FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • @kp6 zamawiałem tego samego dnia a produkcje mam mieć dopiero 15 wrzesnia
    @Damiannen no to co piszesz to rzeczywiście trzeba im odnotować na duży plus
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • No i się doczekałem.
    Auto zamówione.        29.05 
    Produkcja                     25.08
    Transport do Polski      1.09
    Transport do dealera   4.09
    Formalności.                 5.09
    Odbiór auta.                   6.09
    Swoją drogą ciekawe dlaczego tak długo...
    Wersja:
    Spaceback Elegance MAX 1,6 TDI 105KM
    Pakiet style - panorama, lakier corrida red, sunset, koło dojazdowe, alarm, tylny podlokietnik, pakiet pogwaracyjny 120000, dekor black, pakiet przeglądów basic do 120000 i parę innych bajeròw.
  • Jasna sprawa. W ogóle to mnie taka refleksja naszła po odwiedzeniu kilku salonów konkurencji, że w Skodzie jakiś lepszy jest personel. Nie są tak zmanierowani jak w VW albo Toyocie tylko normalnie się z nimi rozmawia i całkiem sporo można ugrać przy odpowiednim podejściu.
    Myślę, że im takie wizerunkowe akcje bardzo się opłacają, bo stanowisz najlepszy przykład lojalnego klienta. Wszyscy są zadowoleni :)
  • Mam pytanie Moje auto jest już od piątku w salonie (Kraków inter auto) kiedy go będzie można odebrać ?
  • Najpierw musza przyjsc dokumenty, pozniej je musisz zarejestrowac i ubezpieczyc...
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Zdaje się też, że data polisy nie może być późniejsza, niż data rejestracji, aby auto ani jednego dnia nie było nieubezpieczone. Ponoć jakieś systemy automatycznie wyłapują luki w terminach i urzędy mogą nakładać grzywnę.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Moje auto jest już od piątku w salonie (Kraków inter auto) kiedy go będzie można odebrać ? Ponawiam pytanie 
  • @chudy20 Jeszcze ze 20 razy spytasz o to samo? Koledzy Ci już odp. na tyle na ile wiedzieli, chyba po to masz dilera i salon nie?! Na forum nie zamawiałeś auta żeby ktoś mógł ci podać konkretna date...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ok Tylko pytałem 

  • Od otrzymania informacji od dealera, że autko jest gotowe do odbioru masz dwa tygodnie na załatwienie formalności i odbiór auta. Po przekroczeniu tego terminu,salon może naliczyć koszty za parkowanie.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Właśnie dzwonił dealer, że autko już jest na miejscu.
    LB 1,2 TSI 105 KM 2015 Active Max Błękit Pacific 30,5 kkm Bydgoszcz
  • Jeśli zamówię Rapida dziś to przewidywana data produkcji to 45 tydzień tj. listopad. Jak by nie liczył minimum 8 tygodni. informacje tą uzyskałem w zaprzyjaźnionym salonie. Do tego należy doliczyć ok 2 tygodni na transport do salonu czyli jak by nie liczył najszybciej 15 listopad....................
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • @bemakr o jakiej wersji i konfiguracji Rapida mówisz? Ja w jednym z salonów dowiedziałem się, że jeśli chodzi o wersję SB to jest jakaś szansa aby się w tym roku pojawił jeszcze a wersji LB już nie planują w fabryce na ten rok.
    W innym salonie powiedzieli mi, że coś takiego też słyszeli z centrali ale ale podobne wiadomości mają co rok względem różnych modeli a i tak wychodzi, że nagle wpada na moment jakaś produkcja i auta się pojawiają, więc może być rożnie.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Zamawiałem SB na początku tygodnia, informacja z salonu, że produkcja 46 tydzień. Mam nadzieje że Mikołaj nie będzie czekać z kluczykami na początek grudnia :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • oczywiście rozmawiałem o LB
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Ja zamówiłem Rapid LB 21.07 do tej pory dealer nie ma wiadomości dotyczącej tygodnia produkcji... czy to możliwe? mówiła, że borykają się z nawigacjami Amundsen i dlatego wszystko się przesuwa w czasie. W umowie mam termin odbioru 30.09 ale już oznajmiła mi, że wrzesień napewno odpada ;(
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Rapida LB zamówiłem jak już pisałem wcześniej w połowie maja, a termin produkcji w salonie wyświetlił się dopiero 4 sierpnia. Wszystko jest możliwe....
  • Jedyny plus takiej sytuacji to że , jak wcześniej inni pisali, po przekroczeniu terminu w umowie możesz dostać "coś" extra. Jak już tyle czekasz to te , miejmy nadzieje , 2tyg. nie wiele zmieni ?
  • Nie no nic takiego się nie dzieje, ale przyznacie tyle czekać to chore, a wszędzie mówią kryzys itd. a auta sprzedają się jak oszalałe skoro jest taki okres oczekiwania, a tym bardziej, człowiek zamówił to już by się chciał cieszyć... Dam znać kiedy co i jak.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Biqer ale masz już swojego rapida czy jeszcze nie?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?