FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dealerzy Skody (opinie)
  • Jeżeli chodzi o plichtę w Gdańsku, to niestety ja nie mam dobrego zdania. Jak kupowałem Rapida i kontaktowałem się z wieloma salonami to kontaktu z nimi praktycznie nie było. Z salonu z plichty w Wejherowie dostałem, "po znajomości", rabat mniejszy niż w innych salonach bez znajomości i jeszcze ile było narzekania, że to już jest maksymalny rabat i że oni nic nie zarobią itp. Ogólnie nie byłem zadowolony z ich obsługi, z różnych salonów plichty, szczególnie w Gdańsku. Znam jednak osoby które kupiły u nich samochody, dostały na SB 4700 zł rabatu i były zadowolone, że taki duży rabat dostały;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Cześć,

    jutro sprawdzę Plichtę w Gdańsku w praktyce, chociaż jak są gorsi od salonu na Morskiej w Gdyni to strach się bać, szczególnie serwisu ;)
    to jest jakiś salon Skody godny polecenia w Trójmieście/okolicach?
  • Jeżeli chodzi o ofertę to najlepsza z okolicy trójmiasta dostałem w Starogardzie,ale ogólnie kupiłem w Olsztynie.Oferta porównywalna do Starogardu,ale ze względu na miejsce mojego zameldowania Olsztyn był korzystniejszy logistycznie.Co do plichty w Gdańsku,to jak przejeżdżałem w weekend wydawało mi się,że jest tam jakiś remont, więc lepiej zadzwoń zanim pojedziesz.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • witam posiadaczy rapida
    Mam pytanie czy spotkaliści się z takim zachowaniem dilera
    A mianowicie: Przy odbiorze samochodu sprzedawca powiedział , że zaleca się wymianę oleju po 3000 km (TSI), oczywiście płatną, nie ma to wpływu na gwarancje, Dzwonilem do innego salonu to nic takiego nie proponuja a więc to naciąganie. Co wy na to?
    Rapid spaceback 1,2/105/2014
  • wg mnie naciąganie na koszty i nic więcej,  brałem kiedyś w 99 roku Felicję fakt była wymiana oleju po 5 tys km ..ale teraz to tylko urojenia co niektórych 
  • heh ale prostackie naciąganie, ze az do czegoś takiego sie posuwają, co to za diler?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam. Zamawiałem Rapida w Porsche Kraków Bronowice Skoda. Bardzo miła obsługa (Pan Tomasz) mam nadzieję że jest jeden sprzedawca o takim imieniu :) Bardzo miła obsługa, nic złego nie można powiedzieć, możliwość wynegocjowania sporego rabatu - Polecam. Tylko długo czeka się na samochód w umowie jest napisane ze do 31.12. 2014r zamawiane było początkiem października (ale to nie wina dilera).
  • Odradzam Sinclan Bis Warszawa Wesoła. Ostatnią rzeczą, którą chcą, to sprzedać auto. Zero zainteresowania klientem. "Dzieńdobry" im przez usta nie przechodzi - jak ty powiesz, to następuje cisza. Jak dałem im do wiadomości, że chcę kupić auto to była konsternacja któremu Panu taką kulę u nogi jak klient indywidualny wcisnąć. Później mina znudzenia na twarzy. W salonie zawsze pustki - jak ktoś wchodzi to odwracają głowy. Zrezygnowałem z nich.
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • @konwel ja akurat dostałem 10400zł
  • shnosnas Polecam podjechać do mińska mazowieckiego dostaniesz lepszy rabat i na pewno nie będą ciebie olewać, miła i konkretna obsługa, obowiązkowo jazda próbna to było u mnie. Rzeczowe i konkretne odpowiedzi jak czego nie są pewni to sprawdzają byś nie wyszedł zawiedziony. p Piotr lub p Tomek
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ewentualnie do tego samego salonu co w Mińsku ale w Siedlcach. Dalej ale też bardzo dobra obsługa. Ja rozmawiałem z Panem Piotrem W.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Po odbiorze auta mogę już z czystym sumieniem polecić Starogard Gdański. 
  • POLECAM SALON SKODEX KROTOSKI CICHY W POZNANIU NA ULICY UNII LUBELSKIEJ. WŁAŚNIE TAM ZAMÓWIŁEM RAPID SPACEBACK. PANI AGNIESZKA-OBSŁUGA I INFO REWELACJA.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • mało wiarygodna reklama... pierwszy wpis i od razu krzyczysz...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Każdy wpis jest kiedyś pierwszy, i nie krzyczę tylko napisałem jak jest. Miła osoba i wiele można załatwić i co nieco utargować, a i jakiś gratis się znajdzie w postaci opon, dywaników itp.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • @vodapaf może nie wiesz, ale pisanie dużymi literami jest uważane za krzyczenie.
  • Oj tam, facet się cieszy, raduje a wy go strofujecie...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • no nie wiedziałem ze wielkie litery to KRZYK a o salonie SKODEX i obsłudze pani Agnieszki najprawdziwsza prawda
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Wszyscy się uczymy całe życie, a teraz @vodapaf dowiedział się czegoś nowego :)
  • witam. dziś odebrałem mojego Rapida LB 1.2 105 KM. ( zamówiony 5 września ). Salon POL - MOT Łomża . Dostałem dobry rabat, miła obsługa, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą ( pozdrawiam Pana Marcina ). Formalności w jeden dzień.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?