FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Wysłałem jeszcze do 2 chwalonych tutaj na forum ze można wynegocjować większe rabaty. Ale na dniach pojawi się cennik wersji FL z silnikiem 1,0TSI to wtedy będzie dokładnie wiadomo co i jak
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Dokladnie jak pisze kol. @Posejdon, nie zapomnij dolaczac do kazdego zapytania najlepszej oferty jaka dostales wczesniej, jak widza konkretna oferte to inaczej gadaja ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Po ostatnich przygodach doszedłem do wniosku ze w dużych miastach jednak inaczej podchodzą do klienta ( bardziej profesjonalnie) niż w mniejszych miasteczkach. W salonie w dużym mieście ( nie podam nazwy) dowiedziałem się dużo więcej informacji na temat ubezpieczenia, ewentualnych możliwości obniżenia kwoty ubezpieczenia i przede wszystkim negocjowania ceny nowego auta. Na Octavie tą jaka maja na placu rocznik 2017 dostałem na dzień dobry 11500 rabatu, i bardzo poważnie rozważam ta ofertę.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • 11500 zł, ale od jakiej ceny?:)
    Rapid LB, 1.2 cjz 90KM,active 2016, srebrny, Elbląg
  • cena katalogowa auta 83500 i do tego pakiet przeglądów na 4 lata i pakiet funkcjonalny do bagażnika jeszcze dorzucają
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Ja dostałem rabat 16 % od ceny 82 000 czyli 13 120zl.
  • To bardzo dobry rabat!
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dwa tygodnie temu: Skoda Rapid Liftback wyposażenie Style-full wypas z alufelgami 16" , do tego dywaniki, chlapacze, koło pełnowymiarowe, fabryczna blokada skrzyni buegów. Silnik 1.2 TSI 66KW.Lakier Biel Moon.Plus pakiet specjalny:bezpłatne mycie 24 miesiące,bezpłatny przegląd pośredni 48 miesięcy,bezpłatne przechowanie opon 48miesięcy, bezpłatny odbiór i dostawa po naprawie 24 miesiące.Dodatkowo przez 4 lata przeglądy wraz z materiałami za darmo.Cena wystawionego 69 tyś, zakupiłem za 62970zł
  • Witam. Miesiąc temu kupiłem R 110 KM Ambition, pakiet sunset, rozbudowane radio 15 alu felgi, beż cappucino - 59600zł.
    Pozdrawiam
  • Ja cały czas się zastanawiam, ale za Rapida SPB Style - wersja dość bogata, (Climatronic, alufelgi 16', pakiet zimowy - podgrzewane siedzenia i spryskiwacze, skórzana kierownica z obsługą audio i tel. , trochę bajerów ozdobnych, podwójnie przyciemniane szyby, listwy alu,  tempomat, czujnik parkowania itd... kolor perła, światła LED, komputer z wyświetlaczem , radio z ekranem dotykowym, zapsasowe koło, dekor tapicerki black piano - gofrowany - silnik TSI 3-cylindrowy 110 KM, 6-biegowa ręczna s.b. ...
    Cena katalogowa 74600 zł. Cena wytargowana 66 tys + dywaniki, opony zimowe i gwarancja 4 lata. Ponoć jak na Rapida to i tak sporo ...A-ha - model na 2018 rok, po liftingu - widziałam i różni się od tych, które teraz stoją w salonach - na korzyść - ładniejsze lampy m.in.
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • Koledzy pisali i ja powtórzę fajny ale nadal to auto budżetowe nie warte takiej sumy, za tyle można octavię kupić, ale kto co woli ;)
  • demo87 tak, wiem, dlatego myślę o samochodzie całkiem innej marki, dzisiaj chcę odwiedzić jeszcze dwa salony, octavia jest już dla mnie za długa, sąsiad ma więc widzę jak to wygląda, do jazdy prawie wyłącznie po mieście i parkowania w m.in. zatłoczonych centrach handlowych, zwłaszcza, że jeżdżę sama, bez sensu. Małego też nie chcę, bo nie czuję się bezpiecznie, oglądam takie średniej wielkości. Mazda CX3 mi chodzi po głowie, tylko w wersji podstawowej w białym kolorze cena ok. 70000 (chociaż silnik spory) i trochę słabo, każdy dodatek bije po kieszeni - zmieniłabym kolor, dodała czujnik parkowania z tyłu, klimatyzację automatyczną, alufelgi - to to takie podstawowe rzeczy które chciałabym mieć dodatkowo i licznik leci ... pojadę i zobaczę, ewentualnie ten R. Captur . Aczkolwiek ... wczoraj zaczepiłam babkę która mieszka niedaleko gdy z takiego wysiadała (niedługo mnie aresztują za nagabywanie :)) Powiedziała, że przez pierwszy rok jej się podobał, teraz jeździ 3 rok i jej totalnie obrzydł, drugi raz już by nie kupiła, raczej wybrałaby coś bardziej klasycznego. To mi trochę dało do myślenia, te samochody, piękne i rzucające się dzisiaj w oczy za kilka lat mogą być wręcz odstraszające - pamiętam taką starą megankę, z dziwnym tyłem, była świetna na początku, ale od dłuższego czasu patrzę na nią jak na dziwoląga i nigdy bym nie kupiła jako używanego. Mąż ostatnio zauważył, że z każdej uliczki wyjeżdżają takie nowe, zwykle szare SUVy Lexusa (chyba jakaś ostra wyprzedaż była) i już teraz gdyby wygrał coś takiego, od razu by sprzedał i kupił inny bo obciach ... (ja też je zaczęłam dostrzegać) ... ale to bez związku z Rapidem, ogólnie myślę, żeby nie przeszarżować z tym wyglądem, ostatecznie nie kupuję jak część lisingowców na 3 lata ....
