FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam, jestem nowym posiadaczem Rapida SB.
    Rapid SB | 1.2 CJZE 110km | MY2017 | Style | Srebrny Brilliant | 20000km | Bolesławiec (D)
  • Witam wszystkich i pozdrawiam
  • Witamy w klubie Rapida :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam userów. Jestem uzytkownikiem skody (roomster) i oczekujacy na Rapidka az sie wyprodukuje
    Rapid LB 1.0 TSI 110 KM MY2018 STYLE White Moon
  • Witam,
    Trochę nietypowo zarejestrowałem się gdyż jestem użytkownikiem bliźniaczego modelu Seat Toledo Liftback 2015 [Rapid w innym opakowaniu]. Nie mniej widzę, że to forum żyje i sporo ciekawych rzeczy można poznać w odróżnieniu od forum Seata. Sam też będę dokładał cegiełki w społeczności.
    Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
    Seat Toledo LB | 1.6 TDI CAYC 105KM | MY15 | ITech | Czarny | Trójmiasto
  • Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Dzisiaj mija tydzień od odbioru Rapida w kolorze blue:):):).
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • To chwal się @Miras swoim nabytkiem w dziale"nasze rapidy";)Szerokości i bezawaryjności!
  • Tak zrobię.:):) Dziękuję i pozdrawiam.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Witam, Hello, Guten Tag. Miesiąc temu zacząłem swoją przygodę z prawie 2 letnim rapidem (ale już 3 skodą) od przebiegu 44k. Pozdrowienia z mazur :)
    Rapid LB, 1.2 110 kucy, rok mod. 2016, ambition max, Blue Race Metalic, NEL
  • Witam forumowiczów. W zeszły czwartek (30.11.2017 r.) odebrałem nowego Rapida SB 1.0 TSI 95KM w kolorze srebrnym
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Witam zaczynam przygodę z Rrapidem nie jest nowy 2015r. 1,2 86Km, 30000km.
  • Witam, od tygodnia również dołączyłem do klubu Rapida, od dzisiaj oficjalnie na forum :)
    Rapid LB | 1.2 86KM | 2014 | Active | Biały | 40k | Poznań
  • Od dłuższego czasu zaglądam na forum a o piątku oficjalnie.
    Rapid Liftback Style 110 KM biały moon funkel noofka . Pozdrawiam 
    Rapid LB 1.0 TSI 110 KM MY2018 STYLE White Moon
  • Gratuluję zakupu i życzę aby jak najlepiej się sprawował.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem używanej Rapidki. Pozdrawiam wszystkich :)
    Rapid LiftBack 1.6 TDI 2013 Abition Czarny Magic perłowy 120tkm
  • Witamy w klubie Rapida
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Serdecznie witam wszystkich użytkowników :)
    Skoda Rapid Spaceback | 2014| 55000 km| (cm3):1197
  • Witam , od jakiegoś czasu czytam już forum a pod koniec stycznia będę posiadaczem nowej Rapidki
    Rapid SB/1,4 TDI CR DPF 90KM/MY18/AMBITION/BIEL CANDY/KRAKÓW
  • Hej, witam wszystkich. Jeżdżę Skodą Rapid Spaceback od 2 tygodni i jak na razie jestem zadowolona. Ide zobaczyć co na forum i chętnie poznam doświadczenia innych użytkowników tego auta. Wczesniej jezdzilam fordem focusem w starym dieslu, teraz mam benzyne 1.0 tsi wiec to dla mnie duza różnica.

  • Dzień dobry, jako ze oczekuje na Rapida (koniec marca ma być), trzeba sie przywitać:)
    RAPID LIFTBACK |1.0 110KM|2018|STYLE PLUS|CZERWONY|40.000KM|PIŁA

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?