FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Ja tez musiałem donosic..
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Witam ja czekam od 15 grudnia.  W tym tygodniu odbieram. 
  • Witamy a jakie cudo wybrałeś ?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • ....a ja w 3 miesiące od zamówienia odebrałem, miało być 6 m-cy ale mimo to okres 3 miesięcy oczekiwania mogę porównać do 9 cio miesięcznego oczekiwania na dziecko :-)
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • A jakie imię wybraliście :-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar - Rapid :-) z tym że moja żona tego dziecka nie chciała ;-) nawet chciała je usunąć .... z zamówienia
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Pocieszę was :) Miałem otrzymać samochód tydzień temu, pojechałem do salonu po papiery okazało się że samochód jest ale nie z tym silnikiem co zamawiałem. przysłali MPI 75 KM zamiast 85 TSI :) fajnie :) - sprzedawcę wcięło. Mówił że jeszcze takiej sytuacji on nie miał a pracuje lata. Czekałem od 07.10.2014r. :) okazało się po telefonie do importera że jest takie samo jak ja zamawiałem ale miesiąc trzeba poczekać. czyli odbiór w granicach koniec marca/początek kwietnia :). Sprzedawcy mina była nie do opisania a moja tym bardziej. Przyszedł, usiadł w pozycji "leżącej" na fotelu i powiedział że jest załamany i nie zdziwi się jak wezmę zaliczkę i trzasnę drzwiami. Ale nie opłaca mi się to wole mc poczekać jeszcze i zyskać jakieś gratisy niż brać kasę i znów gdzieś indziej czekać 3 mc np.w Wolksvagenie. Takie buty.
  • Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Pewnie widziałeś "swój" samochód ... Sam bym w takim układzie potrzebował pewnie kilku dni na dojście do siebie. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Masz szansę na dodatkowe gratisy albo i upust. A jak dealerowi będzie zależało - to i skróci czas oczekiwania do 2 tygodni.
    Jaką wersję nadwozia i jakie wyposażenie wybrałeś?
    Pozdrawiam
        
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Takie rzeczy tylko w Skodzie... dealer zawalił... trzeba było brać superba czy octavie z placu... ;D
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @Drash
    Ja miałem podobną sytuację jak twoja. W moim przypadku miał być Spaceback, przyjechał Liftback. I nie wierz, że źle przysłali samochód. W moim przypadku dealer źle wpisał zamówienie do systemu Skody, i tyle. Dostałem dodatkowy rabat, doposażyłem go jeszcze trochę i na początku roku już odebrałem autko :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Walcz o porzadny rabat za taka fuszerke!
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jarcen Lifback, active max + lusterka el
  • W moim zamówieniu było ok. Widziałem całą historię od momentu zamówienia, ktoś zmienił w systemie z Literki C na F, albo na odwrót i przyjechał 75 KM, tak mnie zastanawia dlaczego nie przyjechał 105 KM bardziej tutaj się mogli walnąć bo te silniki to TSI a 75 KM to MPI - ale zawsze się mylą na swoją korzyść, tak to już na tym świecie jest. Jak by przyszła wersja 105 KM to bym był do przodu a tak to trzeba czekać do końca marca. ehhh... i dalej jeżdżę samochodem teściowej... dobrze że taka teściowa ;)
  • Bounty - tak jasne już widzę jak na to idą:D

  • Drash współczuję, spójrz na to tylko z dobrej strony zastanów się co chcesz dostać czego nie zamówiłeś, napisz pismo i do aso. Otwierają się przed tobą możliwości negocjacyjne np. pakiet serwisowy na 4 lata itp.
    Teraz to nie ważne czyja to wina ciebie interesuje samochód (i dodatki/gratisy).

    thomas
    Czyli wpadka ;-) nawet ciekawa
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • zadzwonię może do mojego sprzedawcy i może uda się zrobić gratis jeszcze jakiś inny kolor np.beż cappucino albo czarny ( czerń mi się podoba :), radio swing mam dostać zamiast blue, opony zimowe na felgach ( tylko jeszcze nie wiem czy na alu czy na stalowych) i w sumie tyle... chyba to za mało nie sądzicie za tak długie oczekiwanie ?
  • Na pewno pomyśl o alarmie czy o gadżetach do kufra ułatwiają życie. Polecam bezpośredni kontakt przez telefon można mało załatwić gra warta zachodu.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Do 2 tygodni też mam odbiór auta. Liczę, że będzie zgodne z zamówieniem. W końcu czekam już od 15 grudnia. :)
    Rapid LB | 1.6 90KM | MY15 | Elegance Max | Szary metal metalizowany |
  • nie juz  tylko dopiero :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • witam
    ja jutro jadę po odbiór mojego rapidka zamówionego 17 grudnia :) już się nie mogę doczekać. 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?