FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiany w Rapidze MY2015 październik-grudzien
  • grzesk możesz zamieścić jakieś foty, chętnie zobaczę Twoje cudo :)
  • Umieszczę jak znajdzie się chwila aby zrobić jakieś zdjęcie za dnia. Po pracy już mam ciemno a jutro też jestem w pracy. Do tego już zdążył się trochę przybrudzić. Tak na szybko może coś kalkulatorem cykne jak będzie jutro trochę słońca.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Mógłby ktoś, kto miał kontakt ze starym i nowym podłokietnikiem napisać czy coś się poprawiło w kwestii dostępności do ręcznego?
  • ze starym nie miałem styczności, ale w nowym dostęp jest fatalny
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Dostępność do ręcznego jest podobna choć trochę lepsza przy tym nowym bo jest ciut krótszy. 
    Dla mnie nowszy na wygląd plus. 
    Funkcjonalność bez zarzutu jednak dla mnie mógłby być jednak dłuższy. Jaki by nie był każdy będzie przeszkadzał przy ręcznym jak i zapinaniu pasów. W tej kwestii problem rozwiązałby podłokietnik taki jak w Octavi.

    Na minus w nowym to środek. Schowek jest mniejszy ale najgorsze dla mnie to to, że jest cały plastikowy, więc wszystko co tam wsadzimy będzie stukać na nierównościach. Stary był wyściełany materiałem. 
    Taki sam jak teraz w Rapidzie jest w F3 a właściwie to my w R mamy go od F3 :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • No to Skoda się kolejny raz popisała, ładny z zewnątrz straszy w środku :)
  • No to mogliby chociaż w ramach rekompensaty za utratę meszku Maxidota z F3 wrzucić  :)
  • Nowy zdecydowanie na plus jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, fajny prostokątny. Środek w porównaniu do starego podłokietnika dużo mniejszy i brak materiału - co wygląda tandetnie. 

    Ja wyłożyłem sobie sam ten środek materiałem. Załączam zdjęcia z upgrade. 
    Ta biała prostokątna plama na drugim zdjęciu to paczka zapałek, ma obrazować wielkość wnętrza podłokietnika
    IMG_20141202_192017.jpg
    3264 x 2448 - 2M
    IMG_20141202_192033.jpg
    3264 x 2448 - 3M
    IMG_20141202_192715.jpg
    3264 x 2448 - 2M
    IMG_20141202_194757.jpg
    3264 x 2448 - 2M
    IMG_20141202_204605.jpg
    3264 x 2448 - 4M
    Rapid LB | 1.6 CAYA 90KM | MY15 | Ambition MAX | Biel Candy | 19000km | Śląsk
  • @Roza gdzie kupiłeś ten materiał ? Jeśli na alleeee to link mile widziany :)
  • Oj maleństwo, i czy dobrze widzę że nie ma klamki?
    A jak łokieć, nie wisi na twardym zawiasie?
    Ten z Octy, dla mnie nie jest dobry, bo jak się kokoszę to on się wysuwa albo wsuwa :)
    Pasy i ręczny, trzeba nabrać wprawy i zapominamy o podłokietniku, ale każdy nowy pasażer ma gimnastykę, bo ja perfidny jestem i nie podnoszę :]
  • @kros
    To tak jak ja, a i jescze zjebki może dostać :-)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Na plus jesli chodzi o wyglad? Nie wyróżnia sie jakos szczególnie i nie przytłacza oryginalnościa poprzedniego za to traci we wszystkim innym o czym tu bylo napisane, ja tam sie ciesze ze mam "stary" a raczej poprzedni
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @r2d2_dawid to taki filc samoprzylepny, ja go dostałem u tapicera - coś takiego jak to >  http://filart.com.pl/filc-samoprzylepny-czarny-p-192.html 

    Ja się cieszę że przeciągnął mi się termin odbioru samochodu i już dostałem ten nowy podłokietnik. Ten stary, czy jak kto woli poprzedni pasował do R jak świni siodło i ciężko się zaciągało ręczny. Teraz jest zdecydowanie lepiej. 

    Rapid LB | 1.6 CAYA 90KM | MY15 | Ambition MAX | Biel Candy | 19000km | Śląsk
  • Przesadzacie z tym recznym. Na jeden, max 2 ząbku lapie i nie sciagajac łokcia z podlokietnika go mozna zaciągnąć :)
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • oczywiście też tak uważam jak @kakaroto dla chcącego nic trudnego
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Nie wiem jak można rozwodzić się nad tym czy cos co ma końcówke owalną  czy kanciastą bardziej pasuje lub nie, podłokietnik jest dobrze skomponowany a przy zapięciu pasów co jest największym problemem zapewne obydwa maja ten sam feler. Z ręcznym tak jak koledzy nie mam najmniejszych problemow.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • I po temacie... Swoją drogą temat bez sensu...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • A tam gasz :-) to forum o Rapidzie a temat o podlokietniku , pogawedzic mozna zawsze aby tylko nikt sie nie pobil o to ktory lepszy hehe
    Jak dostane auto to nie omieszkam wtracic male co nie co :p
  • Juz mam mi się podoba 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?