FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Tuning silnika 1.2 TSI
  • rozumiem.
    czyli z dołu tylko serie można podbic trochę.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Nic nie zrobisz, możesz zrobić od momentu kiedy turbina daje zadane ciśnienie. Dół zostanie jaki jest.Maks można obniżyć o 100-200 obr dodając paliwa, niżej bez powietrza nic nie będzie. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dla chętnych, jedna z lepszych firm TuneUp otworzyła filie w Kołobrzegu. Ich ostatnie dzieło 1.2 tsi 142KM i 240Nm.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • a coś na śląsku? ;p
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Kołobrzeg, no w koncu cos dla mnie, koniec gwarancji w pazdzierniku i pewnie ich odwiedze
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 jesteś z K-gu?
  • Nie ale rodzinne strony mam w tym kierunku wiec pewnie tam podjade. Za zrobienie mojego auta wolaja 1400, dzis podpytalem. 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • czyli u mnie będzie ta sama cena,mam brata w Kołobrzegu także bedzie okazja się spotkać ale to w przyszłym roku po gwarancji
  • 1400 brutto czy netto?
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Brutto. Ja u nich wynegocjowałem siostry 1.2 tsi na 1100zl brutto.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • czyli da się powalczyć o cenę
  • To jeszcze do przejscia... w Kolobrzegu?
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Dzisiaj urzęduje w Kołobrzegu u brata ale ani mi w głowie tuning.Raczymy się browarkiem regionalnym w wieży ciśnień;)
  • A w wierzy to pewnie piwko Kolberg :)
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dokładnie,mój brat mieszka ulice obok,to nasz stały punkt przy wizycie u niego.Fajny klimat,obsługa i pifko palce lizać.Widzę że @PinkFloyd masz temat ogarnięty ;)Może kiedyś spikniemy się na zestaw startowy;)
  • Mieszkałem w Kołobrzegu 20lat, a wpadam odwiedzić rodziców :) A Kolberg to dobre piwko :)
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Eno to koniecznie.Ja kończyłem stary dobry TRM i mieszkałem w internacie;)
  • Możemy sie zgrać na program, podjadę siostry rapidem i ty to będzie taniej w pakiecie.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Dobry pomysł,chetnie z tym ze narazie popłynąłem na nowe felgi i opony,muszę chwile odczekać aż zregeneruje konto;)
  • Na grupowe chipowanie też sie pisze jak by co, do Kolobrzegu mam daleko 370km ale przynajmniej 2-3 razy w roku jestem turystycznie. Pink zorganizuj cene na poziomie 1000zl/szt za 3 auta i mozemy działać :)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?