FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dealerzy Skody (opinie)
  • 7300 ale na O3
  • andrzejn masz racje pan Wojtek też jest bardzo miły odbierałem auto i mnie obsługiwał przez chwilę. Teraz widzę że cały salon jest pomocny dla klienta.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Polecam salon w Radomiu. Miła obsługa. Dużo informacji o modelu jaki chcesz wybrać.Można wytargować dobrą cenę
  • ASO skody bednarek w łodzi - polecam!
  • Może moja siostra miala pecha, ale u bednarka 'ŁÓDŹ' potraktowali ją jak blondynkę. Nie jest to opinia o mechanikach tylko o obsłudze klienta ASO. Może nie zmiescila się w widelkach kasy do wydania.:-).
    Rapid SB | 1.2 TSI 105km | MY14 | Elegance | siwy | 13000km | Łódź
  • Ja też nie mam zbyt dobrego zdania o pracownikach handlowych Bednarka, serwis jest ok, ale handlowcy słabi...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Ktoś ma jakieś doświadczenia z salonami z Dolnego Śląska TMT/Sudety ?
  • ja mam doświadczenia z salonem w jeleniej górze (w cieplicach)
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Też byłem w Cieplicach u Pana Pawła na jeździe próbnej. Przemiła i fachowa obsługa , świetne podejście do klienta , kawka , herbatka duża wiedza. Jakiś czas temu byłem jeszcze w Skodzie we Wrocławiu na placu Grunwaldzkim, sprzedawca ani miły ani niemiły, rabat 4700 + 3700zł od dealera a w Cieplicach na starcie 4700 + 4100.
  • @kakaroto a co to za doświadczenia?
  • A ja w Jeleniej Górze serwisowałem swoje Audi, złego słowa nie mogę powiedzieć o serwisie.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @cukkul
    wczesniej bralem u nich fabie, teraz czekam na rapida. Na starcie standardowe 4700 (wedlug nich nie kazdemu daja, w co nie wierze..) pozniej troche rozmow, jazda probna (sobieszow i okolice wiec nie bylo gdzie depnac 105 km) na koniec podpisaniw umowy. Wszystko przy kawie, ogolnie mila obsluga, ale ciezko bylo sie znimi targowac.
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Polecam salon BEDNAREK w Dobroniu (woj. łódzkie). Budynek niepozorny ale obsługa w porządku. Serwis też OK, taki jak kiedyś - wszystko wyjaśnione, bez naciągania. Jak ktoś chce wiedzieć więcej to mają stronę www.skoda-dobron.pl
  • Owszem salon Bednarka jest ok, tylko coś od nich wyrwać więcej niż w cenniku to jest magia a'la Copperfield... Nastawieni na flotowce i mają chyba nieco megalomańskie pojęcie o swojej pozycji w centrum Polski...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Potwierdzam, ogólnie Skoda Bednarek jest OK, na serwis nie narzekam ale tak jak mówicie aby coś od nich wyrwać to jest problem dlatego auto zamówione jest gdzieś indziej bo ponad 3000 różnicy w cenie drogą nie chodzi. Za tyle to jadę w drugi koniec kraju po auto i jeszcze mi zostanie :).
    Po za tym Salon i ten w Dobroniu i w Łodzi jest OK.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Pol Mot W-wa Ursynów ul.Gruchacza.Odebrałem już drugą Skodę.Praca serwisu sprzedażowego (szczególnie Pan Arek) bez najmniejszych zastrzeżeń (niestety czas oczekiwania na na mój Rapid 4 miesiące ale to wynik popularności a nie sprawa sprzedawcy).Również serwis mechaniczny bez zastrzeżeń (ostatnio bezproblemowa i natychmiastowa wymiana pompy wodnej na gwarancji) w którym serwisuje już drugie auto w ramach gwarancji.
    LB 1.4 TSI DSG MY14
  • ja dostałem b.dobre oferty z TMT Wrocław, z PolMot Wrocław (nie pamiętam dokładnie nazwy, z okolic Armii Krajowej), z Leszna, ze Zgorzelca (a ich centrala z Jeleniej G. - "na drzewo pan idź, we Wrocławiu są dilerzy" :) )
  • Ja polecam Plichtę w Gdańsku, a odradzam Lelka w Sopocie.
  • Co sprawiło, że polecasz plichtę w gdańsku? Osobiście radzę omijać ich szerokim łukiem!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Duży rabat, miła obsługa i zainteresowanie klientem mówię tu o panu Darku.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?