FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Moderatorzy FORUM
  • Witam,

    Proszę o zgłaszanie się osób (termin do 12 października), które chciałby zostać moderatorami forum. Chodzi o max 2-3 osoby, które uzyskałyby uprawnienia kasowania i edycji każdego wpisu na forum, by zadbać o wartość merytoryczną oraz zgodność z regulaminem forum. Mam tu na myśli osoby, które już od dłuższego czasu są użytkownikami i dysponują chęcią i czasem na śledzenie wydarzeń na forum (jak również ich moderowane, upominanie i dbanie o porządek).

    Temat moderatorów poruszałem już jakiś czas w kularach forum z kilkoma osobami, ale odświeżam tutaj bo może będą jakieś sugestie i propozycje (mogę np. zrobić ankietę z osobami dajmy na to z TOP10 użytkowników i będzie można głosować na poszczególne osoby, ale jak niektórzy stwierdzą "ilość postów nie zawsze równa się kompetencjom, chęciom itp." także najpierw poproszę o propozycje, może być na priv, mogą być również sugestie np. tego użytkownika "NIE".

    Po zebraniu opinii i sugestii zostaną wyłonieni moderatorzy. Można również proponować w tym wątku.

    Gdy moderatorzy zostaną wybrani. Wątek ten zostanie usunięty.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • To ja pierwszy zgłoszę swoje typy:
    halif, jercen, van_daal, amiskiew, (kolejność przypadkowa)
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Ja stawiam na kolegę jercen'a... tylko pytanie czy by chciał powrócić na forum...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • wydaje mi się, że powinny być to osoby które faktycznie sporo wnoszą do tego forum i przede wszystkim mają czas na minimum codziennie odwiedzenie forum.
    Ja proponuję:
    jercen
    bounty
    konwel
    gross81
    dodan
    ps.
    Rick - dzięki na nominacje, ale jak widać po mojej aktywności nie mogę codziennie tu bywać z racji braku czas. A jak mam robić coś kiepsko to lepiej nic nie robić.
    Jak nie będzie chętnych (w co wątpię) to jako ostatni mogę się pisać :)

    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Ja również przyłączam się do podziękowań dla kol. Ricka.
    I tak jak kol. amiskiew cierpię na chroniczny brak czasu. Niemniej sądzę, że w kilku, na zmianę, dali byście radę. Z całą pewnością kilku modów zdołało by trochę zapanować nad tym jakże pożytecznym forum.
    Typowanie konkretnych osób sobie jednak daruję bo trudno ocenić wszystkich a ci, którzy mi do głowy przychodzą zostali już wypisani.
    Moim zdaniem to Admin powinien zaproponować użytkowników na podstawie danych jakie posiada a sądzę, że wiedzę w tej materii ma najbogatszą.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • A może są chętni?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Nie patrz na innych, startuj!
  • Jeszcze przemyślę...
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Faktycznie chyba powinny być to osoby, które regularnie tu zaglądają.
    Moje propozycje: gross81jercendodanbountyamiskiew.
    @amiskiew dzięki za nominację. Ja podobnie jak Ty nie zawsze mam okazje tutaj bywać, ostatnio miałem dłuższą przerwę;) Gdyby jednak nie było chętnych, to mogę spróbować.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • lukasz13, grzesk, bounty
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dzięki za nominację, ale podobnie jak koledzy @konwel, @amiskiew... nie mógłbym w pełni oddać się temu zadaniu z powodu braku czasu... dlatego pozostaję w rezerwie, w przypadku braku chętnych.

    Tymczasem proponuję zrobienie ankiety przez Admina, (którą później ukryjemy) składającej się np. z TOP 10 lub TOP 20 listy użytkowników.

    W mojej ocenie w roli moderatora sprawdziłby się kolega @jercen (tak jak pisałem powyżej)... z jego strony była odczuwalna pasja i chęć rozwijania forum, a także wiedza i fachowa pomoc. Nie bez znaczenia jest także, iż chyba nikt nie wrzucił tylu wykresów, tabel, porównań, etc. co też świadczy o zaangażowaniu...

