FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • witam!!!
    zamowilem liftbacka 1.2 105km 16.07.2014r w salonie skodex szczecin na struga do tej pory nie mam daty produkcji na umowie czas oczekiwania 14tyg. wiec na koniec pazdziernika moze sie wyrobia
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • wlasnie dostalem odp. od skodapolska 
    termin na umowie koniec pazdziernika!!!

    Szanowny Panie!

    Aktualnie zamówienie jest zaplanowane na grudzień (dotyczy produkcji). Termin ten nie jest jeszcze potwierdzony. Zabiegamy aby ten termin przyspieszyć.

    Z poważaniem

    Elżbieta Walkowiak

    Infolinia Skoda Polska


    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • no to grubo - 5 miesiecy... coraz czarniej widze moje zamowienie
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • To niezle ja zamawiałem 21.07 i do dziś nie ma terminu produkcji pewnie bedzie produkowana jak Twoja @kubelec. I co człowiek pojeździ z 2 tyg i juz roczne auto!! To chore,  ze auto z wyprzedaży rocznika zamawia sie w lipcu. Jak są takie zamówienia to powinni produkowac 7 dni w tygodniu,  a pewnie produkuja 5 dni. Jedyny plus to to, że będą musieli dorzucić rabat z wyprzedaży rocznika... ja już nie mogę się doczekać a gdzie tu do grudnia ehhh
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • ja tez licze na rabat ale jak tak dalej pojdzie to produkcja bedzie 2015
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 z drugiej strony lepiej w styczniu miec nowy rocznik, zobaczymy jak to wyjdzie, dobija mnie to czekanie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • wole 5k rabatu, auto zamierzam użytkować dłużej niz 4 lata a później już te rocznikowe różnice sie zacierają
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Podziwiam was koledzy ze tak spokojnie piszecie o tych terminach (albo ich brak) ja dzis dzwonilem do infolini skody, biura obsługi klienta i działu handlowego skody, złozyłem równiez reklamacje i zażalenie na celowe wprowadzanie w błąd klienta, pewnie nic to nie da ale odbieranie samochodu na koniec pazdziernika (jesli by sie sprawdziły kolejne obiecanki) mija sie z celem, 2 miesiace i koniec roku. Pomysle o wyprzedaży rocznika albo o Skodzie z 2015r
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 a co  mamy robic? Nie ma sensu się wkur... bo co to zmieni choc nie ukrywam ze siedze jak na szpilkach, w umowie mam odbiór do 30.09 na początku października jadę renegocjowac warunki na wyprzedaż rocznika i pozostaje tylko czekać... czekać... czekać :'(
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • ja czekam i bede negocjowal cene albo niech dozuca cos fajnego moze kola 17"prestige beda ladnie pasowaly do bialego LB 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Witajcie,
    niestety czas oczekiwania na samochód to ponad 2 mc, uprzedzano mnie że możne się zdarzyć czas oczekiwania do  3 mc, jednak po powrocie z wakacji czekała na mnie niespodzianka,. Samochód gotowy do odbioru
  • no ja mam nadzieje ze mnie tez spotka taka mila niespodzianka jutro sie obudze i zadzwoni tel."auto do odebrania" 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • @kubelec mozesz sobie pomarzyć ;) Mi zaproponowano pakiet przeglądów Basic, wczesniej zamiast tego opony zimowe wiec d..y nie urywa
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • A słyszałeś o 3 tyg. przerwie na Lini produkcyjnej w lipcu?

  • tak mowil mi diler ze jakas przerwa byla stad te opuznienia ,ale co mnie interesuje ich przerwa dlamnie to powinni pepiczki pracowac na 4 zmiany 24na dobe
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • gross81 juz wytargowalem wczesniej cale kola zimowe wiec drogich chyba mi nie dadza:) 

    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • @kubelec no wiesz zawsze mozna sprzedac a komplet całych kół to juz jakas kasa ;) z tego co ja wiem to rekompensuja w granicach tysiaca zł, oczywiscie w gadżetach bo upustu z ceny nie uswiadczysz. Dzis ma jeszcze zadzwonic do mnie przedstawiciel skody z dzialu handlowego, to zobaczymy co powie ;) Ale jak bedziesz negocjował to napisz co udalo ci sie "wydrzec" przyda sie innym

    @Konrad oczywiscie, nazywa się to przerwa technologiczna i BYŁO to ujete w terminie oczekiwania, wiec to żaden argument a nawet dealer nie powołuje sie na to, problem sie pojawił ostatnio tzn 2-3 tyg temu terminy były calkiem realne a potem posypało sie wszystko
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • To znaczy że mi się udało, albo mój diler się dobrze postarał:)

  • No nareszcie 18.09 odebrałem mojego Rapida... Czekałem od połowy maja. 
  • Dziś dostałem dobijający telefon od dealera. Produkcja auta 49 tydzień!!! Masakra 20 tygodni czekania.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?