FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • mierzwik99- jesteś szczęściarzem
    ja jeszcze muszę czekać 1,5 m-ca, a zamawiałem auto 23.02.2015 
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • m_smrek myslałem zeby się nie naprzykrzac bo diler sam obiecywa, ze w razie jakis problemow czy tego, ze auto juz bedzie u nich to od razu bedzie mi telefonowal. 
  • Ja wolę trzymać rękę na pulsie.
    Podczas ostatniej rozmowy handlowiec obiecał się odezwać jeśli będzie miał potwierdzone informacje.
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • Wyprodukowany Rapid z Mlada Boleslav jedzie do Swarzędza, a później do dilera.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Auto zamówione 2.03 Lf wersja egeance Produkcja miała odbyć się w tyn tygodniu w zeszłym deler informował mnie 5 tygodni 
  • Witam,dziś w końcu udało mi się złożyć zamówienie na nowy samochód.Powiem szczerze,że w ostatniej chwili jeszcze załapałem się na stary model,mam na myśli SKODA RAPID LIFTBACK z silnikiem 1,2 TSI 85 KM wersja AMBITION MAX,a dlatego,gdyż 21 tydzień jest ostatnim tygodniem produkcyjnym pod zamówienie tych wersji,22 tydzień już nowa produkcja rusza - modele z silnikiem 1,2 TSI 90 KM i 110 KM,ale udało się i spodziewam się samochodu ok.10 czerwca najpóżniej.W salonach Skody obecnie sami nie wiedzą,jak będzie się kształtować wyposażenie poszczególnych samochodów.Na pewno wzrost ceny ok.1000-1100 zł,teraz tylko oferują to co na stanie mają u siebie lub dzwonią po innych salonach,po prostu jest taki okres niewiedzy z ich winy w zakresie przedstawienia i zaoferowania klientowi nowego samochodu.Myślę,że w najbliższym czasie,tygodnia lub dwóch sprawa się już wyklaruje.
    Pozdrawiam i cieszę się już połowicznie z dokonanego zakupu,choć to tylko połowa sukcesu,gdyż pełny entuzjazm na pewno będzie przy samym odbiorze auta,hey !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Zamówiłem 21-03-2015 i czekam i czekam. Najpóźniej ma być 10 czerwca więc prawie 3 miechy. Ale myślę że warto. 1.4 TSI DSG
  • Jak pisałem wyżej auto zamówione 2.03 we wtorek juz będzie w salonie czyli 14.04
  • Ja czekam 1,5 m-ca i poczekam jeszcze drugie tyle.
    A gdzie zamawiałeś?
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • Szczecin na struga ale gościu przyspieszył jak mógł miał zamówione zmienił wyposażenie i się udało 
  • Gratuluję szybkiego zakupu.
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • @rapidszcz na Struga to moze zajmuje sie toba pan Tadeusz?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Gross81 Pan Piotr 
  • Ja zdecydowałem sie na samochód który był samochodem zastępczym w salonie. Jedyne co mnie powstrzymuje przed natychmiastowym odbiorem auta, to sprzedaż obecnego automobila ;) 
    Rapid SB | 1.2 85KM | MY14 | Ambition + komfort + swing | srebrny | 120000 | Ciechanów
  • Jezdzilem zastepczym rapidem, mial 50 tys a byl dobity jakby przejechal 500, domyslam sie ze cena jest przystepna ale ja nie polecam takiego auta, ludzie traktuja je wozidlo do zajezdzenia co przy klasie r bardzo widac juz przy tych 50 tys
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Gdzie kucharek sześć, tam ...
    Podobna sytuacja jest z pojazdami z wypożyczalni. Jak samochód długo pracuje pod jednym kierowcą, to jeszcze można rozważyć takie autko. Jak kierowcy zmieniają się tam co chwilę - to nie ma o czym mówić. Nikt nie dba - byle jeździć.
    Dlatego jestem zdecydowanie za nowym. Gwarancja, brak "innego" kierowcy wcześniej, autko uczy się moich nawyków a ja jego zachowania.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • jak długo czekaliście na potwierdzenie zamówienia od dealera?
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • Zamówienie 25.02.15 r. - odbiór 15.04.15r.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Gdzie zamawiałeś auto?
    Ja zamawiałem w Mińsku Maz. 23.02.15 a produkcja samochodu koniec maja (drugi termin).
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • Skoda Auto Śliwka Katowice, polecam dilera. Planowany termin odbioru był 08.05.15 r.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?