    Dobrze, aby moderator czerpał z tego przyjemność, aby było to hobby i relaks, a nie tylko obowiązek... 

    Tak z drugiej strony, wybór moderatorów to dobry początek zmian, ale trzeba czegoś więcej... przytoczę poniżej słowa kolegi @crady, które trafiają w punkt:"Ale klub, by zyl i rozwijal sie, potrzebuje nie tylko dodatkowych 2-3 moderatorow. Potrzebna jest "dusza" forum, czlowiek z wyobraznia i pomyslami." 

    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • może podzielić się pracą na kilka osób?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Admin wyraźnie mówił, że mają to być 2-3 osoby. Ja proponowałbym bardzie 3 niż 2 żeby właśnie można było rozłożyć robotę:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Myślę ze to by było logiczne, np 2 osoby dysponujące większym czasem mógłby się zająć sprawami stricte porządkowymi, regulaminowymi natomiast jedna czy dwie mające większa wiedzę techniczną mogłyby skupić się na moderowaniu konkretnych tematów, wypowiedzi dotyczących tego typu zagadnień.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Pomysł: Encyklopedia praktycznych porad w zależności od tematu, materiały eksploatacyjne, sposoby postępowania w Aso, aby nie przepłacać, etc. Spojrzenie techniczne, użytkowe(gdy instrukcja jest nie po naszemu) oraz praktyczno-eksploatacyjne(a'la sam naprawiam). Warto skorzystać z dobrych praktyk od innych forów(?).
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @gross81 dziękuję za nominacje :-) miłe zaskoczenie, że ktoś mnie pamięta. Co do funkcji to na forum jestem codziennie, czasem nawet kilka razy dziennie, czytając praktycznie każdy nowy wpis ale ostatnio trochę mniej aktywnie ze względu na małego szkraba, który rośnie i coraz bardziej zajmuje czas :-), w związku tym mogę być ewentualnie takim awaryjnym, wspomagającym moderatorem, który zareaguje jak coś mu wypadnie w oko czytając posty.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @gross81  Dzięki za głos. Niestety bywają tygodnie gdzie jestem poza siecią i trudno było by to pogodzić z obowiązkami na forum.
  • @Rick, dzięki za poparcie, ale ja nie dam rady. I tak rodzina narzeka, że za mało spędzam czasu z nimi :)
    Zresztą ostatnio sam na forum zmieniłem się w czytacza...

    Od siebie to uważam, że @bounty byłby niezły w tej roli. Spokojny, wydaj się wyważony w swoich opiniach i ma wymaganą kulturę I-netową...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Male zestawienie z dotychczasowych wpisow:

    Rick: halif, jercen, van_daal, amiskiew                                    
    bounty: jercen                                                
    amiskiew: jercen, bounty, konwel, gross81, dodan            
    konwel: jercen, amiskiew, bounty, gross81, dodan            
    gross81: bounty, lukasz13, grzesk
    halif: bounty                              
    rapidklub: bounty, gross81                  

    No i kilka odpowiedzi:

    supermajku: chetny do pomocy
    dodan: chetny do pomocy
    konwel: moze sprobowac
    bounty: jako rezerwowy
    grzesk: jako rezerwowy
    amiskiew: jako rezerwowy
    lukasz13:nie
    halif: nie
    van_daal: nie

    Temat chwilowo ucichl. Podejrzewam, ze niewiele sie juz w zestawieniu zmieni.
    Ostateczne slowo nalezy do admina.

  • Zapowiadał nieobecność. na wszystko co dobre potrzeba czasu :D
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Eeeeee, zasadniczo to nie napisałem NIE. :)
    Napisałem, że też nie mam za dużo czasu...
    Przyjmijcie, że mogę być w rezerwie.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?