FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • @Tommy
    Jeżeli mają taki jeden już w zamówieniu i tylko coś pozmieniają to może być rzeczywiście szybko.

    @m_smrek
    Przeważnie około 2 miesięcy od zamówienia. Ale w zeszłym roku bywało i pół roku.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • To macie super terminy. Ja zamawiałem z początkiem listopada tamtego roku i sprzedawca od razu mi powiedział ze realny czas oczekiwania to około 4 miesiące. I tak było. Odebrałem w połowie lutego. Ale możliwe ze fabryki ruszyły z kopyta.
  • genialne macie teraz te terminy, tylko grzecznie czekac i przed koncem 2 miesiecy juz bedziecie jezdzic nowymi autami ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tylko ja nie mam pewności czy moje auto będzie w 2 miesiące.
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • Moje było równo w 2 miesiące w zeszłym roku. Twoje pewnie też będzie.
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • witam ja zamawiałem 11 lutego i odebrałem 25 marca a termin miałem na 30 kwietnia to chyba ruszyli pełna parą a dziś pod garażem syn sąsiadów przeszedł po masce mojego nowego samochodu. I mama była bardzo dumna, bo to tylko dziecko. Na szczęście wystarczy tylko polerowanie rys.  
    DSC_0250.JPG
    2592 x 1944 - 392K
    DSC_0251.JPG
    2592 x 1944 - 481K
  • Rachunek lub fakturę za polerowanie wziąć i "dumnej mamusi" przedstawić jako zwrot poniesionych kosztów. Nie wiem czy "mamuśka" będzie taka dumna ze swego dziecka.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • na początku straszyła sadem za pomówienia ze syn jej by tego nie zrobił ale jak powiedziałem ze mam nagrane na kamerce to zmiękła i czeka na rachunek 
  • Po 3,5 mies. odebrałem dzisiaj mojego Rapida:) Auto jest super.
    Co prawda na chwilę trochę zbladłem, przy 130 palił jak smok ale mam nadzieję, że to się jeszcze jakoś zmieni;) no i pogoda postawiła zadanie specjalne na mojej pierwszej trasie z DSG, świetna sprawa. Na początku nie czułem się za pewnie ale na końcu pełen zachwyt.
    Wyjechało na letnich oponach Nexen, ktoś zna, ma opinię?

    Sprzedawca, Pan Łukasz Żychowski z Pol-Motu Bemowo w Warszawie, polecam z czystym sumieniem.

    Aaa podobno nowe, tj my2016 Rapidy realnie podrożeją o około 3 tyś, za to cenniki mają być jak w fabii bez ekstra rabatów, czyli urealnione, co oznacza, że nominalnie auta będą tańsze ale bez dodatkowego upustu eksportera. Taka podobno ma być teraz polityka Skody.


    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • witam wszystkich, a ja dziś zamówiłem i jutro odbieram, autko dla żonki :)

    Škoda RAPID Spaceback 1.2 TSI 85KM

    Dach PANORAMICZNY Wersja limitowana

    Ambition MAX

    cokolwiek to oznacza, no i nie wiem czy nie przepłaciłem 49 tys.


    Rapid spaceback | 1,2TSI 85KM | Ambition MAX+komfort+panorama dach | 300km | Czerwień Corrida | Rzeszów
  • Ciekawe, coraz lepsze rabaty dają
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bonin42 ciekawe ze zamiast zlapac dzieciaka w biegu i zapobiec uszkodzeniom to go nagrywales zeby miec dowod ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja nie siedziałem z kamerą w ręku i nie czekałem aż dzieciak mi wskoczy na samochód, tylko nauczony doświadczeniem z rysowaniem samochodów mam zamontowaną kamerę z czujnikiem ruchu. Więc dzieciak nagrał się na własne życzenie. A nie trudno było go ustalić bo mieszka w sąsiednim bloku. Zresztą zanim sprawdziłem nagranie doniosły mi dzieciaki z sąsiedztwa. A nagranie to tylko potwierdzenie spaceru po moim samochodzie.
    Jestem ciekaw czy ty gross81 siedzisz i czatujesz na wandali? Z pewnością nie i gdybyś miał podobne zdarzenie nie miał byś rogala na  twarzy. 
  • Zaj....bym dzieciaka :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • @bonin42 jesli tak sie miala sprawa to ok, swoja droga to przy nowym aucie moze warto pomyslec o garazu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Garaż mam ale na razie tylko jeden i stoi w nim żony auto Skoda Citygo też nowe. Mój Rapid pod garażem póki co.
  • Citygo w garazu a r pod chmurka?! Tak sie nie godzi ;) dla citygo rozbij namiot pod garazem a r niech stoi w godziwym miejscu ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Niestety żona nie wyraża zgody na eksmisję Citygo z garażu. 
  • Witam wszystkich na tym forum,jestem przed nowym wyzwaniem,jakim jest zakup nowego samochodu SKODA RAPID LIFTBACK,który planuję zakupić,czyli złożyć zamówienie 20 kwietnia tego roku - jak myślicie,kiedy mogę spodziewać się odbioru samochodu ? - czy już w czerwcu,czy ok. 20 lipca ?
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Ja zamówiłem 15 stycznia, a 15 marca już był do odbioru.
    Czytałem gdzieś, że Rapidy montowane są na 3 zmiany w fabryce aby skrócić czas oczekiwania na auto. W moim przypadku równe 2 miesiące.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?