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • Renault Megane Coupe wygladem wyprzedzal swoja epoke i nadal jeszcze fajnie sie prezentuje mimo lat. Lexus obciach hmm ja bym chetnie jezdzil takim obciachem, gdyby tylko bylo mnie na niego stac ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dokładniej chodziło mi o RM II - no ... co kto lubi :) A co do Lexusa (szarego) to może tylko u nas jeden przypada na jakieś 50m2, kilka osób gdy zagadnęłam to zauważyło, każdy zastanawia się jaki tam myk zrobili :) 
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • @Werka
    "...Te samochody, piękne i rzucające się dzisiaj w oczy za kilka lat mogą być wręcz odstraszające..."
    Otóż to! Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. KLASYKA - proste, nie "powydziwiane" kształty... R jest dokładnie taki. On, ze swą uniwersalnie prostą formą, będzie ładny zawsze...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Witam,a może koleżanka @Werka skusiłaby się na nowy model Volkswagena Jetta w wersji Comfortline za ok.75 000 zł,sugeruję,gdyż znajomy właśnie kupił ten samochód i powiem szczerze,ze ten samochód podoba mi się i wizualnie z zewnątrz i w środku,dobry silnik TSI 1,4 125 KM,a spalanie w cyklu miejskim nie przekracza 7,0 litra - może warto rozważyć tą propozycję ?
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Nie wiem po co cały czas te porównania. Dołóż będziesz miał lepiej?
    Ja jak pojechałem po Skodę pierwszy raz to myślałem że max wydam 55-57tys.
    Wyjechałem Rapidem za 66tys.
    Octavia za te pieniądze jest marna (wiem ze lepszy komfort itd). Ale nie ma kasy żeby dalej dokładać. Żeby była fajna (musi mieć mocniejszy motor) i miała co chcę min następne 15tys.
    Jak dasz za Octę 80-90 tys to może trzeba było Passata albo Toyotę CHR (ostatnio mi się podoba :) ) ale to jest zupełnie inny pułap cenowy.
    Przeważnie każdy z nas już dał maksa (więcej niż wstępnie założył), dalsze dokładanie z czyjegoś portfela bo ja bym tak zrobił jest totalnie bezsensu.
    Proszę nie proponujcie komuś kto dał za Rapida 60tys że w VW stoi Jetta za tylko 22tys więcej. I że to zupełnie inny samochód, są dużo lepsze samochody od Jetty za tylko 10tys więcej.
    I tak w kółko.....itd
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • Artur masz rację w 100% ja też tak zapętlałem się kilka miesięcy temu szukając nowego auta aż całkiem złupiałem i nadal jeżdze starym rapidem. 
    Jedno podstawowe pytanie trzeba zadać czy chce jeżdzić klasą wyżej ale golasem? Większość z nas nie chce ale czasami to niezły pomysł rozważając wszystkie za i przeciw ;)
  • Coś temat zdechł?
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • Mój Rapid Spaceback był wystawiony za 58600zł (wersja style w metaliku i z kołem dojazdowym), choć cennikowo niby 71tyś z groszami, czyli coś 13000zł rabatu (około -18%). Auto "z placu", dołożyli gumne dywany na zimę. Dodatkowe felgi stal wytargałem, o całych kołach to już słyszeć nie chcieli.
    Rapid SB | 1.2 CJZE 110km | MY2017 | Style | Srebrny Brilliant | 20000km | Bolesławiec (D)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?