FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ryglowanie drzwi po ruszeniu
  • Dobra, musicie mieć albo interfejs Ross'a od firmy Adako: http://www.vag-com.pl/index.php?mod=sklep&item=6
    albo dla chętnych handlowania z Chinami, można dostać _ciut_ taniej klon:
    Najtańszy np. tutaj: http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-price-vcds-tool-vcds-12-12-software-diagnostic-vcds-with-fr...
    Żeby nie było, nie reklamuję, ani nie zachęcam do kupowania czegokolwiek...

    Co do możliwości to jak dla mnie słabo, ale np. sterowniki przyjmują kodowanie Leave/Come Home i jak się wskaże, że kodowanie ma być na xeononach, to licznik wyrzuci błąd przepalonej żarówki (bo nie ma xenonów), ale widać, że sterownik mógłby zadziałać z tą funkcją, może faktycznie brakuje jakiegoś kabelka tylko...


    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • 3 min i zrobione w ASO i za free
  • Za 150 zł kupisz kabelek, którym można nieco więcej...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brillant | 84000km | Warszawa
    Spalanie - Motostat.pl
  • Sto pytań do:
    @halif
    "- można konfigurować moduł komfortu dla tylnej wycieraczki - zdaje się, że może być sterowana czujnikiem deszczu, lub automatycznie z przednią co jakiś czas... - nie sprawdzałem
    - można zmieniać charakterystykę wspomagania (komfort, automat, dynamiczny, standard) - muszę to sprawdzić, ale kodowanie działa"

    Podziel się wieściami gdy będziesz je miał.

    Drugie sto pytań do:
    "- wyłączenie (wkurzającego niemiłosiernie) brzęczyka podczas podłączania telefonu po bluetooth (i to jest największe osiągniecie dzisiaj)"
    Jak rozumiem podczas łączenia BT z wyłączonym brzęczykiem nie ma efektu wyciszenia radia?
    Czy brzęczyk dla łączenia BT oraz odłączania BT jest programowany niezależnie?

    Trzecie sto pytań do:
    "- można włączyć klakson bez zapłonu (zrobione)"
    Jaki adres?
  • Pierwsza setka: ciągle nie ruszyłem tematu. Mam teraz supermałe dziecko i brakuje tej godziny podczas doby. Ciągle mam zamiar...

    Druga setka.: dokładnie tak jak mówisz. Nie ma brzęczyka i wyciszenia radia podczas podłączania i odłączania BT.  Ustawienie jest jedno. Nie jestem pewien, ale chyba fabrycznie nie ma brzęczyka, anie sygnalizacji na Swingu, że BT został odłączony. Jest tylko moment łączenia.

    Trzecia setka:
    Wybierz STG 09 ['09-Cent. Elect.']
    Długie kodowanie -> funkcje 07
    Bajt 17 -> Bit 3


    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • 100- luzuuzik Tato ;)

    200 - u mnie jest brzęczyk zarówno przy podłączaniu jak i przy odłączaniu, i o tyle o ile ten pierwszy jest mi na grzyba, to ten drugi przypomina żebym zabrał telefon i portfel z auta :)
    Jeśli pamiętasz to podaj proszę adres, jeśli nadarzy mi się okazja to przetestuję co i jak...
    Nie mam kabla, więc jak już nadarzy się okazja to chcę być zwarty i gotowy :)

    300-bardzo ładnie dziękuję :)
  • blok 77 (Telefon)
    pozycja Dostosowanie-> Funkcja 10
    kanał Bluetooth Sygnał sparowania (czy coś takiego, nie pamiętam nazwy, zaczynało się od Bluetooth coś tam i to jedyna funkcja z BT na początku)
    Ustaw pole Włączone/Wyłączone wg woli...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?