FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Hej, teraz zamówiłem Rapida Spaceback ale produkcja na 2018, więc poczekam na odbiór. Cena cennikowa 78100 + dodatki 8200. Cena ostateczna 75500,00 Z autem będę związany na 4 lata - kredyt. Widząc go codziennie wolę jak ma więcej niż mniej. Auto zamówiłem tak jak garnitur - szyty na miarę. Dorastamy do tego, aby kupić auto niższe segmentowo lepiej wyposażone, a nie wyższy model ale wersja "kryzys" aby sąsiad widział, że mamy ;]
    Pozdrawiam
    SB
  • I to jest słuszna koncepcja! :) Rapid jest naprawdę ładnym autkiem, "akuratnym" dla rodzinki 4 osobowej i do miasta. Dzięki dobremu wyposażeniu - choć minęło ponad dwa lata - wsiadam do niego z przyjemnością...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @van_daal-alleluja!:)Zawsze znajdzie się coś ciekawego co można później dołożyć do auta żeby moc na nowo i dłużej się nim cieszyć.
  • Na codzień jeżdżę Fabia 3 auto firmowe. Jedyna wada tego auta to silnik 1.4 diesel 105km. Z racji silnika mialem kilka aut zastepczych, najbardziej zawiódł mnie Auris. Ten mit starej dobrej Toyoty jednak juz sie skonczył. Nie chce nikogo namawiac na kupno Skodziny, bo bedzie nas za dużo:)
    Pozdrawiam
    SB
  • octavie bym wolał za 75 kola :)
  • no i puknij w stół a @demo87 się odezwie :):):)
  • No ja też za 75 klocka to bralbym octavie. Wydaje mi się że za taką cenę to można mieć już w wersji ambition z silnikem1.4 150 kucy a to już zupełnie inne autko niż nasz Rapid ale może się mylę:)
    Rapid LB/1.2 90KM/MY2017/Ambition
  • @Posejdon obaj doskonale wiemy że o co byśmy nie wzbogacili tego auta nadal to będzie rapid. Niektórzy mówią 'mała octavia' ja po 1.5 roku jazdy nazywam to większa fabią ;-) 
  • @demo87 cicho bo się wyda;-)
  • Kurcze Panowie ja nie mam presji, czy ambicji aby mieć Octavie. Tym tokiem myslenia mógłbym mieć  inne auta z lepszym znaczkiem. Za te pieniadze mam panorame bi xenony dobra skrzynie dsg 125 km oraz inne pierdoly... Tym autem bedzie w 90% jeździć moja żona. Na jej potrzeby wiekszego auta nie trzeba. Co jest istotne, jak policzylem to auto wygrywa w cenie jakość plus wyposazenie gwarancja oraz przeglądy....
    Pozdrawiam
    SB
  • Ja mam wersję mocno podstawową i generalnie jestem zadowolony z rapida ale jest dla mnie już za mały i narzekam sobie ;)
  • A widzisz... Dobre wyposażenie powiększa go wewnątrz o ok. 20%.
    ;D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Tak @van_daal dobrze prawi,swoją maszynkę napompował gadżetami jak balonik :P
  • Ja zamówiłem w listopadzie Rapid Spaceback 1,0 110 KM w wersji Style wartość 71050,00 plus wyposażenie dodatkowe wartości 2800,00 czyli razem 73850,00. udalo mi się zbić cenę do 61750,00. Niby wersja wyprzedażowa z 2017 ale okazało się, że będzie do odbioru dopiero pod koniec stycznia 2018 i rok produkcji będzie 2018. 
  • No ciekawe są te rabaty. Ja zamówiłem Rapida SB Style 1.0 Tsi  110km, przyciemnione szyby, pakiet comfort i jeszcze jakieś duperele cennikowo za 76000 a po rabatach 62500. wszystko zależy czy sprzedawca chce sprzedać.
  • @gti21 no to nieźle Ci się udało! A jaki kolor?

  • Race Blue metalic
  • Skoda R SB Ambition 1.0 TSI 95KM z dodatkami: pakiet audio, lakier metalik, koła zimowe stalowe, koło zapasowe, dywaniki gumowe, 2 lata dodatkowej gwarancji - całkowita katalogowa cena 70650,00; zł kupiłem za 55700,00 zł, oczywiście w promocji wyprzedaży rocznika. Samochód nówka 2017 r., był od ręki w salonie. Sądzicie, że to była dobra oferta?

    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Jak juz kupiłeś to po co sie denerwować ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • @pduda Prawie 15000 to chyba bardzo dobra oferta...

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?