FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SmartLink (MirrorLink, Android Auto)
  • Tak jak wcześniej wspomniałem, mapy Googla automatycznie przełączają widok z AA Mirror na Android Auto i niestety nie ma pływającej ikony. Będę szukał jeszcze jakiegoś rozwiązania.

    Jeśli ten Full Mirror Link ma opcję 1:1 to tam powinno się udać :)
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM CJZD | MY17 02.2017 | Style | Szary Quarz Metalizowany | SmartLink | 24000km | Siemianowice Śląskie
  • Co do Yanosika, dzisiaj jechałem na nawigacji i zauważyłem że z poziomu radia nie da się oddalić widoku mapy bo radio nie obsługuje multitoucha, a nie ma guzików +/-, natomiast działa wyciszanie radia na czas komunikatów ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM CJZD | MY17 02.2017 | Style | Szary Quarz Metalizowany | SmartLink | 24000km | Siemianowice Śląskie
  • Weekend spędzony w samochodzie.
    dzieciaczek z przodu bajeczki na youtube przez mirrorlinka w Tarraco oglądał. Ja wiem, może ze 2h leciało.
    W moim odczuciu było wszystko płynne jak należy. Nie odczuwałem dyskomfortu związanego z fps ale ile tych klatek rzeczywiście było to nie miałem jak sprawdzić.

    A te bajki to mi obrzydły niemiłosiernie :)

    Za jakiś czas sprawdzę jeszcze w Toledo
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Niedawno przyszedł mi uchwyt na telefon na kratkę i dzisiaj testowałem rozwiązanie jak na założonym zdjęciu, nie jest to optymalne rozwiązanie, bo telefon jest odwrócony żeby kabel nie przechodził przez ekran radia, ale miałem pod ręką i Mapy i Yanosika ;) komunikaty z jednego i drugiego szły przez radio.

    Druga rzecz jaką sprawdzałem to w CarStream dało się włączyć mecz ze strony internetowej, po dodaniu zakładki z poziomu telefonu ;)
    received_2395714504019142.jpeg
    2704 x 3612 - 388K
    20190718_223258.jpg
    3264 x 1836 - 2M
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM CJZD | MY17 02.2017 | Style | Szary Quarz Metalizowany | SmartLink | 24000km | Siemianowice Śląskie
  • cdnn
    Witam co masz za mapę Google? Ja nie mam możliwości zgłaszania (przycisk czerwony) oraz nie powiadamia mnie o fotoradarach.
    Proszę o info, z góry dziękuję :)
  • @niuniek54 
    Ma yanosika i mapy google.
  • Orientujecie się może ile aktualnie kosztuje w skodzie aktywacja smartlinka? Może mają jakieś promocje? :) 
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY14| Srebrny | 60000km | Bydgoszcz
  • Jak pytałem w maju to było 950, nie wierzę, że coś się zmieniło
    Rapid SB | 1.0 TSI 110KM | MY2019 | Ambition +Audio +zimowy I | Błękit Race | 66000km | Szczecin
  • Pojawiła się nowa wersja AA i ponoć u niektórych użytkowników włączył się już nowy interfejs ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM CJZD | MY17 02.2017 | Style | Szary Quarz Metalizowany | SmartLink | 24000km | Siemianowice Śląskie
  • Ja mam najnowszą wersję w telefonie ale różnicy na bolero nie widzę
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • U mnie działa nowy wyglad.
    Trzeba w ustawieniach AA w telefonie zaznaczyć " Wypróbuj nową wersje AA".
    Jeśli jej nie ma, jak u mnie, sprawdź za dzień, dwa. Pojawi się ta opcja i gra. Jak dla mnie szału ni ma;)
    Skoda Rapid SB, 1.0 110KM MY18 Style, Czerwony, Katowice
  • U mnie działa już od 30 lipca. Najnowszą wersję AA obsługuje się bardziej intuicyjnie. Wg mnie działa lepiej niż poprzednia wersja. Na dole ekranu wyświetla się cały czas pasek z ikonami, dlatego jest lepszy dostęp do wszystkich funkcji.
    2.jpg
    666 x 374 - 21K
    3.jpg
    1885 x 1060 - 167K
    4.jpg
    1885 x 1060 - 183K
    5.jpg
    666 x 374 - 35K
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Mieliście jakiś problem przy pojawieniu się tej opcji czy pojawiła się sama z siebie? Czyszczenie danych aplikacji, pamięci cache?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM CJZD | MY17 02.2017 | Style | Szary Quarz Metalizowany | SmartLink | 24000km | Siemianowice Śląskie
  • U mnie nie było żadnych problemów. Nie musiałem czyścić danych ani pamięci cache. Działa bez zarzutu.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Trochę zmienię temat. Nie wiem, czy to już tu było, ale zdarzyło mi się (po raz kolejny), że AA nie chciał się uruchomić na infotainmencie, na smartfonie wyskakiwał czerwony ekran z błędem i robił to uparcie, pomimo resetowania telefonu, aż do czasu.... tu brawa dla mojej córki, która kazała mi... wyłączyć samochód. Zadziałało! Wyłączyć auto, wyjąć kluczyk, włączyć auto i dopiero podłączyć smartfon. Gdybyście więc mieli problem z zadziałaniem AA (pomimo, że wcześniej działał), to polecam wtedy spróbować tego lifehacka. A generalnie chyba problem pojawiał się, kiedy najpierw podłączałem smartfon, a dopiero potem włączałem samochód.
    PS. Nowa wersja AA chyba lepsza, weszła mi bez żadnych problemów.
    Liftback | 1.0TSI 110KM | 2018 | Ambition | Szary Quartz Metalizowany| Toruń
  • Zamiast tego spróbuj resetu radia. Trzeba przytrzymać wciśnięty przez 10 s włącznik radia. Można w czasie jazdy.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • dokładnie tak chciałem napisać :)
    zdarzyło mi się to już kilka razy... i każdorazowo to pomagało.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Dobra informacja dla użytkowników CarPlay, wkrótce ma się pojawić Yanosik ;) na AndroidAuto raczej nie ma co liczyć.. :( "niestety nie możemy określić czy aplikacja pojawi się w Android Auto. Środowisko Google to zamknięty system i obecnie nie mamy możliwości wprowadzenia aplikacji na tę platformę Jeżeli w przyszłości sytuacja ulegnie zmianie, to oczywiście przygotujemy odpowiednią wersję."

    Dodatkowo pojawiła się nowa wersja AA 4.6.5933
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM CJZD | MY17 02.2017 | Style | Szary Quarz Metalizowany | SmartLink | 24000km | Siemianowice Śląskie
  • AA 4.7.5938 dostępny :) i pytanie, czy przy ostatnich aktualizacjach AA blokuje Wam ekran telefonu? U mnie pojawia się czarny ekran z napisem AndroidAuto i nie da się go odblokować..
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM CJZD | MY17 02.2017 | Style | Szary Quarz Metalizowany | SmartLink | 24000km | Siemianowice Śląskie
  • to już chyba dawno temu się tak działo
    przynajmniej u mnie jak pamiętam - to od zawsze
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?