FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dealerzy Skody (opinie)
  • Polecam salon Ultima w Jeleniej Górze, sprawnie, rzeczowo i w dobrej cenie. 
    Rapid LB | 1,2 110KM | MY16 | StyleMax Komfort | Biel Candy | 55500km | JG
  • Bardzo polecam Ganinex w Katowicach i dilera Panią K.W. ☺
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Polecam salon ZIMNY Auto Łódź ul. Rzgowska/Wójtowska. Auto dopiero zamówiłem, więc ocena serwisu na razie odpada. Byłem wcześniej w kilku innych salonach, sam do tej pory jeździłem "salonowym" VW i jeżeli chodzi o sam zakup, to nie było sie do czego przyczepić, jeżeli chodzi o serwis, niestety było już gorzej, często musiałem się wykłócać itd. Wracając do meritum, w salonie skody ZIMNY Auto Łódź zostałem podjęty bardzo sympatycznie, nawet podczas pierwszych wizyt, gdzie jeszcze niespecjalnie okazywałem zainteresowanie kupnem, podczas kolejnych wizyt: nieustanny profesjonalizm, wysoka orientacja na klienta, miła obsługa (kawka, herbatka, puszczona bajka dla synka, który nam towarzyszył), ugrany wysoki rabat bez większych problemów, kultura, ciągły uśmiech na twarzy. Czyli w sumie to wszystko, czego oczekujemy od osób, którym chcemy zapłacić niemałe przecież pieniądze, tylko, że sami wiecie jak to wszystko wygląda zazwyczaj...podsumowując-jeszcze raz polecam tego dilera w 100% a zobaczymy co jeszcze ugram przy odbiorze autka i jak będzie podczas serwisowania, oczywiście nie omieszkam napisać. Pozdrawiam!
    Rapid SB I 1.2 TSI 90KM CJZC I MY16 I Ambition MAX+Audio+Sunset+Climatronic I Czarny Magic perłowy I Na dotarciu ;-) I Łódź
  • Kilka postów wcześniej, ktoś napisał że w większości przypadków poleca się salon w którym dokonano zakupu samochodu. Niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć o ASO Sinclan-Bis ul. Grochowska W-wa i ul. Lubelska 58 W-wa gdzie kupiłem Skodę. Po prostu szkoda gadać...nie polecam nikomu. Serwisuję i ubezpieczam samochód w Skoda Bohemia Motors przy ul. Al. Krakowska 5a Falenty/Janki. Może i tanio nie jest ale wiem za co płacę. Ostatnio dostałem nawet 5% rabatu za serwis olejowy i wymianę wycieraczek. Podejście do klienta oceniam bardzo pozytywnie. Co do samego serwisowania, wypowiem się szczegółowo w innym dziale.
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Też polecam Bohemia Motors. Właśnie tam kupiłem samochód. Nie mam co prawda dużego doświadczenia z dilerami. Ale jestem pod wrażeniem. Szybko, miło, profesjonalnie, elastycznie. No i diler znalazł mi super ofertę kredytową w Mbanku - dużo kożystniejszą niż niska rata w VW Banku, a też z opcją wymiany autan na nowe. I nie po 4 latach a w każdej chwili!
    Sam odbiór samochodu był przeżyciem - auto stało w show roomie przykryte plandeką - i usieliśmy je z żoną "odkryć" samodzielnie. Niby dorbiazg ale miło. Serwisował też tam będę.
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY15, Style Max, Magiczna Czerń, 200 km, Warszawa
  • Rapid SB | 1.2 TSI CBZB 105KM | MY15 | Elegance Max | Blue Race | 42000 |Gdańsk
  • No niestety muszę ponarzekać na Dobroń jesli chodzi o sprzedaż aut. Stali się od jakiegoś czasu cholernie drodzy. Różnica miedzy nimi a innymi dealerami z łódzkiego wynosi min. 3/4 tysiące złotych.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Z tym się zgodzę, dlatego Rapida kupiłem prawie 300 km dalej czyli we Wieliczce. Wtedy jak zamawiałem auto tylko jeden salon zbliżył się do ceny z Wieliczki ale niestety zrezygnowałem gdyż utrzymanie ceny było obwarowane różnymi warunkami, na które nie chciałem się zgodzić. Dlatego ostatecznie auto przyjechało z poza łódzkiego.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Dzisiaj wizyta u Plichty zobaczymy co będzie. Ciekawe jakie ceny i obsługa. Jak na razie mile, telefon i szybkie uzgodnienie terminu, troszkę pani niepewna ale udało się szybka korekta w terminarzu i jestem umówiony.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • No i po wizycie:
    Obsługa bardzo dobra , konkretna fachowa(mowa o serwisie).
