FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • A przede wszystkim niech Ci wpiszą datę do zamówienia, łaski nie robią bo umowa powinna być kompletna, co prawda teraz to se mogą strzelić co zechcą ale musisz ich męczyć żeby wpisali, ja też tak zawaliłem a potem ich wymęczyłem i wpisali. Zaś samochód odebrałem ostatniego dnia wg umowy wyrobili się, gdyż mimo czekania (ponad 3 miesiące) byłem zdecydowany zabrać zaliczkę i mieć ich w nosie
  • domowilem autoalarm, dostalem tez upust.

    nie bardzo jestem zadowolony z warunkow w vW bank ale coz, chce miec rapida i juz.

    a z terminem, zaczalem byc upierdliwy, chce go znac w ciagu 2 dni jak nie to tez sie zastanowie czy nie przejsc do innego dilera....
  • Przedwczoraj (7go maja) - 1.2. 75 KM, Ambition Max, dodatkowe systemy wspomagania, listwy, dywaniki, pakiet na bezdroża, radio swing, koło zapasowe, Climatrionic, instalacja LPG - po upuście wynoszącym 10300 całość za 53200

  • Zapomniałem dodać, że do tego błękit denim. Co do Dealera to Bohemia Motors w podwarszawskich Jankach - bardzo polecam.
  •  A możesz napisać co to takiego "dodatkowe systemy wspomagania" ?
  • Ja również zamówiłem i kupiłem Rapida w Bohemia Motors w podwarszawskich Jankach jestem zadowolony i polecam salon
  • Witam, "dodatkowe systemy wspomagania", czyli kopiując ze strony: "ESP Plus z ABS, MSR, ASR, EDS, HBA, z systemem wspomagania ruszania pod
    wzniesienia (HHC) oraz systemem monitorowania ciśnienia opon (TPM)".
    Pozdrawiam serdecznie
  • Dzięki ,to wszystko wyjaśnia.

  • .
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • Rapid 1.2 tsi 85km,ambi max czyli pakiet komfort,swing 2 din,felgi 16,dekor silver,nakladki na pedaly,pakiet funkcionalny do bagaznika liftback,mata dwustronna,metalik,blotochrony,dywaniki gumowe,przeglad 1 gratis,4 lata gwarancji( kupon) do zaplaty 53550.
  • Skoda Rapid (2014) Liftback 1.2 TSI 105 KM, Elegance, błękit Race, Sunset, listwy na drzwiach, radio Swing, climatronik, dodatkowe dywaniki gumowe, chlapacze, nakładki na progi, przedłużenie gwarancji na 4 lata lub 60 tys. km - katalogowo 71700 do zapłaty 59300 zł (12400 zł rabatu/upustu)
  • Witam,
    Rapid Maj 2014 r. Liftback 1.6 TDI 105 KM Ambitoin, czarna perła, pakiet komfort w którego skład wchodzi: czujnik parkowania, skórzana wielofunkcyjna kierownica obsługująca radio, z małym pakietm skórzanym. Elektrycznie sterowane szyby z tyłu, fotel pasażera regulowany na wysokość, wyświetlacz Max-Dot, dwa dodatkowe głośniki z tyłu. Pełnowymiarowe koło z tyłu z zestawem naprawczym. Radio Swing 2. Gwarancja 4 lata/ 60 000Km. Gumowe dywaniki. Koszt 62 000, Cena katologowa 72 000. Wychodzi na to, ze rabat 10 000 Zł. Salon Warszawa. Mam nadzieje, ze to dobra cena?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • W ktorym byles salonie ze Ci tak podliczyli na 62000? 10tys? mi wyszlo blisko 12tys tsi 85km ambi max po doposazeniu. Poza cena samochodu co wytargowales?
  • Rapid Activ Max 1,2 MPI 75 KM Radio Swing 2 kolor niebieski nie metalik 42 000 zł
  • Rapid styczeń 2014r. Spaceback 1,2 TSI 105KM Ambition, czarna perła, pakiet komfort, koło zapasowe, alu 16, opony zimowe na felgach, kołpaki, sunset, dodatkowa gwarancja 60 000km, wszystko za 56 800 zł
  • broda dokładnie było 62 280 jeśli to takie wazne
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Wracając do tematu, po 6 miesiącach koniec przebojów ze Skodą w Gdyni, kto czytał od początku ten wie. Podsumowując:
    • Rapid Lift Ambition 1,2 TSI 85 KM, MY13 
    • kolor Czarny
    • pakiet Comfort
    • Radio Swing
    • Mata do bagażnika
    • Koło zapasowe
    Cena bazowa 49700 zł, odbiór w styczniu `14

    Ekwiwalent za wprowadzenie błąd przy odbiorze:
    • Felgi aluminiowe Carme 15"
    • Lodówka samochodowa 15l
    • 1000 zł
  • Skada Rapid Liftaback Active. Plus instalacja LPG.
     Zaproponowano mi 45 000.
    Czy to dobra cena?
  • Zapomniałemdodać że silnik 1,2 (75 KM). Niemetalik.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?