FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcje przywoławcze
  • acha ja brałem poprzednio u nich samochód ale nie mam najlepszego zdania teraz jeżdżę do bohemi 
  • Jerozolismkie czy Modlinska ??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Jerozolimskie
  • @chris może się zmienili:) bo też opisałem sytuacje z jerozolimskich. A ta bohemia to gdzie?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • w Jankach 
  • ok, rozumiem, że zadowolony jesteś z nich?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • chyba Panowie zmienili temat. Miało być o akcjach przywoławczych, a zeszlo na opinie o dealerach. A od tego jest inny temat.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Jedno z drugim trochę się niestety wiąże:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan jak na razie tak zobaczymy co dalej dodan sorry ale jesli masz pytania to napisz na priv albo w innym watku bo zmieniamy temat ok?
  • dodan masz rację po to jest nasze forum by wszyscy wiedzieli gdzie w razie potrzeby jechać nawet jak ktoś nie jest z wawy. A gdzie to opiszemy to już wynika niestety z sytuacji.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Dobrze ze jest to forum po przeczytaniu udałem sie do serwisu gdzie wymieniono mi pedał przyspieszenia i wgrano nowe opragramowanie do wspomagania kierownicy
  • Ja dziś byłem w serwisie i przy okazji zapytałem o akcje przywolawcze... Pan odpowiedział, że mojego autka nie dotyczy, już to sprawdził, bo to jest ich obowiązek:-) gdyby dotyczyło, już by mnie wzywali...  Ogólnie polecam serwis w Krakowie na kocmyrzowskiej... Ma ktoś inne z nimi doświadczenia?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • U mnie również jest przewidziana akcja przywoławcza,
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • @maroslaw - ja u nich kupiłem i serwisuję. Serwis to jedna wielka porażka. Niby coś robią, ale jak ich nie postraszysz, albo nie pokażesz palcem to sami nic nie wykryją. Stukanie z przodu naprawiając już 4 razy. Teraz mam jechać ostatni raz.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • hmm... ja ma po wpisaniu numeru VIN mam komunikat:
    Error while getting response.
    Rapid SB |1,2 TSI 86KM | MY15 | Elegance Max | Biały |
  • mam to samo co ty
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • I teraz bądź teraz mądry i powiedz co to znaczy... Czy wszystkim tak działa czy tylko nam?
    Rapid SB |1,2 TSI 86KM | MY15 | Elegance Max | Biały |
  • @cubable weź tel zadzwoń do serwisu na pewno pracownik Ci powie czy masz akcje czy nie, już pisałem mi tez nic nie pokazywało pojechałem okazało się ze mam do wgrania 2 sterowniki uważam ze to nie problem zadzwonić a nie opierać się na info ze strony Skody 
  • U mnie jest komunikat, że nie ma akcji serwisowych dla mojego nr VIN.
    U znajomego jest komunikat o błędzie.
    Byłem w sobotę i wgrali mi nowe oprogramowanie układu wspomagania kierownicy.
    Pedał gazu był OK, więc go nie wymieniali.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • hmm... dziwna sprawa, Ja zadzwoniłem i powiedzieli że to mnie nie dotyczy. Rapida odebrałem w październiku 2014. Nie wiem jak wy ale dziwna ta akcja.
    Rapid SB |1,2 TSI 86KM | MY15 | Elegance Max | Biały |

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?