FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • ja w połowie czerwca mam odebrac liftbacka z tym silnikiem
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • @Tomki11
    A jak liczą wyposażenie? Przecież tam też jest parę zmian (choćby radio).
  • persyMG, radio jest w wyposażeniu auta w wersji Ambition w cenie (niemozna z niego zrezygnować) inne radia są do kupienia ale po co ? jedno i drugie bedzie grało....
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY 2016, Ambition Max, Beż Cappucino Metalizowany, 0 km, Lublin
  • Nie wiem czy ja nie jestem pierwszy w Polsce. Rapid Spaceback Ambition 1,2 TSI,  metalic z pakietem zimowym. Z racji upustu pracowniczego cena wyniosła 47 000. Odbiór w czerwcu.
  • Nie Ty jeden masz odbiór nowego silnika, zamawiałem 1.2MPI ale dostanę 1.2TSI 90KM, produkcja podobno 4-6 czerwca.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • Witam,czy kolega @Ceicjo, oprócz wersji silnika 1,2 TSI 90 KM,wie jakie będzie miał wyposażenie samochodu,co nowego wprowadzono,czy w salonach SKODY mają już ulotki foldery i cenniki nowej SKODY z nowymi silnikami 90 KM i 110 KM,bo to trochę dziwne,że taki już krótki okres do wprowadzenia produkcji,a tak mało wiadomo,również brak konfiguratora na stronie SKODY.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Możesz zawsze zajrzeć do konfiguratora na stronie czeskiej i porównać co jest u nas, a co tam. Generalnie to pojawiły się SmartGate, Bolero, Start-stop i parę drobnych zmian.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • do Ceicjo
    to nasze autka będą się w tym samym czasie produkowały, ja mam tylko kolor nienieski pacyfik, a reszta jak ty
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • @andrew61k: Dealer ma już książeczkę ze zmianami, z tego co pamiętam to głównie kosmetyka typu: kapselek skrzyni biegów jak w O3, kierunkowskazy w lusterkach, zmiana podstawowego dekoru, reszty nie wiem bo dość szybko przeszukiwał.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • Witam.
    Dziś odebrałem swojego Rapida w salonie w Tarnowie. Cena po negocjacjach 44.250 zł. Biały sedan Active Max,1.2 MPI z instalacją gazową, plus: dywaniki, centralny zamek na pilota, chlapacze ,listwy boczne, koło zapasowe pełnowymiarowe zamiast zestawu naprawczego.
    Skoda Rapid Active MaX, Sedan, 1.2.MPI, LPG, MY 2015, Biel Candy, Tarnów.
  • Jak na LPG to niezłą cena. Była jakaś promocja na instalację?
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Standardowy rabat 2.600 zł na instalacje. Trochę się spóźniłem i gdy zamawiałem Rapida ,dealer poinformował mnie od razu ,że mogą być problemy z dostępnością silnika bo w 24 tygodniu 2015r kończy się jego produkcją. Jak się później okazało musiałem brać to co jest na placu w Mlada Boleslaw a nie to co mi odpowiada, (pewnie dlatego łatwiej negocjowało się cenę) w sumie dotyczyło to koloru i komputera. Zresztą komputer przy gazie jest średnio przydatny a co do koloru to cóż trzeba było żonę jakoś udobruchać :) bo wiadomo dla kobiet podstawa to kolor a pod maską to może być i silnik od sieczkarni :)
    Skoda Rapid Active MaX, Sedan, 1.2.MPI, LPG, MY 2015, Biel Candy, Tarnów.
  • Co do zakupu salonowego to czym bardziej się zwleka i wykazuje cień niezdecydowania co do modelu i wersji to można wyrwać fure w bardzo obniżonej cenie.
    Salony i tak mają później kase z serwisu a większość kupujących serwisuje tam gdzie kupi.
    Moja Rapidka kosztowała 56tyś i jest dopakowana wszystkim co jest w katalogu Elegance. Maty, dywaniki, nakładki,alusy etc.NO I LPG W CENIE:)
    W porównianiu z ofertą z 2014r ugrałem na cenie ponad 10tyś - a autko mam bierzace 2015...
  • Witam szanownych forumowiczów niezwykle,
    jestem tu nowy, mam na imię Paweł i mieszkam w Szczecinie.

