FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • No właśnie, bez lpg.... A to różnica...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • No tak ale LPG do Rapida nie kosztuje 5000 tylko sporo mniej.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • LB TDI 105 Elegance+sunset+pełna alu.+metalic (denim blue) gumowe dywaniki cena 67000
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Ale też nie kosztuje 1000...... Tylko więcej...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Spaceback 1.2 tsi 85km Ambition MAX
    + Pakiet Dynamic
    + Stalowe koło zapasowe
    + Radio Swing
    + Pakiet na bezdroża
    + Listwy ochronne w kolorze nadwozia
    + Listwy progowe czarne
    + Folia ochronna zderzaka
    + Dywaniki gumowe
    + Mata do bagażnika
    + Zestaw siatek do bagażnika
    + Przeglądy Basic 120 tyś
    + Przedłużenie gwarancji do 120 tyś
    + Lakier Czerwień Corrida.

    Katalogowo koło 68100. Na fakturze 52500. Upust łączny 15600 zł. Produkcja i odbiór w styczniu 2015.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @atsuki jak to zrobiles ??? :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 nie podniecaj się tak ;) Odliczając pakiety przeglądów i dodatkową gwarancje które można dostać za darmo i pewnie tak tu było to oferta jest taka sobie. Ja wliczając te rzeczy plus akcesoria z bonów to dostałem rabat rzędu 18 343 ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no właśnie sie zastawiałem czy wlicza w to bony czy np promocyjne pakiety :)
    ale jeżeli wyłacznie gotowkowo to przyznacie ze niezły rabacik 

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Odliczając pakiety wychodzi 10 000 zł rabatu. Czyli od 5300 ponad to co daje skoda. Wg mnie wcale nie taka sobie oferta. Ale to tylko moja opinia :).
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Moim zdaniem to dobra oferta, ja tez się cieszę ze swojej, może i ugrałbym więcej, ale przynajmniej mam dobre relacje ze sprzedawcą i na pewno coś dorzuci z akcesoriów :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Maciek_1991 zadawala cie dobra relacja z jakims tam  typkiem ze skody kosztem wlasnego rabatu? :) ciekawe podejscie... 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mieć dobre relacje z salonem to nie taka zła rzecz. Część rzeczy idzie załatwić o wiele szybciej jak i taniej, bądź za darmo jak jakieś przekodowania kompa itp.

    IMO. Do liczenia łącznych rabatów liczy się to co dostajemy do autka - faktura. Jak są w promocji pakiety serwisowe to trza brać, to wartość dodana i 4 lata spokoju z gwarancją i przeglądami. Bony tak samo w Waszym przypadku.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @gross81, ja się cieszę i z rabatu, bo żaden z blisko 10 innych salonów nie był w stanie go przebić i z relacji, bo tak jak słusznie zauważył @atsuki, o wiele łatwiej idzie coś załatwić potem. Co z tego że wyskamlałbym ten tysiąc czy dwa, ale potem nic bym nie załatwił, czy w salonie, czy w serwisie...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • i tak z ciebie zedrą ostatnia koszule jak pojedziesz cos naprawic, wszystko jest cacy jak wszystko gra ale jak przychodzi do płacenia to dobre relacje sie konczą, trzeba wydzierać wszystko niemal z gardła bo takie czasy niestety...W salonie w serwisie, wszedzie chcą cie wydymać na kase, nie mam co do tego złudzeń więc walczę o swoje, nie ten diler to nastepny z serwisem to samo, ale każdy układa swoje sprawy tak jak uważna :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Liftback Ambition MAX 1,2 105KM
    +lakier czarny metaliczny
    +dywaniki
    +chlapacze przód i tył
    +nakładki na progi
    +halogeny z funkcją corner
    +radio swing
    +koło zapasowe
    +pakiet funkcjonalny do bagażnika
    +listwy boczne
    +pakiet przeglądów na 4lata
    +przedłużona gwarancja na 4lata lub 60000km
    +bony za które kupiłem 3koła zimowe - 4 musiałem dopłacić.

    cena 55100zł

    jeszcze sprzedawca obiecał  mi jakiś gadżet przy odbiorze :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Wińsko dostaniesz :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • liczę na listwę chromowaną z przodu albo zapasowe żarówki :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • to czy dostaniesz takie rzeczy zależny czy na tobie dobrze zarobił czy tak sobie, wszystko jest wkalkulowane ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • rabatu trochę dostałem :) ale salon za darmo samochodu mi nie daje więc pewnie zarobią na mnie i tak :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • zarobek zarobkowi nie równy ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?