FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcje przywoławcze
  • Jak nic konkretnego? Przecież jest napisane: 1000 zł upustu :P
    Dobra, temat jest o akcjach przywoławczych, więc skończmy OT.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • sławek wpisywałem vin i też mi nic nie wyskoczyło dopiero jak przeczytałem na forum i  podjechałem do aso sprawdzili i faktycznie mam oprogramowanie do wymiany i sprawdzenie pedału gazu.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Cezar, jaki MY?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • w podpisie u Cezara jest - MY14
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Hej, na stronie po wpisaniu VINu też mi nic nie pokazuje, ale jutro podjadę do ASO to zobaczymy co powiedzą.
    PS. Czy ktoś się orientuje który serwis lepszy w Bielsku: InterWelm czy Korczyk?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Dzwoniłem dziś do serwisu i powiedzieli mi, że nie ma żadnych akcji przywoławczych... nie zdziwiło mnie to, bo to mój kochany serwis ;-) mimo to mam zarezerwowaną wizytę. Odnośnie regulacji / wymiany pedału gazu... nie wiem jak u Was, ale u mnie musi być coś nie tak... w szczególności przy ruszaniu, po przyciśnięciu gazu jest chwila zwłoki, takie małe opóźnienie... na początku myślałem, że to wina miękkich opon zimowych lub niskiego ciśnienia w oponach, ale niestety pasuje mi to do problemu z pedałem gazu.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty
    Czy korzystasz z serwisu Plichty? U nich nigdy nie ma żadnych akcji i dziwią się każdym pytaniem. Zachowują się jakby dziś zaczęli sprzedawać i naprawiać samochody a wczoraj zajmowali się pieczeniem pączków;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • bounty sprawdź inny serwis to samo jest w wawie i okolicach jak nie sprawdzisz u innego to się nic nie dowiesz. marosław jak w opisie MY 14
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @konwel tak, najlepszy serwis na świecie ;-) ten od pączków oczywiście ;-)
    @cezar wiem wiem, mam wszystko pod kontrolą... akcji niby nie ma, a wizytę mam ustaloną ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty
    Dlatego ja jeżdżę do Sopotu. Jest dalej, ale wrażenie z jakości obsługi zupełnie inne.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • A jak to jest, mając gwarancję, mogę jeździć do każdego serwisu SKODY? czy tylko tam gdzie kupiłem samochód?
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Ja kupiłem samochód w Olsztynie i nigdy nie byłem tam w serwisie. Zawsze jeżdżę do Sopotu. Nie ma znacznie gdzie, tylko tyle żeby był to ASO.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @Adam22 jezdzenie do tego samego serwisu gdzie kupilo sie auto moze miec pewne korzysci przy znizkach lojalnosciowych ale to nie jest regułą, wiec warto kierować sie np dobra opinią i fachowością podczas wyboru serwisu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Faktycznie tam gdzie kupiłem mam zniżkę stałą, ale to jest 170km od miejsca mojego zamieszkania. Gdańsku mam serwis który jest bliżej ale nie korzystam z niego bo nie mam o nim dobrego zdania więc jeżdżę do serwisu który jest w Sopocie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Byłem w ASO, posprawdzali wszystko i stwierdzili że nie ma żadnych akcji serwisowych, ale i tak wyregulowali skrzynię i pedał gazu (jak stwierdzili - profilaktycznie)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • No tak lojalnościowy pakiecik fajnie to brzmi a wykonanie wiadomo.
    Co do aso kupiliśmy skodę w książce serwisowej lub na stronie mamy informację gdzie możemy naprawiać nasze auta oczywiście salon gdzie kupiliśmy auto ma nasz adres telefon i będzie się kontaktował z nami w razie problemów (przynajmniej mamy taką nadzieję)
    isema pewnie dlatego że masz MY15 choć nie szkodzi sprawdzić.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • O co chodzi ze skrzynia?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • A mój serwis jest naprawdę zajebisty:). Sami do mnie zadzwonili wczoraj z pytaniem, że według ich wyliczeń powinienem mieć niedługo przegląd:). A ja mówię taaa to ciekawe jak to wyliczacie, bo u mnie na wskaźniku mam jeszcze 8 kkm do przeglądu, słyszę śmiech w słuchawce:) Pytam się co z akcjami serwisowymi. No dla Pana samochodu sa przewidziane 2, wymiana pedału gazu i aktualizacja oprogramowania wspomagania, chce pan przyjechać teraz czy zrobimy to na przeglądzie? No i umówiłem się po weekendzie, a co będę czekał do przeglądu:-)) Szczególnie, że jak hamuje silnikiem i jak nacisnę ponownie pedał gazu to szarpie. Zamówiłem też odraz osłonę górną na silnik:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan który to serwis z wawy? taki solidny :)
  • Auto-Wimar, żeby nie robić reklamy:))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?