FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcje przywoławcze
  • konwel dzisiaj będę w moim aso dowiem się czy ja też mam, mamy ten sam rocznik porównamy, jestem ciekaw będzie możliwość sprawdzenia czy jest przepływ informacji między fabryką a aso.
    Bounty czy drobnostka czy nie może się okazać jak zdarzy sie komuś w trakcie jazdy jakaś niespodzianka wolał bym nie być tą osobą.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar zgadzam się z Tobą... i dlatego właśnie założyłem ten wątek, aby zebrać wspólnie informacje (wiedzę), którą moglibyśmy wykorzystać w ASO... przy okazji ten kto o tym nie wiedział, teraz już wie...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Byłem w aso powiedziano mi że:
    Jest akcja wymiany pedału gazu lecz tylko w niektórych modelach wszyscy zainteresowani powinni podjechać i sprawdzić przez jakiego producenta maja wyprodukowaną część.
    Podałem rocznik modelowy i mam do aktualizacji/zmiany oprogramowanie do wspomagania procedura trwa około 1,5godz.
    Nie uzyskałem odpowiedzi czy to są poważne wady i czy mogą wpłynąć na bezpieczeństwo pan z aso zalecił by "nie czekać tylko sprawdzić", oceńcie sami.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja kupiłem w sierpniu swój, ale o pedale gazu mi nic nie mówili
    Rapid SB | 1.4 | MY14? | Ambition MAX | Corrida | 10500km | Warszawa
  • Ciekawe jak to jest w TDI z tym pedałem gazu. W moim autku, jest tak że jak hamuje silnikiem, a następnie dodam gazu to szarpie autem, więc może to jest kwestia właśnie wadliwego pedału gazu, jak myślicie? Ale jest to norma W TDI, bo sporu użytkowników mówi o tym, że u nich jest tak samo
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • U mnie w TSI też szarpie, szczególnie mocno jak jest nierozgrzany.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • W takim razie, może faktycznie coś z tymi pedałami gazu jest na rzeczy
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • U mnie w mpi nic nie szarpie
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • @dodan to nie czekaj umów sie podjedź do ASO wgrają Ci sterowniki pewnie praca się zmieni a przy okazji tez sprawdzą pedał gazu. cała akcja trwa 2-3 godziny i po sprawie 
  • chris u ciebie 2/3 godziny razem z wymiana pedału gazu?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • cezar mój samochód stał dłużej ok 4 godzin bo wymieniałem olej a do tego wgrywali mi 2 sterowniki wymienili osłonę przy chłodnicy recyrkulatora spalin .. pedału gazu nie wymieniali stwierdzili ze mam taki jaki powinien być.
  • Dziś dostałem jakieś pismo ze skody jak wrócę do domu to przeczytam, może zapraszają mnie na akcje:)) @chris poczekam na przegląd na wiosnę, po prostu nie wciskam raptownie gazu:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan - Pewnie dostałeś ofertę zakupu nowej Fabii, lub Rapida z upustem. Też dostałem taki "list". Nic ciekawego
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • ok dzięki, być może:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Do mnie dzisiaj dzwonili w tej sprawie, oferowali także jazdę próbną :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Chyba zmasowany atak, bo do mnie dziś też dzwonili :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • witam
    sprawdziłem swój VIN i nic mi nie wyświetliło ale chyba dla pewności zadzwonię do ASO.
    Mój wozik produkowany ostatni tydzień sierpnia 2014 
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • Z jakiego numeru do was dzwonili?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Sprawdzałem nr VIN znajomego i pojawia się komunikat o błędzie. Dla mojego VIN nie ma błędu tylko komunikat o braku akcji przywoławczej dla mojego nr VIN.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @halif miałeś racje, młodszą fabię chcę mi wcisnąć i to jeszcze niczego komkretnego przy tym nie dają:))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?