FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • Panie i Panowie, forumowicze :)

    forum Skody Rapid ma być przyjazne i funkcjonalne, dlatego prosimy o sugestie co by się mogło pojawić, co warto zmienić, jaką funkcjonalność dodać?

    Wiadomo, że wszystkich propozycji może nie uda się wdrożyć, ale jeżeli pojawią się ciekawe pomysły które usprawnią forum i nie będą kłopotliwe w realizacji to prędzej czy później postaramy się je dodać :)

    Jeżeli macie pomysły i sugestie - piszcie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Fajnie by było gdyby można było nieco łatwiej zdjęcia dodawać
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Fajnie by było aby forum działało na Tapatalk
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • 14 lutego pisałem o propozycji wstawiania bezpośrednio zdjęć na tym forum. Jak na razie - w tym temacie cisza. Posługiwanie się linkami - odnośnikami do innych stron (na których można umieścić foty) jest niepoważne. Może zamiast asekurować się, że nie wszystko da się "wdrożyć" - wystarczy odpowiedzieć jasno - fotek da/nie da się wstawiać na stronie.
    Proponowałem też wpisywanie się Rapidowców - kto jest na forum. Został założony nowy wątek. Jak na razie to nie widać wielkiego zainteresowania. Stąd moje spostrzeżenia:
    - dot. lepki. Jak na razie to nas jest za mało. Za wiele chętnych do ustalania warunków szaty graficznej - za mało do postawienia konkretnych warunków lepki: cena, format, ilość szt, ilość kolorów,...
    - Co do zlotu/zjazdu - też chyba nas jest zbyt mało. A przynajmniej na razie jesteśmy rozproszeni po całej Polsce.
    Mam propozycje dot. zorganizowania zlotu/zlotów - w połączeniu z jakąś imprezą. Ale admin na razie też nie wyszedł na przeciw odnośnie charakteru spotkania - impreza rodzinna, sportowa, kulturalna, techniczna, ...
    Może ma ktoś własne uwagi, może był kto na takim zlocie?
    Sam więc zastanawiam się nad dalszym losem strony. Oczekuję większego i częstszego zaangażowania admina, usprawnienie/uaktualnienie strony.
    Pozdrawiam Rapidowców
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @Jercen wyluzuj trochę. Użytkowników nie jest wielu, gdyż Rapid dopiero niedawno powstał... To nie passat czy golf (w tdi)... Myślę, że forum będzie się rozwijać i cieszę się, że powstał temat sugestii.
    Od admina nie należy oczekiwać czegokolwiek, bo może stronę zrobił dla własnej przyjemności i wypełnił nią niszę, a teraz sukcesywnie będzie ją rozwijał. A może po prostu ma też inne ciekawsze zajęcia a nie tylko forum na swojej głowie. Trochę wyrozumiałości.
    Z mojej strony proponuję integrację z FB (jeśli komuś by się życzyło to mógłby nie zakładać setnego konta, tylko wykorzystać już intniejące).
  • Co by się przydało

    1. Dodawanie ankiet do wątków w stylu który silnik/kolor/dodatek jest najlepszy do rapida, itp.
    2. Możliwość edycji postu, dopóki nie przyjdzie odpowiedź.
    3. Po lewej stronie dałbym tę tabelkę p.t. Ostatnie wiadomości, żeby nie trzeba było przewijać strony, aby do niej dotrzeć
    4. Opcja - odpowiedz z cytatem
    5. Ewentualnie system punktowy - punkty dodatnie dla tych, którzy komuś pomogli rozwiązać problem, punkty ujemne dla forumowych trolli i innych użyszkodników.
    6. Rozwiązać problem, który zgłaszałem mailowo - poprawić gramatykę wpisów na stronie profilu w zakładce aktywność - no przepraszam, ale wpis "Ty zmieniono twoją (twoje) obrazek profilowy." to się nawet do gimnazjum nie kwalifikuje.
    7. Poprawić nazwy miesięcy - nie "10 luty", a "10 lutego". W języku polskim, inaczej niż w angielskim, nazwy miesięcy się odmieniają. Rok ma tylko jeden miesiąc luty, a 10 to nie jest numer miesiąca, tylko numer dnia.

