FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiany w Rapidze MY2015 październik-grudzien
  • ciekawe co z tym czujnikiem kończacego sie płynu do spryskiwaczy czy dołożą w tym roku modelowym?
    Ja odbieram  w ostatnim tygodniu grudnia.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • @johnl za jakiś tydzień się okaże jak odbiorę swojego. Mamy ten sam rok modelowy więc powinno być tak samo. Okaże się, choć nie spodziewam się, że będzie. Tak samo zastanawiam się czy w końcu klapka wlewu paliwa jest zamykana przez centralny zamek czy jak do tej pory korek jest na kluczyk.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Mój wyprodukowany w minionym tygodniu. Jak odbiorę to coś napisze...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • diler mówił mi że klapka wlewu paliwa będzie
    zamykana z centralnego zamka(alarmu).
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Odbierałem w kwietniu i mam klapkę wlewu paliwa zamykaną z centralnego.
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Mój z lutego też ma klapke zamykana z centralnego
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Mój z grudnia pewnie bedzie miał tak samo.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Zastanawiałem się nad tym wlewem paliwa bo tak samo jak z czujnikiem poziomu płynu do spryskiwaczy była to loteria. Głównie chodziło o wersję LB bo SB od początku chyba miały zamykany z centralnego.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja kupowałem LB w maju i mam kluczyk
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • ja już kiedyś pisałem, zamawiałem w styczniu odbierałem w maju, produkcja z kwietnia i mam kluczyk
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • a Panowie jakie wersje wyposażeniowe ???
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Mam pytanie do odbierających teraz ...czy na wyposażeniu w dislach dołożyli osłonę plastykowa na silnik ? czy dalej silnik jest goły od góry
  • @krisr77 Ja mam w wersji ambition

    @chris osłony nie ma, już od jakiegoś czasu i już nie będzie. Kumpel kupował 3 lata temu super B i też już osłony nie miał. W ASO twierdzą, że jest już nie potrzebna, bo jest osłona od spodu:-)) tak jak by coś jedno z drugim miało wspólnego:-)

    @konwel to mam autka z tego samego okresu. Ja swoją kupiłem 8 maja więc produkcja kwiecień:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @krisr77 Ja mam SB w wersji elegance
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • @krisr77 ja mam ambition
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja będę miał LB TSI 105 kM MAX Ambition i diler napisał mi,że czujnika kończącego się płynu do spryskiwaczy nie będę miał,bo mają tylko te co spryskują reflektory.
    Jak na razie czekam na swojego rapidka .
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • @dodan wiesz taka odpowiedz ASO handlowca to ma sie nijak miałem kiedys kupioną w 2000 r  fabie TDI była i osłona od dołu i od góry wyciszenie tez.. ja osobiście wyjaśniałem w Poznaniu odp brzmiała była zakładana do ub roku do czerwca jak dobrze pamiętam a potem już nie..jak zadałem pytanie dlaczego pozostała cisza w słuchawce.. a tak nawiasem można kupic za 260 w ASO bo pytałem... wg mnie to zwykła oszczędność Skody
  • Mowicie o tym czrnym plastiku na silniku z napisem TDi co ma otwor na korek od wlewu oleju ? No nie mowcie ze tego nie ma ?
  • @r2d2_dawid Tak nie ma go silnik wygląda jak by go sęp ogołocił 
  • nie ma tego??
     image

    to skad te zdjecia ??? chyba na kazdym zdjeciu z testow sa te pokrywy. nie ma ich w silnikach TSI tych mniejszych na pewno

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?