FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcje przywoławcze
  • dotyczy pewnie MY 14 i wcześniejszych
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • wpisałem vin na stronie skody i otrzymałem info o braku akcji dla mojego vinu. natomiast dzisiaj w ASO pokazano mi ich wewnętrzny program i tam dla mojego autka przewidziano sprawdzenie 2 elementów (pedał przyspieszenia i oprogramowanie).
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • U mnie było tak jak u @chrisa. Komunikat pokazywał, że nie mam żadnej akcji, a ASO powiedziało, że mam dwie:) Także lepiej po prostu zadzwonić do nich.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Zauważyłem, że te akcje serwisowe dotyczą zarówno silników benzynowych jak i diesla, jednak z wpisu @
    maroslaw (ma MY15) wnioskuję
    , że akcja dotyczy MY14 i starszych. Chyba że jest ktoś na forum kto ma MY15 i też objęła go akcja przywoławcza?
    RAPID LB | 1,6 TDI 90 KM | MY14 | Ambition MAXX |Srebrny brilliant | 100 000km | Wrocław
  • Witam.
    Akcje-przywoławcze na stronie www.skoda-auto nie działają.( wyświetla się :
    Błąd 404 - nie znaleziono .
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Dzwoń do swojego aso
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Oni to sprawdzają po nr VIN, wystarczy zadzwonić lub podjechać do ASO. Po wpisaniu do systemu, dla mojego R nie było przewidzianych żadnych akcji. Przy okazji innych spraw (drobne poprawki, regulacje), zostało sprawdzone: elektronika silnika, systemy przeciwblokujące, czujnik kąta skrętu, poduszki, zestaw wskaźników tablicy, immobiliser, parking assistance, układ klimatyzacji, centralny uklad elektroniczny, złącze diagnostyczne, wspomaganie kierowania, instalacja radiowa... mam protokół, wg ASO wszystko OK
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Byłem w swoim ASO na akcji przywoławczej. Po sprawdzeniu pedału gazu okazało się, ze mój jest w porządku wiec go niw wymieniali. Zrobili aktualizację oprogramowania wspomagania. @Bounty wziąłeś protokół z takiego sprawdzania, kurczę ja nie wziąłem:) Pomyślałem, że naprawa tak ale z takich pierdół to chyba nie ma co brać:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja mam potwierdzenie, dokładnie to jest to skan potwierdzenia z dopiskiem GWARANCJA. Zawsze biorę, nawet jak robią jakąś pierdołę.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • dobra, będę jeszcze teraz w ASO, po trzpnie do mocowania osłony na silnik to wezmę również:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • dodan jak nie weźmiesz potwierdzenia to później mogą być problemy, a jak coś źle zrobią czego nie życzę to jest podkładka.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • to nie tak do końca jest, bo wszystko jest w kompie i w każdej chwili mogę poprosić o wydruk. Ja mam elektroniczną książkę gwarancyjną w swoim ASO
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan książki elektronicznej nie mam, otrzymały ją auta wyprodukowane od 45 tygodnia 2013 roku... masz pewność, że serwis wszystko do niej skrupulatnie wpisuje? patrząc na mój serwis, nie miałbym pewności...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Byłem dzisiaj w ASO, wymienili pedał na nowy i zaktualizowali kierownicę, przy okazji znowu mi pasek jakimś sprajem psikneli, bo znowu pojawiały się świsty (a już raz na nowy wymieniłem). Zostały wklejone 2 naklejki do bagażnika, że akcja serwisowa miała miejsce. 
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • dziś dzwoniłem do serwisu dla mojego MY 2015 prod. październik 2014 akcja nie występuję, myślę że dotyczy MY 2014
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Głównie MY 2014. Ale dla niektórych egzemplarzy MY 2015 TEZ JEST AKCJA!!!
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • np kto z forumowiczow z MY15 lapal sie na ta akcje?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja miałem informacje od dilera, że nawet młodsze od mojego były objęte akcją.  Mój wyprodukowany 19 listopada 2014
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Skoda odwala jakieś wałki przy produkcji. Takie można odnieść wrażenie czytając rozmowy o wyposażeniu. Czasem mam wrażenie, że montują to co jest na półce w magazynie (np. osłony przeciwsłoneczne chyba z Octavii III z uchwytem na bilet w niektórych R). Nie zdziwił bym się, gdyby Pipiczki nie panowały nad jakością w magazynie i ciągle montowali wadliwe pedały gazu, bo potem i tak się wymieni, a samochód będzie miał mniejsze opóźnienie. Jak się skończą wadliwe pedały na półkach to wszystkie nowe samochody będą ok.

    Tak to przynajmniej wygląda...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Halif troszkę przesadzasz.... Wszystkie marki borykają się z podobnymi problemami... Nie wiem co jest z tym pedałem, ale jak miałem toyote to też byłem wzywany na wymianę jakiejś części związanej z pedałem gazu... 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?