FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dealerzy Skody (opinie)
  • A z Mercedesa przysyłają: kartki z życzeniami świątecznymi, Mercedes Magazine, zaproszenia na sezonowe promocje, promocje indywidualne i dedykowane dla modelu, oraz premiery modeli!
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  •  Masz to wszystko wliczone w cenę samochodu :)
  • Tak więc warto!
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Dealerzy Skody Wrocław via serwis (ostatnio spędziłem tam sporo czasu):
    - Elcar - masakra, PRL, ja 20 lat pracuję i się znam, jeździj Pan dalej jak za miesiąc będzie stukać dalej to Pan przyjedzie, pobrudzona smarem kierownica i uchwyty drzwi.
    -VW Brucknera (także serwis Skody) - jest luksusowo, kawka, herbatka, woda siaka i owaka, mili, wrażenie pozytywne, można pogadać z mechanikami, finał naprawy usterki słaby, problem nierozwiązany, usterka nienaprawiona po dwóch wizytach, auto wypuszczone z rozregulowaną geometrią, ciśnieniem w oponach 1,9 bara, poprawiona robota w innym ASO (geometria, mocowanie belki.. chyba w zawieszeniu, niestety muszę wrócić do VW do pkt wyjścia bo zaczęli robotę).
    -na razie pozytywny obraz utrzymuje serwis GALL ICM na Armii Krajowej, dzięki ich podejściu nie wjechałem jeszcze autem w któryś salon ;) rozwiązali wiele problemów, nie odmówili poprawienia cudzej roboty.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Elcar tani był... PRL się trzyma mocno. Za to Gall pracują 24h:) nocna wymiana oleju-bezcenne :D
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Salon i serwis Skody - Poznań Porsche Obornicka - ŠKODA
    Jestem zadowolony z podejścia do klienta, jak na razie salonu, co do serwisu to jeszcze nie wiem. Dziś mój Rapid, wyjechał za bramę salonu...
    Procedury obsługi, podejście do klienta jak dla mnie ok.
    W porównaniu do innych salonów gdzie mam "przyjemność" odbierania aut firmowych, w Skodzie jest naprawdę spoko.
    Rapid SB I 1.2TSi 110KM I Race Blue Metalic I Ambition Max I Poznań
  • Jestem klientem Auto Centrum Sopot Lellek. Obsługa profesjonalna, wielki plus dla Pana Jarosława Błacha za zaangażowanie, fachowość, kulturę osobistą i skuteczność. Samochód do odbioru po 2 tygodniach, u konkurencji po 2 miesiącach, cena ta sama, ale zainteresowanie klientem i życzliwość zdecydowanie wyższe.
  • A ja polecę Bednarka z Dobronia. Fakt, że lekko u nich z negocjowaniem to nie jest ale nie znaczy to, że się nie da ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • W większości każdy poleca tego u kogo kupił. Ja kupiłem auto we Wieliczce to i ten salon polecam. Dali jak dla mnie najlepszą ofertę zaraz po Carsed w Siedlcach i Zimnym z Łodzi.
    Co do Bednarka czy to z Dobronia, czy to z Łodzi mam bardzo mieszane uczucia bo do Serwisu nie mam zastrzeżeń (Dobroń) to co do sprzedaży aut jak już @yunior81 wspomniał nie jest lekko. Nie wiem, może podpadłem pomimo tego, że jestem tam stałym klientem a negocjowałem z tego co ustaliłem z tym samym sprzedawcą co @yunior81 ;).
    Co najśmieszniejsze kontaktowałem się chyba z 10 salonami i to właśnie Dobroń dał najgorszą ofertę. Czym to tłumaczyć nie wiem.

    Nie zmienia to faktu, że i tak tam będę jeździł ze względu na serwis a do czasu kupna następnego auta może się coś zmieni :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jest to oczywiste, że każdy poleca miejsce gdzie ostatecznie kupił samochód ale jak niektóre miejsca zaczną się pokrywać to "ranking" sam się wyłoni.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Nie każdy poleca salon w ktorym kupił samochod, ja wrecz odradzam kazdemu Skodex Słupsk jak i cala grupe krotoski i cichy.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 też tam kupowałem - nie polecam
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Inter auto ul.Kocmyrzowska w Krakowie polecam jako salon, ale odradzam serwis. Po kupnie samochodu z klienta stajesz się petentem. Serwis nie potrafił usunąć żadnej z pięciu zgłaszanych usterek, a ceny np wymiany oleju mają droższe niż na ul. Opolskiej.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Zgadzam się z przedmówcą!  kupno auta bardzo ok, zwłaszcza Pan Daniel. Natomiast serwis-DRAMAT!!! Przeniosłem się do Wieliczki,  zobaczymy, pierwszy serwis-dobre wrażenie, zrobili wszystko co zgłaszałem i nie było w ogóle gadki ten typ tak ma... Wygrali jakąś nową mapę LPG po której samochód zachowuje się dużo lepiej,  i nie mam już problemu z gasnieciem przy dojeżdżaniu, szybciej przechodzi na LPG itd... Zobaczymy co dalej....
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Panowie co jeszcze możecie od siebie dodać na temat salonu TMT Wrocław? Mieliście przyjemność z Panem Jakubem Lewandowskim?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • ja kupowałem od p. JL.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Czekam michal na opinie salonu i dikera
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Był to jedyny salon, który od negocjacji do zamówienia nie zmienił ceny mimo zmian cennika. Spokojnie czekał na moją decyzję. Cena jaką wynegocjowałem wydawała mi się b.dobra. Minus za czas oczekiwania -prawie 4 miesiące. JL - sprzedawca z dużą wiedzą.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Ja mogę również polecić Panią Agnieszkę z salonu na Unii Lubelskiej w Poznaniu, pomimo tego, że samochodu tam nie kupiłem w końcu.
    Najpierw się umówiliśmy na auto, jakie chciałem - było to w piątek. W poniedziałek miałem podpisać zamówienie, ale okazało się, że auto sprzedali tydzień wcześniej w innym salonie. Dostałem propozycję kupna auta z dużo lepszym wyposażeniem i z dużym rabatem, ale mnie interesowała raczej podstawowa wersja.
    Skończyłem u Bednarka w Łodzi i odczucia mam trochę mieszane. Kupiłem, bo było auto na placu jakie chciałem, cena dobra. Kontakt dobry z Kierownikiem salonu, ale z osobą, która go zastępowała podczas jego nieobecności już żaden.
    I jedno ale - zamówiłem auto z hakiem. Odbierałem w październiku, a hak montują mi w przyszłym tygodniu.
    Sama cena montażu haka też mnie zdziwiła. Bednarek - 1000zł. Krotoski - 3000zł.
    No i u Bednarka tylko dzięki Pani Agnieszce z Unii Lubelskiej dostałem komplet kół zimowych :-)
    O rabatach się nie będę rozpisywał, bo mam rabat pracowniczy, więc nie ma co porównywać ;-)
    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM | 2015 | Active | Biały | 25000km | Poznań
  • W krotoskim to nawet mnie nie dziwi ze tyle zawolali...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?