FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
ANKIETA - jaki kolor dla Rapida?
  • Jest jeden plus... łatwiej się parkuje ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • To fakt, szczególnie równolegle jak bokiem trzeba wjechać na chodnik, zdecydowanie mniej miejsca zajmuje się na chodniku:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Trzeba było Smarta sobie kupić - nie było by problemów z parkowaniem :)
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • @jajaceek my właśnie o tym mówimy, że nie mamy problemów z parkowaniem więc po co nam smart?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • żeby go wozić w bagażniku naszego R. ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Pewnie by się dwa zmiściły jakby dobrze upchnąć:D
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • ale tylko w LB bo SB ma za mały bagażnik :)
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • No to do SB przynajmniej jeden:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • i komplet opon zimowych ;-D
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Żona jak tylko zobaczyła reklamę Spaceback'a postawiła tylko na jedne kolor "Czerwień Corrida"
  • mojej małżonce też podobał się kolor czerwień Corrida, mi nie bardzo za mocno krzykliwy nie lubię takich, pani Agnieszka w salonie zaproponowała czerwień Rio metalic, co prawda jak poszliśmy oglądać na plac to też przeszedłem koło niego nie myśląc że to czerwony ale po odklejeniu folii i żonie i mnie się spodobał
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Witajcie
    Po skonfigurowaniu całego auta pozostała do podjęcia najcięższa decyzja dla kobiety- jaki kolor? :). Pytanie do użytkowników rapidka w kolorze ocean race- bardzo widać brud i krople zaschniętej wody?
  • @zzztoppl, chyba chodzi Ci o błękit Race, o brudzie niech się wypowie posiadacz takowego, ja jedynie mogę Ci doradzić żebyś obejrzał takowy kolor na żywo, bo fajnie wygląda na folderach, ale na żywo nie jest już taki fajny, przynajmniej w moim odczuciu. Chciałem też mieć taki kolor, ale po obejrzeniu go w salonie jednak padło na biały.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • no fakt błękit race, sorry- własnie po zobaczeniu próbek lakieru na boju został błękit race i bez cappucino. Beż miałam w mojej OII. Tylko jakoś nie potrafię wyobrazić sobie rapidka spacebacka w beżu. A mma dość bogatą wyobrażnię ;). Jakby któryś z użytkowników byłby w stanie pomóc i  podrzucić fotkę byłabym wdzięczna:)
  • Widziałem SB w beżu,  Fajnie się prezentował. Ja zamówiłem LB w beżu a też się zastanawiałem nad błękitem race, ale jakoś na żywo  taki sobie. Beż ma więcej gracji :-)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Beżowy jest super mam już go rok i lepszego koloru nie miałem (a to już mój szósty samochód)
  • Prośba do admina, o dodanie do ankiety koloru Brąz Topaz metalizowany.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Kolor dodany. Pozdrawiam.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Nie ma jeszcze koloru Biel Laser. Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • A ja będę miał najszybszy kolor Pacyfic blue! :) ha! ;)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?