    Pozdrawiam i życzę cierpliwości i wytrwałości w udoskonalaniu forum.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Panowie na spokojnie podejdzcie do tematu. Mimo iż brzmi forumowy koncert życzeń to nie znaczy ze Admin wprowadzi wszystko to co kazdy chce i w dodatku odrazu. Niech kazdy doceni to ze ktoś poświęca własny czas i wiedzę zeby sklecic wszystko do kupy, zeby wogole forum istniało i dawało nam korzyści a wiec jeszcze raz niech kazdy ochlonie.
  • Użytkowniku/kolego/obywatelu* Krisjaw
    Nikt tu nie wyobraża sobie nawet, że te wszystkie zmiany pojawia się od razu. Nikt tez nie napisał - "moje propozycje maja być wprowadzone i już"
    W powyższych postach nie ma naprawdę żadnych nacisków na szybkie wprowadzenie tego, czy owego. Zatem to zalecenie o spokojnym podejściu do tematu jest nietrafione.. Im więcej pomysłów, tym moderator/admin* ma większy wybór. Zatem nie przejmuj się mnogością pomysłów, ale raczej skup się na merytorycznej dyskusji dot. konkretnych propozycji, lub/i* złóż swoje własne.
    --------------------------------------
    * Niepotrzebne skreslić
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Panowie, chyba najważniejsze jest to że jest takie miejsce gdzie można wymienić doświadczenia i opinie odnośnie naszych Rapidów, a do tej pory już trochę wartościowych informacji się zebrało na tym forum. Wiadomo, że wiele by się chciało, ale dobrze że jest jak jest.
    Faktycznie skupmy się na propozycjach, a potem jeżeli coś się uda wdrożyć w życie to będzie ok, a jak nie to nie.
    Ja ze swojej strony proponuję galerię zdjęć Rapidów użytkowników (te osoby które już zamieściły linka ze zdjęciami, żeby te zdjęcia zebrać i umieścić w jednym miejscu).
  • Kolego @roca
    Akurat nie piłem do Twojego postu tylko ogólnie, bo niektórzy piszą ze cos tam kiedys a juz jest koniec lutego i dalej nic... Podoba mi sie pomysł stworzenia galerii naszych aut i możliwość odpowiedzi z cytatem bo jak widać czasami nie potrzebne skacze ciśnienie ;) Pozdrawiam
  • Do Krisjaw
    Pijesz do mnie. Nie pisz że "ogólnie:, bo zaraz podajesz - że "niektórzy piszą że coś tam kiedyś a jest już koniec lutego"...
    Podałem propozycję umieszczania zdjęć na tym forum poprzez ich wklejanie (czy to miniatur czy oryginałów). Ma tak większość innych forów. Dalej podałem - że taką możliwość (w przyszłości) admin zrobi/nie zrobi byłaby satysfakcjonująca dla wszystkich. Przynajmniej nikt nie będzie się odwoływał do innych portali, nie bedzie skakał po stronach.
    Sam piszesz - o stworzeniu galerii aut. Ale to na jakimś innym forum - czy też masz na myśli rapidklub.pl?
    Czyli sam sobie przeczysz.
    Nikogo nie mam zamiaru urazić ani nie urażam. Podaję tylko swoje propozycje - ukierunkowane na poprawę funkcjonalności forum. A jak Ci się nie podoba - po pisz prosto do mnie. 
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • panowie prawda jest taka ze każdy z nas ma racje z tym co pisze i nerwy na naszej wspólnej stronce są tutaj naprawdę niepotrzebne, jesteśmy tutaj po to żeby wspólnie wymieniać się cennymi uwagami dotyczącymi naszych aut na każdy interesujący nasz temat. odnosnie wklejania fotek naszych aut i dodawania ich zdecydowanie musi zostać to w jakiś sposób usprawnione.
  • Właśnie zauważyłem, że można już dodawać fotki (puki co z url'i) i pisać innymi czcionkami :)
  • Panowie, dzięki za wszystkie pomysły i sugestie, faktycznie narazie sporo jeszcze brakuje do "pełnej" funkcjonalności tak żeby korzystanie było jak najłatwiejsze.

    Idea forum jest taka by wymieniać się doświadczeniami i opiniami związanymi ze Skodą Rapid. Dzięki Wam to forum funkcjonuje, jest już sporo ciekawych i przydatnych wątków i z pewnością jeszcze będzie przybywać.

    Samo forum ma niestety samo w sobie wiele ograniczeń technicznych (niestety taki skrypt...), jak już zauważyliście nie wszystko jest dotłumaczone... a instalacja niektórych pluginów (np. upload plików, cytaty, ankiety itp.) czasami może rozwalić resztę (były podejmowane już próby i niestety rezultat nie był dobry, czasami pluginy gryzą się z wersją forum, albo nie funkcjonują poprawnie) więc z tym też trzeba ostrożnie co by nie rozleciało się to co już wspólnie wypracowaliśmy (Wy od strony merytorycznej, my technicznej).

    Nie mniej jednak może uda się wszystko stopniowo dodawać i z czasem będzie w pełni funkcjonalnie :)

    Administrator forum RapidKlub.pl
  • OK!

    Miejmy nadzieję, ze trudności ustąpią.

    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Tak jak wspomniał już roca - fajnie by było, żeby po kliknięciu w jedną z ostatnich wiadomości przenosiło do ostatniego wpisu, żeby nie trzeba było przewijać... i przydałaby się widoczna data ostatniego wpisu, żeby od razu było jasne czy owa wiadomość jest nowa czy już przez nas czytana...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Nie działa opcja Kasuj.
    Nie działa wyśrodkowanie obrazków.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Jaka jest możliwość założenia przez użytkownika nowego wątku?
    Zastanawiam się nad nową kategorią: zloty, Zrób to sam.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen
    Kategorię zlotów już mamy: Społeczność RapidKlub --> "Zloty i spotkania"
    Kategorię "Skoda Rapid - Zrób to sam" już dodano na końcu listy kategorii (dzięki! dobry pomysł)
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Kategoria "Zloty i spotkania" jak i dział "ZTS" jest na razie niedostępna. (Chyba, że nie umiem czytać...)
    A co z samodzielnym zakładaniem nowych wątków? Można czy nie można?
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen
    wszystko śmiga...

    Można zakładać nowe wątki (nie można zakładać nowych Kategorii)

    Jak założyć nowy wątek?

    prawe menu.. wchodzisz w wybraną kategorię (np. kategorie Zloty i spotkania oraz "ZTS" są puste bo nikt nie dodał jeszcze nowego wątku)... Jeżeli chcesz rozpocząć wątek to z prawej strony na górze jest zielony klawisz "Nowa dyskusja", klikasz...(ew. tam wybierasz / zmieniasz kategorię gdzie ma się założyć nowy wątek) i piszesz... 


    Administrator forum RapidKlub.pl

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?