FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dealerzy Skody (opinie)
  • @PulsarPL
    jesli chodzi o ceny to Plichta w Wejherowie zaoferował mi najlepsze z całego Trójmiasta. Natomiast obsługa klienta to dramat. O serwisie nic nie piszę bo nie korzystałem, panie w dziale ubezpieczenia/kredyty b.miłe i pomocne.
  • Plichta w Wejherowie zaoferował mi najlepsze z całego Trójmiasta?? Erm... Trochę nie Trójmiasto.
  • to Trójmiasto kaszubskie;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Mi się udało jednak u Lellka dosyć dobrze zejść z ceną, Plichta przebił jeszcze symbolicznie, ale przez duże różnice w obsłudze klienta i opinie o serwisie wybrałem Sopot, polecam pod względem obsługi - chociaż w porównaniu do Plichty to wszędzie będzie chyba lepiej ;)
    No ale małego Trójmiasta Kaszubskiego nie sprawdzałem ;)

  • Lellek w porównaniu z Plichtą to przepaść, jeżeli chodzi o obsługę, na korzyść Lellka oczywiście;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Jeśli chodzi o rabaty, to w porównaniu z salonem Kraków(Porsche), Kraków(Interauto-kocmyrzowska) i Rzeszów(Rexauto), bezapelacyjnie salona na Kocmyrzowskiej, za auto 56100 + dywaniki i chlapacze cena końcowa 46500 + dywaniki, chalapacze i wynegocjowany komplet żarówek. Polecam, choć handlowiec mało słowny i nie informował mnie o niczym, sam musiałem się dopytywać, to jednak rabatu na wejściu do salonu inni nie mieli szans.
    RAPID SB | 1.2 MPI 75KM | MY2015 | Ambition Max | Beż Cappucino | 7000km | Przemyśl
  • @RAPIDO śmiem twierdzić i nie tylko ja, że są salony, gdzie mógłbyś uzyskać identyczne rabaty jak nie lepsze. Ja we Wieliczce na dzień dobry dostałem rabat większy o parę setek od Twojego a w trakcie negocjacji na tym się nie skończyło :-). Muszę jednak przyznać, że Twój salon też dał mi dobrą ofertę ale ostatecznie Wieliczka przebiła nie wspominając już mojego lokalnego dilera, gdzie całkowicie poległ z ceną. 
    Do tego człowiek z Wielczki okazał się człowiekiem, który mógłby być przykładem dla coniektórych salonów. Kontakt świetny, informował o każdej zmianie, nowince, dodatkowych możliwościach w postaci kuponów, czy kończąc na każdym kroku produkcji i transportu (pojawienie się VIN, początek i koniec produkcji, miejsce gdzie jest w danym momencie auto, czy po przyjeździe 16 zdjęciami auta, gdzie było widać wszystko, łącznie z każdym zamówionym elementem wyposażenia)
    Najważniejsze, że jesteś zadowolony :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • To jest auto za 56 tys wiec rabat nie jest zly, im wyzsza cena wyjsciowa tym mozliwy wiekszy rabat, takze nie mozemy wszystkich ofert ladowac do jednego wora bo zamowienie zamowieniu nie rowne 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @grzesk - popieram - ja również polecam Wieliczkę. Najlepsza cena ze wszystkich salonów od Częstochowy, przez Katowice aż po Kraków żaden salon nie był w stanie dać lepszej ceny.
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Zamiast "nie był w stanie dać lepszej ceny", raczej powinniśmy pisać że salon nie chciał dać niższej ceny i zachęcić klienta.  ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja polecam Ganinex Katowice, niezłe rabaty, świetna obsługa Pani Kasia niezastąpiona:)
  • Bez zdjęcia Pani Kasi wiadomość niezaakceptowana :-P
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Pytanie: Kogo chwalicie
    Katarzyna Woźniak:
    http://ganinex.com.pl/pliki_admin/fckeditor/wozniak(2).jpg
    czy:
    Katarzyna Binda:
    http://ganinex.com.pl/pliki_admin/fckeditor/binda(2).jpg
    Widać, że firma ma "ciekawą" strategię. W odróżnieniu ok 90% konkurencji praktycznie całość handlowców to kobiety. Całkiem ładne kobiety :)

    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Chyba obsługa Pani Kasi była rzeczywiście niezastąpiona :) bo rabat z tych średnich raczej :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Pani Kasia nadrobiła urokiem osobistym :)

    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jak ja zamawiałem rapida to tez odwiedziłem salon skody w Katowicach Ganinex i nie byłem zadowolony z obsługi klienta przez panią Kasie Binda. wycena na kartce papieru, nawet nie zaproponowała aby autko sobie zobaczyć a  o jeździe próbnej nie wspomnę.
  • Ja polecam Auto-Śliwka w Zabrzu. 
    Wszystko załatwione profesjonalnie: 
    1. jazda próbna takim samym samochodem jak chciałem kupić,
    2. auto zastępcze na część okresu oczekiwania na nowy samochód, II tygodnie,
    3. przejażdżka OIIIRS :) ,
    4. fachowe doradztwo przy wyborze auta,
    5. z ceny zakupu i gratisów jestem zadowolony. 
    Rapid LB | 1.6 CAYA 90KM | MY15 | Ambition MAX | Biel Candy | 19000km | Śląsk
  • Kazda sroczka swój ogonek chwali :) Właściwie nie widziałem jeszcze żadnej opinii o salonach z grupy Krotoski i Cichy, jestem ciekawy czy tylko mnie traktowano tam jak zło konieczne ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • No fajne laski, szczególnie ta pierwsza, chyba kupie jeszcze jednego rapida tym razem w Katowicach:-))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan mówisz że ona jest miła i że jest... miła :D https://www.youtube.com/watch?v=Zvrjmbtv1ck
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?