FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dealerzy Skody (opinie)
  • Wielu z nas kupiło nową Skodę w salonie. Macie jakieś opinie o dealerach / salonach Skody, które mogą być pomocne innym? Np. dobry serwis gdzie warto się udać, dobry salon, obsługa. Co polecacie, co odradzacie? To może się przydać innym... jeżeli macie jakieś doświadczenia to piszcie.
  • Ja mogę polecić salon INTER AUTO, Kraków ul.Kocmyrzowska. Tam kupiłem Rapida. Obsługa miła, uprzejma i godna zaufania. Obsługiwał mnie sam kierownik Pan Jacek. Finalizację zlecił innemu pracownikowi. W serwisie jeszcze nie byłem więc nie mogę nic powiedzieć. Skodę wybrałem dzięki fachowemu podejściu sprzedającego. Sprzedający w Renault (Anndora) i w Kia (Patecki) nie wykazali wielkiego zainteresowania moją osobą.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Skoda Auto-Gazda w Rybniku.Salon nowo otwarty ale obsługa i podejście do klienta w 100% profesjonalne.wszystko związane z moim Rapidem od przyjęcia zamówienia do finalizacjii zakupu jak i wydania samochodu załatwiał jeden człowiek Pan Łukasz.Dla porównania w Volkswagenie odechciało mi sie dalszych rozmów po 5 min.
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Ja mogę polecić dwa - z mojego doświadczenia - Salon w Mielcu (a właściwie w Woli Mieleckiej) - MKT Maziarz oraz - z doświadczeń moich kolegów - salon w Krośnie - Robert Miś. W tym salonie moi koledzy uzyskiwali największe upusty. Mnie się nie chciało aż tak daleko (143 km) jechać, a pan sprzedawca w Woli Mieleckiej podszedł do sprawy na tyle miło i kompetentnie, ze mnie przekonał :-)
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Polecam Ganinex Katowice, do tego bardzo miła i pomocna Pani Kasia :)
  • osobiście polecam Pol-Mot Łomża obsługiwał mnie pan Leszek w 100% wykonał swoją robotę do końca (salon Białystok bez komentarza.........)
  • Kupowałem R 1,2 105 KM we wrześniu 2013r. u Plichty w Wejherowie, odbiór w Gdyni.
    Cenę ( wrzesień 2013r.) wynegocjowałem z opustem 11,1 tys. od ceny katalogowej. Odbiór szybki i sprawny, wszystko przygotowane. Dodatkowo gratis od Skody 4 letni pakiet gwarancyjny do 120 tys. km
  • Tak jak Matador, Pan Leszek z Pol-Mot Łomża. Super przeprowadził całą transakcję, wszystko zapięte na ostatni guzik. Polecam z czystym sercem w 100%
  • Nie polecam Plichty w Gdańsku, radzę już podjechać do Gdyni / Wejherowa...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Bounty a czemu nie polecasz?
  • Zamówiłem Skodę w salonie Polbis Auto w Olsztynie. Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt - byłem informowany o etapach produkcji samochodu, np. kiedy trafił do produkcji, kiedy był gotowy do transportu. Także dostałem informację o tym kiedy dotarł do dealera łącznie ze zdjęciem mojego autka.
    Ciekawy jestem czy dalej będę miał tak dobrą opinię po odbiorze, który prawdopodobnie będzie w tą sobotę.
  • Ja również słyszałem negatywnie o Plichcie w Gdańsku Oliwie (znajomemu mieli wymienić zderzak w ramach OC sprawcy, zamiast tego zespawali plastik i polakierowali, no i oczywiście wciskali kit że nówka)
    O Plichcie w Gdyni brak słów (zapraszam do tematu o upustach itd.)
    A Lellek w Sopocie? Ktoś coś wie?
  • Potwierdzam opinie o Plichcie w Gdańsku. Zero zainteresowania klientem jeszcze przed zakupem, brak jakiejkolwiek rzetelnej informacji, jedyne co chcą to żeby natychmiast coś u nich kupić, bo nigdzie nic lepszego się nie kupi. Rabat 4700 i twierdzą, że 5000 to jest po ich kosztach.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • W Polbis Auto w Olsztynie na pewno zainteresowanie klientem jest 1000 razy większe, na razie czekam na samochód więc po odbiorze napiszę coś więcej.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Osobiście polecam carerwis w Mińsku Mazowieckim zamówiłem Rapidkę obsługa była i jest doskonała nie mam żadnych problemów więcej pan Piotr był i jest nad wyraz pomocny życzę wszystkim by na takiego sprzedawcę trafili.
    A co do zniżek to wszytko kwestia negocjacji ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Rownież polecam salon CARSED  z Mińska Mazowieckiego. Mnie obsługiwał pan Wojtek, pełen profesjonalizm.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Gliwice LELLEK  Pan Andrzej Łyda pełen profesjonalizm polecam w 100%
  • Ja mogę polecić MKT z Mielca. Serwisuję u nich swoje stare Audi od ponad 5 lat. A p. Grzegorz z salonu pomógł mi zweryfikować i zoptymalizować konfigurację Rapida, tak że auto będzie miało to co jest mi potrzebne, bez zbędnych bajerów. :-) Nie polecam Auto Postek z Elbląga. Umówiłem się z nimi na jazdę próbną i nie mieli dostępnego auta w terminie i nie mogli się ponoć do mnie dodzwonić :-( do tego jak padał prawy przegub w Audi to stwierdzili, że to skrzynia no i potem stałem po nocy, na Siódemce, czekając na lawetę, przegub 350, laweta 800 :-(
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Jezusik mógłbym szczegółowo opisać dlaczego nie polecam Plichty w Gdańsku... krótko mówiąc... "klient nasz Pan" to stara maksyma, ale na pewno nie u tego dealera...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Bounty ja tez zamowilem u Plichty i narazie wszystko ok zamowiony poczatek lutego do produkcji zamrozony na przyszly tydzien. Kontakt ze sprzedawca narazie ok
  • @jezusik
    Jaki rabat dostałeś?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?