    Pan Mirosław który mnie obsługiwał zrobił coś co mnie zaskoczyło znalazł problem z autem który miałem wcześniej i próbował go rozwiązać to się chwali.
    Jeśli chodzi o salon to czekając na auto pan podszedł i zapytał się czy wiem kiedy jest przewidziany odbiór auta proponując jednocześnie jazdę próbną autem, nawet pani zaproponowała mi jakieś dodatki do auta.
    Chodź byłem jednorazowym klientem dostałem mały rabat i traktowali mnie poważnie.
    Z pełnym przekonaniem mogę polecić ten serwis przy Morskiej 80 w Gdyni.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar ja byłem w Weju, też polecam ;)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY17 | Ambition | Biel Candy | 1700 km | Gdynia
  • Salon POL-MOT Połczyńska p. Łukasz Ż. cierpliwy i wytrwały :D Nie robi problemów, otwarty na prośby i propozycje. Ma dobry kontakt z klientem, nie zbywa pytań.
  • Ja swojego Rapida kupiłem w Wejherowie, także również mogę polecić ten salon za fachową, szybką i rzeczową obsługę bez wciskania kitu (z serwisu jeszcze nie korzystałem, także ciężko się wypowiedzieć).
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style Max | Żółty Sprint | 11000km | Wejherowo
  • Ja swojego Rapida kupowałam w Tarnowie w Auto Bączek. Obsługujący mnie Pan Marcin, kierownik salonu, bardzo miły i fachowy sprzedawca. Korzystałam z serwisu i jestem zadowolona. Polecam.
    Rapid LB/1,4 TS I/122 KM /Ambition Max DSG/Beż Cappuccino/Limanowa
  • Paweł
    Ja swojego Rapida LB nabyłem w Wieliczce . Miła , fachowa obsługa i super cena u pana Piotra . Jestem zadowolony , POLECAM
  • Swojego Rapida kupiłem w salonie Auto Śliwka w Katowicach. Bardzo miła i fachowa obsługa.  Korzystałem już z ich serwisu, który też mogę polecić.   Gorąco polecam ten salon.
  • a następnym razem po zakuy serdecznie zapraszam do Torunia :-)
    Jeste przekonany, że tak jak koledzy z forum Octavii i Superba, będziecie zadowoleni z cen samochodów i poziomu obsługi :-)
  • @Leriss serwis też spoko, polecam Łukasza :)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY17 | Ambition | Biel Candy | 1700 km | Gdynia
  • Zdecydowanie polecam salon GALL-ICM na al. Armii Krajowej we Wrocławiu. Miła i profesjonalna obsługa, która rzeczywiście zna się na oferowanych samochodach. Znajomy korzystał z usług wszystkich serwisów Skody we Wrocławiu i również poleca ten salon. Dodatkowym plusem jest to, że serwis jest czynny 24h na dobę.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM | MY17 | Style | Szary Quartz | Wrocław
  • Stanowczo NIE polecam SKODA Auto Zimny w Łodzi na Rzgowskiej. Podejście do klienta miłe przed kupnem auta, a po zakupie to już kij mu w oko. Cwaniaczki i gbury. Sprzedawca po kilku nie wygodnych rozmowach ma ewidentnie wyczuwalny olewczy i negatywny ton głosu, a teraz już nawet telefon jak odbierze to łaskę robi. Cwaniakowali na cenie. Odradzali coś co było tańsze podczas zamówienia, a później jest dużo droższe licząc na to, że później zarobią więcej. Ogółem ceny też mają z kosmosu (wymiana oleju z filtrem 450 zł). Miałem już nawet okazję zostać wyśmianym przez panów z działu gwarancji i reklamacji. Jak natrafiają na niewygodną rozmowę to próbują ją jak najszybciej zakończyć bez jej rozwiązania (np. udawany telefon ze Skody albo proszę poczekać na Pana, który to prowadzi). Teraz już nawet dzień dobry mi nie mówią.
    Tak na dokładkę to jeszcze dodam, że mają jakieś podejście do klientów, że jedni są lepsi, a inni gorsi. Być może jest to moja wina, że nie umiałem się dobrze targować (albo jak przedstawiłem tańszą wersje z innego salonu) ale inny forumowicz kupił od  nich auto za 5 tysięcy więcej ode mnie, a dostał dużo lepsze wyposażenie niż mój Rapid.
    Brak Skody

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?