FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • @asia1209
    Tutaj http://rapidklub.pl/discussion/1/witamy#Item_141 napisz co ostatecznie zamówiłaś no i życzę braku problemów przy odbiorze.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Witam, za niecały miesiąc zostanę użytkownikiem Rapida Ambition Max 1,4. Widziałem, że w wątku przewijały się informacje o zmianach w tzw. Etce. Auto właśnie trafia do produkcji. Może wiecie co na bieżąco się zmienia, czy może jest szansa na obudowę foteli itp.?
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • U mnie w pracy kolega odebrał w sobotę Rapida i ma już zabudowę foteli. Zabudowa chyba jest od początku roku. Nie jest to pełna zabudowa jak była w F1 ale tylko boki.

    Wygląda to bardziej elegancko, za to u mnie mam lepszy dostęp aby posprzątać śmieci z pod siedzenia. Zastanawiam się czy da się ją zamontować do wcześniejszych modeli. Kolega ma siedzenia takie same jak u mnie więc może jest szansa :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Byłem w salonie dwa tyg temu, oglądałem świeżo wyprodukowane dwa Rapidy i widziałem tylko, że do dekoru silver nie ma już czarnej kierownicy tylko ze wstawką silver. Obudowy foteli nie było. Z tej informacji bardzo się cieszę. Obudowy w aucie nie są najważniejsze ale uwierało mnie trochę patrząc na goły stelaż. Teraz jeżdżę właśnie F1.
    Jeśli weszły do produkcji, pewnie za jakiś czas pojawią się na aukcjach a może i u dealerów.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Co do dekoru to też to zauważyłem, bo właśnie wspominany Rapid wykończenie Silver i kierownica też jest z Silver.
    Kiedyś chciałem mieć Silver i taki dawali w standardzie zaraz jak pojawiły się dekory ale od momentu jak wprowadzili pozostałe barwy bardziej odpowiada mi grafitowy. Kierownica też wtedy ma grafitowe wykończenia :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Z dekorem silver wnętrze jak dla mnie jest żywsze ale kierownicę wolałbym z czarną wstawką, fajnie pasowała do wykończenia radia swing a takie domówiłem, zresztą tak jak i dekor silver. Prawda jest taka, że jaki przyjedzie taki będzie, bo detale jak widzę ciągle się zmieniają ;)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Do czarnego wnetrza silver jest fajny, daje ciekawy kontrast i ozywia wnetrze, taki zamowilem w pierwszej opcji a potem przy zmianie na elegance z bezowym wnetrzem dekor zmienilem na czarny, tak jak kolega pisal wyzej fajnie komponuje sie z swingiem i wyglada super
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Również brał bym czarny ale ten tylko w elegance. Będzie silver, też ładnie ;)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • @grzesk @mito a ja mam rapid sb z października 2014i w moim autku dekor silver brushed jest na desce i na kierownicy więc to chyba nic nowego ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • U mnie Piano Black. Wszyscy chwalą :). Razem z fotelami i tapicerka. Zamówiony pakiet Dynamic z czerwona nitka. Szkoda ze u nas nie ma czerwonych wstawek na kierownicy, dźwigni zmiany biegów i od ręcznego :/
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Vodapf, dla mnie nowość. Zamawiałem auto w grudniu i od tego czasu nie kursowałem zbytnio po salonach. Wcześniej było tak jak pisałem, silver z kierownicą piano black. Takim demonstracyjnym autem jeździłem, a konfigurator skody pokazywał to połączenie do lutego.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Dzisiaj otrzymałem informację, że auto jest wyprodukowane :))
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • @mito gratulacje ;-) kiedy odbiór no i pierwsze foto??
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • a co do dekoru to ciągle pewno coś zmieniają ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • @vodapaf dzięki, odbieram koniec marca, początek kwietnia. Auto powinno być u dealera 16-go ale po muszę dozbierać kasę;) i jakoś ogarnąć sam odbiór, jestem z Wrocławia a jadę do Wawy.
    Inna sprawa, że dzisiaj trafiłem na forum na wątek o końcu silnika MPI, ze wszystkimi innymi konsekwencjami, czyli zmianami silników TSI, innymi opcjami już za trzy miesiące i trochę smutniej mi się zrobiło..
    Goście w Skodzie mówili, że ten nowy 1,4 zupełnie inaczej jeździ, odczuwalnie lepsza elastyczność, trochę mniejsze spalanie i ogólnie mniej kłopotów. Mam nadzieję, że akurat mój Rapid będzie tym mocno zaniżającym statystyki jakiejkolwiek awaryjności:)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Nie przejmuj się. Dealerzy zawsze tak gadają... (zachwalają wszystkie nowości) A poważne problemy z tymi silnikami to się zakończyły zanim wogóle zaczęli Rapida produkować.
  • No ja jutro odbieram swojego rapida z salonu i nie wiem za bardzo czego się spodziewać.Co sprawdzić o co się upomnieć?
  • @gufi04 myślę, że masz rację i liczę, że tak będzie, czyli bezproblemowo. Wszystkie "ale" mi przeszły jak dealer przesłał dzisiaj fotkę z placu, właśnie przyjechało i morda mi się cieszy;) Tylko jeszcze trochę cierpliwości, bo odbiór dopiero 02.04. Dam radę..
    @vodapaf pierwsze foto w załączeniu:)
    mms_20150318_2.jpg
    1350 x 758 - 254K
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Jutro odbieram swojego Rapida Spaceback. Zamówienie złożone 3 stycznia br. 
    Wersja wyposażenia to Elegance MAX + Pakiet Style + Pakiet Dynamic + Reflektory Ksenonowe + spryskiwacze + HHC + Dekor White + felgi czarne Rock + hak + autoalarm - cena 69900.
    SB/1.2 TSI 105KM/2015/Elegance/Biały/0km/Tarnów
  • Za ta cene mialbys niezla octavie z wyprzedazy rocznika
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?