FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Witam. We wtorek 17.03.2015 zamówiłem rapida. Wersja elegance max, kolor szary metalizowany, silnik 1.2 TSI 105 KM, a z wyposażenia dodatkowego to:
    -gniazdo multimedialne MDI
    -System nawigacji Amundsen+
    Czas oczekiwania diler obiecywał na koniec kwietnia, a w umowie napisał, że najpóźniej do 05.05.2015.
    Cena wyszła 70.900 zł a po rabacie i targowaniu zszedł do 61.830 zł. (targowałem się ile było można i nawet powiedziałem, że biore samochód innej marki to niestety nic nie zaproponował mniej i po 3 dniach jednak i tak zdecydowałem się na skode ;) wydaje mi się, ze chyba nie przepłacam?)

    Pozdrawiam
  • 9 tyś. to bardzo dobry rabat, wielu forumowiczów miało większe kwoty ale w zeszłym roku kiedy chyba bardziej można było negocjować. Gratulacje
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • witam ja dziś odebrałem swoja wyczekaną rapidkę zamówiona 16 lutego wersja activ max 1.2 mpi wiem ze nie jest wypasiona ale na moje potrzeby wystarczajaca
  • życzę bezproblemowego użytkowania i przyjemności z jazdy
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @bonin42 ważne abyś był zadowolony
  • Jakie były przebiegi w waszych nowych autach przy odbiorze?
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • 3 km
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Jak pamiętam, coś w przedziale między 7km, a 11km ...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • U mnie 8.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Kilka km, wydaje mi się, że 5km.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • W przyszłym tygodniu umówiony jestem na odbiór "Czarnej Perły" ;-) zamówionej 21.01.2015r.
    Konfiguracja: Spaceback Elegance Max, kolor Czerń magic perłowy, wnętrze czarne. Silnik 1.2 TSI 85KM + instalacja LPG. Dodatkowe wyposażenie: Panoramiczny dach, system nawigacji Amundsen+ z DAB dla dachu panoramicznego, boczne listy ochronne, stalowe koło dojazdowe, komplet zimówek na stalowych felgach. Gratisy: Alarm, dywaniki. Cena 71.350zł, po rabacie dealera i promocji MAX 64.700 zł. 
    Rapid SB | 1.2 TSI LPG 85km | MY15 | Elegance Max | Perłowa Czerń | Myślenice
  • u mnie jest 21, wozili się trochę, mam nadzieję, że nie ostro ;) planowany odbiór przyszły czwartek.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • @berys 
    71350 - 64700 = 6650, czyli jakos bez szału
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • @kakaroto :-) dokładnie 6650 zł ja tam zadowolony jestem :-) samochód jest taki jaki chciałem :-) 
    Rapid SB | 1.2 TSI LPG 85km | MY15 | Elegance Max | Perłowa Czerń | Myślenice
  • @Berys ty jestes zadowolony z samochodu, diler jeszcze bardziej ze dobrze zarobil na tobie, skoda ze sprzedala kolejne auto wiec wszyscy happy, nie wiem nawet czy warto wspominac w takiej sytuacji ze mogles dostac dwa razy taki rabat gdybys lepiej negocjowal ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 być może :-) ważny ze deal się udał :-)
    Rapid SB | 1.2 TSI LPG 85km | MY15 | Elegance Max | Perłowa Czerń | Myślenice
  • @Berys gratulacje, własna satysfakcja jest najważniejsza:)
    Swoją drogą nie wszystkie auta mogą być sprzedane z super rabatami, bo w końcu nie będzie u kogo ich kupować, sprzedawca zarobił na swoją pensję;)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Witajcie.
    Jestem tu nowy. Zamówiłem Rapida i chciałbym się dowiedzieć, ile czekaliście od momentu zamówienia do wyznaczenia daty produkcji. Zamówiłem na koniec marca,  Zamówiłem Rapida z instalacją gazową.
    A tak na marginesie - cena katalogowa mojej konfiguracji - 62500 z instalacją gazową (policzona 2600)
    Cena po rabacie - 51000. :)
    A teraz oczekuję na podanie terminu produkcji i stąd moje pytanie.
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat
  • Ja zamawiałem 23.02.2015 -pn, w piątek 27.02 handlowiec informował,że produkcja auta ma być w 13 tygodniu. Minął 13 tydzień a w salonie nie wiedzą czy samochód został w ogóle wyprodukowany. Stan totalnej niewiedzy.

    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • ja zamówiłem auto 17.03.2015 i na umowie mam, ze maksymalnie do 05.05.2015 ma byc do odbioru, choc diler obiecywał przed ta data, ze niby ma byc w 16 tygodniu, ale jak zamawialem rapida to powiedzieli mi iz maja juz jednego w produkcji i da sie jeszcze pozmieniac w nim to co ja chcialem zamowic 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?