FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Podstopnica !!! jaka...???
  • @ cezar ale otwory pod oryginalne stopery chyba nie pasują ? czy źle widzę ?
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Pasują jak większość nowych rzeczy na początku ciężko się wciska ale już po paru "wyjęciach" nie ma problemu. Postaram się zrobić dokładniejsze zdjęcie by pokazać jak to pasuje i zmierzę otwory by nie wciskali wam bubli.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Na podstawie korespondencji z ASO ustaliłem ze istnieje podstopnica do Naszych Rapid-ów i jest to cześć o numerze 6Q2864417, w związku z tym pytanie do osób korzystających z ETKI, sprawdźcie czy faktycznie coś takiego jest, może uda się komuś ustalić ile to kosztuje, zapewne dobrze by było zakupić ten element, jako oryginał.
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  •  Rzeczywiście jest coś takiego "podpórka stopy"  58.50 pln. Ale nie widzę zdjęcia jak to wygląda.
  • No ciekawe jak to wyglada, czy pasuje do nakladek pedalow skody
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dzięki lukasz13, jeżeli możesz porównać to zobacz czy nie jest podobna do podstopnicy od Oktawii 3 nr 5Q1864777B
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU

  • Wstawiam screena.
    image
    Podpórka.docx
    456K
    Podpórka.jpg
    1440 x 900 - 243K
  •  Ta do Octavi wygląda inaczej, a po za tym tam jest (nr 8) na rysunku, coś takiego jak uchwyt podpórki pod stopę. W Rapidzie ta część to nr 6. Wydaje mi się, że to inne części, ale skoro do naszych R jest oryginał to warto by to sprawdzić w ASO.
    image
    Podpórka Octa..jpg
    1440 x 900 - 255K
  • No to mamy problem rozwiązany oczywiście dzięki koledze lukasz13, jest fabryczna podstopnica do naszych autek, pozostał nam jeszcze problem z montażem, w poniedziałek dzwonie do ASO i pytam o zamówienie i montaż.
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Tez mi sie wydaje ze to nie jest podstopnica jako taka, tylko element do ktorego sie ja mocuje. Ale dobrze ze jest tam plastik do ktorego mozna zamocowac podstopnice chociaz pewnie nie bedzie kompatybilna z ta ze Octavi.
    Pewnie beda potrzebne male przerobki ale moze sie da coz wymodzic w maire sensowenego
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 Wydaje mi się, że element do której mocuje się podstopnicę to część o nr 6.A część o nr 14 to już sama podstopnica.
    image
    uchwyt podpórki pod stopę.jpg
    1440 x 900 - 246K
  • Fajnie było gdyby można było to dokupić. Jak ja pytałem ASO to powiedzieli, że taka część w oryginale nie występuje, ale pewnie nie chciało im się dokładnie sprawdzić. Ciekawe czy montaż jest prosty.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Znany tekst ja mialem lepszy, pan z obsługi na zadane pytanie zdziwił się poprosił mnie do swojego stanowiska dość długo sprawdzał zadzwonił do kogoś i oznajmił mi że producent faktycznie opisał że jest taka część tylko jej nie wprowadzili na rynek a chodziło o jakiś gadżet.  
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @lukasz13
    a gdzie ją znalazłeś za te 58,50 ? podrzuć link ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • jutro w salonach skody diametralnie wzrośnie sprzedaż elementu o numerze 6Q2864417 lub nazwie "podpórka stopy" chyba poproszę o prowizję :-)
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • @bemakr, pod warunkiem że da się to zamontować...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @vodapaf  to jest cena z Etki, myślę, że aktualna.
  • mnie się wydaje że raczej mamy (lub nie mamy) coś takiego:
    https://www.google.pl/search?q=6R1864775&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZUTFVPu6NNfwaO-2gIgK...
    i po przeróbce https://www.drive2.ru/l/4022347/ możemy zamontować to https://www.google.pl/search?q=5Q1864551&es_sm=122&tbm=isch&imgil=fz0zKD0l-SmJGM%253A%253B5JIIISW0M6...
    pytanie co z gwarancją....

    Czy ktoś kto posiada garaż może sprawdzić co mamy pod wykładziną ?
    ja niestety nie mam warunków
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • tsuphul widzę ze mamy takie same auta tylko inne kolorki, nawet podobny przebieg, a co do podpórki to pokazałeś inne, nas interesuje ten który wskazałem ja i sprawdził lukasz13
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • tylko ze w samochodach które sa przystosowane do montażu podstopnicy w wykładzinie sa dziury na nia- u nas trzeba byc ciąć - ale nadzieje jest jeżeli pod wykładziną jest podpórką to jakos pewnie da sie dopasować te od OCtavi 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?