    3 czerwca zamówiłem R LB w wersji Style Max,
    silnik: 1.6 TDI CR DPF 115KM, skrzynia 5-bieg. manualna,
    kolor Szary Quartz Metalizowany, wnętrze czarne, alufelgi DIONE 7Jx16",
    dodatkowe wyposażenie:
    + czujniki parkowania z przodu [0,-]
    + funkcja 'Front Assistant' [0,-]
    + pakiet na bezdroża [600,-]
    + pakiet 'Emotion' [0,-]
    + przednie reflektory przeciwmgłowe - przyciemnione z LED [0,-]
    + reflektory ksenonowe dla pakietu 'Emotion' w wersji Emotion Plus [1.500,-]
    + pakiet 'Sunset' [700,-]
    + dekor 'Black Piano' [150,-]
    + składany podłokietnik z tyłu... [600,-]
    + alarm z monitorowaniem wnętrza ... (2 składane kluczyki) [950,-]
    + radio 'Bolero' (... Skoda Surrond, + 2 głośniki z tyłu) [1.000,-]
    + funkcja 'SmartLink' [0,-]
    + obsługa głosowa [0,-]
    + funkcja "Driver Activity Assistant' [0,-]
    + gumowa wykładzina podłogi bagażnika [115,-]
    + osłony przeciwbłotne (przód, tył) [96,-]
    + koło zapasowe ekonomiczne [350,-]

    + przedłużona gwarancja 60.000 km [1.100,-]

    - rabat PROMO [4.700,-]
    - rabat dealera [4.500,-]

    Cena końcowa: 76.611,-
    Czas oczekiwania: 10-14 tygodni czyli odbiór najwcześniej w sierpniu. :/

    Poniżej link do nowego cennika, który to...
    "Cennik obowiązuje od 03.06.2015 r. do odwołania i dotyczy aut z roku modelowego 2016, wyprodukowanych w 2015 r."
    http://www.skoda-auto.pl/Documents/models/rapid/cenniki/R1ST16151502C.PDF
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • kupiłem w maju RS elegance max  1,2 tsi 105 KM za 61500 rocznik 2015
    mam oczywiście kilka dodatków od dilera /koło,nakładki progowe,siatki i wykładzinę bagażnika/
  • Witam,
    zamówiłem swojego Rapida, biel candy 1,2 TSi 90 KM Ambition Max z kołem zapasowym, dywanikami, listwami bocznymi, chlapaczami, listwami progowymi i matą do bagażnika. Cena wyjściowa 61900. Po długich negocjacjach i zmianie cennika 51500. Odbiór we wrześniu. Co myślicie o cenie?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Witam,
    trochę czasu minęło od kupna, ale chciałem podzielić się informacją o cenie swojego Rapidka. W czerwcu (dokładnie 10 czerwca 2014r.) zeszłego roku zamówiłem Rapida SB w wersji Elegance MAX w salonie POL-MOT Auto Białystok (odbiór nastąpił 16 sierpnia 2014r.).

    silnik: 1.2 TSI 105KM, skrzynia 6-bieg. manualna,
    kolor nadwozia: Biel Moon,
    wnętrze:  Pakiet Sportowy Dynamic czerwony,
    alufelgi: DIONE 7Jx16",

    Oprócz wyposażenia standardowego, które zostało powiększone w wersji MAX (tempomat, Climatronic, podgrzewane fotele przednie oraz dysze spryskiwaczy przedniej szyby, czujniki parkowania z tyłu, skórzana wielofunkcyjna kierownica z obsługą radia i telefonu przez BT, elektryczne szyby przód i tył, 6 głośników) dobrane zostały:
    + Pakiet Xenon (reflektory ksenonowe oraz przednie reflektory przeciwmgłowe z funkcją CORNER)
    + Spryskiwacze reflektorów przednich
    + Złącze MDI (USB)
    + Pakiet sportowy Dynamic czerwony (sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami, stalowe nakładki na pedały)

    Cena końcowa: 71.000,-
    Cena po rabatach: 60.500,- (w tym rabat PROMO: 4.700,- rabata dealera: 3.900,- negocjacje: 1.900,-)

    W gratisie dodane przez salon dywaniki gumowe.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • 6 dni czekales na auto? piorunem :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Nie 6 dni, a 2 miesiące. Coś źle kolega przeczytał chyba ;) Zamówienie 10 czerwca 2014r. a odbiór 16 sierpnia 2014r.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • przy zakupie kilku octavii i 1 rapida,

    Rapid SB 1.6 tdi 90km DSG
    ambition max
    + Pakiet Xenon (reflektory ksenonowe oraz przednie reflektory przeciwmgłowe z funkcją CORNER) 
    + siatki w bagażniku,
    Błękit Pacyfic Niemetalizowany
    stalówki
    Cena końcowa: 72.000,-
    Cena po rabatach: 61.500,

    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15 | Ambition Max, DSG, Xenony | Wawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?