwazywszy na dużą ilosc dodatkow ktore bierzesz do tego ambitiona
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @endriu zrób jak pisze @gross81 lub jeszcze potarguj się bo z tą ceną szału nie ma. Ja mam AmbitionMAX z silnikiem 1.2 105 KM z większą ilością dodatków (do zapoznania się w dziale Nasze Rapidy) i miałem cenę sporo niższą. Przyjmując fakt, że auto podrożało o 600 zł cennikowo od momentu jak ja brałem to i tak do tej kwoty by nie dobił. 
    Po drugie kolega ode mnie z pracy niedawno odebrał swojego Rapida też AmbitionMAX i 1.2 105 KM plus kilka rzeczy (dywanik do bagażnika, dekor Silver, kompletne koła zimowe, dodatkowa gwarancja) i dał niecałe 57.000 zł co i tak jest sporo więcej niż ja dałem za swojego a mam bogatszego.

    Ewentualnie roześlij zapytania po innych salonach nawet tych dość odległych. Ja dzięki temu zyskałem ponad 3500 zł względem mojego najbliższego salonu. Dla mnie warto było rozesłać chyba do 10 salonów i jechać trochę dalej bo jeszcze sporo zostało z tej wycieczki.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • z tym ze kolega zamawia instalacje gazowa i alarm a to troche kosztuje
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja zamówiłem swojego Rapida Liftback 1.2 mpi Ambition max+ alarm z funkcją przechyłu i monitorowania wnetrza, tempomat, radio Swing,HHC, pełnowymiarowe koło zapasowe, pakiet pogwarancyjny 60000 km, kolor biel Candy za 49300zł. 25 luty 2015 data złożenia zamówienia
    Rapid LB/12MPI/MY 2015/AMBITION MAX/ CANDY WHITE/SOSNOWIEC
  • @gross zgada się, że alarm i gaz trochę kosztują ale mnie tempomat, USB, hak holowniczy, Climatronic, mocniejszy silnik też kosztowały dodatkowo wg. ówczesnego cennika 7.100 zł więcej w porównaniu też z wersją AmbitionMAX ale 1.2 TSI 85 KM bez alarmu i gazu. Odejmując jeszcze od tego gaz i alarm nadal zostaje 3.550 zł różnicy.
    Nie liczę już wszystkich dodatkowych akcesoriów bo by różnica wyszła jeszcze większa (m.in. pakiet funkcjonalny do bagażnika, drugi komplet kół, śmietniczki, chlapacze i jeszcze jakiś drobnostki). Tak samo nie mówię o dodatkowej gwarancji na 4 lata / 120 tys. km i pakietu przeglądów też na 4 lata / 120 tys. km, bo to dostałem od Skody jako pakiet lojalnościowy bo już kupowałem wcześniej Skodę.

    Dobrze aby zrobił tak jak mu napisałeś, aby zainteresował się wersją Elegance lub poszukał jeszcze w innych salonach.

    Nawet te dodatkowe 3550 zł za gaz i alarm nie powinno tak ceny wywindować. Chyba, że teraz mają mniejsze widełki aby dać większy rabat dla klienta.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?