FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dealerzy Skody (opinie)
  • Prosze nie mylic dilera z serwisem, sa dwa osobne watki w ktorych ich oceniamy. Czasem jakosc uslug jednych od drugich znaczaco sie rozni, mimo tej samej lokalizacji.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Na innych forach reklamują sie sprzedawcy od Zimnego na Rzgowskiej i raczej są chwaleni za ceny jakie daja na nowe samochody......
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Coś w tym jest bo ja dwa lata temu mało co u nich Rapida nie kupiłem, bo cena była korzystna, choć ostatecznie i tak wylądowałem we Wieliczce. Innym dowodem na to, że ceny mają korzystne to zachowanie konkurencji. Pewnego razu u Bednarka w Dobroniu jak się dowiedzieli, że u nich nie kupiłem Rapida, bo gdzieś indziej był taniej to pierwsze pytanie było czy to nie było czasem u Zimnego na Rzgowskiej. Co ciekawe kilka osób u Bednarak zadało mi to pytanie. Czyżby mała wojenka ;). Co do cen serwisu to z tego co widzę to znów u Zimnego w porównaniu z Bednarkiem w Dobroniu jest sporo drożej. 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja natomiast chwalę sobie Zimnego = w Łodzi na Rzgowskiej kupowałem Rapida i było OK - cena porównywalna z Krakowem, Łęczycą, Wieliczką. Po roku dokupywałem alufelgi poprzez tego samego sprzedawcę i cena znacznie niższa niż oficjalna. Więc sobie salon na Rzgowskiej chwalę - salon - nie serwis. Na serwisie nie byłem, gdyż ceny za usługi serwisowe mnie powaliły. Dlatego korzystam z serwisu w Piotrkowie. I póki co nie mam uwag, ale i żadnych awarii też nie doświadczyłem na dwóch użytkowanych przeze mnie Skodach.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat
  • O tym samym napisałem, że ceny aut mają konkurencyjne ale z serwisem to trochę jadą po bandzie. W innym wątku opisywałem sytuacje z pierwszym przeglądem Rapida kolegi z pracy. Co ciekawe był to serwis w Piotrkowie u Zimnego bo tam kupił auto i pierwsze kroki tam poczynił. W skrócie efekt. Pierwszy przegląd z wymianą oleju w Piotrkowie 800 zł. Szybki telefon do Dobronia jako najbliższego ASO w okolicy wzgledem zamieszkania i cena 550 zł. Po rezygnacji z umowionej wcześniej wizyty w Piotrkowie próbowali kilkukrotnie dzwonić do niego i schodzili z ceny ale zeszli tylko do 600 zł. Niby już nie duża różnica ale 550 zł to nadal mniej a do tego kolega miał bliżej.

    Za to ceny aut w Dobroniu to w większości są z kosmosu. Chłopaki są ogarnięci w temacie i sporo mogą w różnych tematach pomóc ale z ceną auta (co innego z częściami) ciężko u nich zawalczyć. Dlatego opłacało mi się jechać 250 km po auto gdzie różnica w cenie wynosiła 3500 zł.
    Nie wiem jak teraz jest ale z tego co dochodzą mnie informacje w sprawie cen aut niewiele się zmieniło. Z drugiej strony dziwi mnie to ile aut z ich salonu wyjeżdża. Albo firmy tak dużo u nich kupują albo prywatni w ogóle nie sprawdzają ile auto może kosztować w innym salonie i sprzedawca to wykorzystuje.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Dużo osób kupuje auta w Dobroniu z przyzwyczajenia i z powodu dobrej/miłej obsługi, natomiast czas dobrych cen u nich minął i juz nie wróci. Jak będzie z serwisem, pożyjemy zobaczymy, szefostwo robi niezłe "zamieszanie" ........
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Hey Panowie. Czy ktoś z 3miasta nabył auto w salonie Plichata ??
  • Do tej pory ich chwaliłem salon w Dobroniu ale niestety zaczęli walić w .....ja.  Ceny  nowych samochodów maja z kosmosu, ciezko cos wynegocjować i zaczęli łaskę robić, ze w ogole sie u nich kupuje samochód - sorry, ja tego nie kupuje. O wysokich cenach u nich wspominał juz kolega @grzesk
    Serwis natomiast, jest jeszcze lepszy. Przestał sie liczyć z klientem, ktory odwiedza ich od lat. Jak sie tylko jedzie na wymiane oleju to jeszcze sobie poradzą a faktura nie zabije. Jak maja znalezc usterkę ( tak bylo w moim przypadku ), to za znalezienie stuków w zawieszeniu ( ktore to rozwiazanie im podpowiedziałem ) zażyczyli sobie 2 tysiące, gdzie normalnie kosztowało by to w ASO góra 150/200 zł. Zwykły mechanik nie wziąłby nic.
    Takze reasumując, NIE POLECAM ( juz ) BEDNARKA W DORONIU. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ja tam i tak wole pojechać do nich do Dobronia niż jechać do cwaniaczków z Zimnego. Podejście do klienta niebo, a ziemia różnica. U Zimnego to olewcze podejście bije na kilometr, nawet dzień dobry nie powiedzą, a w Dobroniu to bardzo mili byli i wszystko szybko załatwione było bez problemów i jeszcze się dowiedziałem kilka rzeczy, o których pan z Zimnego wprowadził mnie w błąd podczas zakupu auta. No i do tego 450 czy tam 500 zł za wymianę oleju u Zimnego, a w Dobroniu 300-350 zł. No ale koniec offtopu bo temat o czym innym jest :)
    Brak Skody
  • Ja swojego Rapida zamówiłem u Zimnego w Łodzi, pojechałem po auto z wyprzedaży a sprzedawca powiedział o jakiejś promocji dodatkowej na MY 2017 i przekonał mnie do kupienia w lepszej cenie niż te reklamowane z rocznika 2016.
    Licząc kasę opłacało się taki zakup zrobić i dodatkowo stary samochód odkupują.  
    Rapid LB|1.2 90 KM|MY 2017| Ambition | Błękit Race| Łódź
  • @Terkpat co do odkupienia starego auta to mi powiedzieli, żebym sobie sam go sprzedał bo oni go nie wezmą nawet za darmo, a auto było warte jeszcze z 15-17 tys...
    Brak Skody
  • Ja już 2 kupiłem w Pszczynie w inter welm i jestem zadowolony zarówno z obsługi przed zakupem jak i potem tematów serwisowych, pierwszy był citigo w 2014 z tego względu poleciłem zakup tam własnie auta rodzicom (kupili rapida MY 2016) i ja 2 tyg temy odebrałem swojego rapida, myślę że ten temat forum trzeba by zrobić na zasadzie osobnych podtematów z nazwai i lokalizacją każdego dealera
    RAPID LB | 1.2 TSI LPG 110KM | MY 2017 | STYLE | WHITE MOON METALIC |3000 i rośnie :) | SMI
  • Za swoim R trochę się nabiegałem i wybór padł na Plichte Wejherowo.Najlepsza oferta.Jak z tą samą ofertą poszedłem do Krotoskiego to powiedzieli że nie ma szans na taką cenę u nich i sprzedawca skopiował sobie ofertę żeby pokazać szefowi.Przy okazji pozdrawiam panią Natalię z Wejherowa 
  • A ja kupiłem już drugą skode w AMD w Radomiu i złego słowa narazie o nich nie powiem.
    Rapid LB/1.2 90KM/MY2017/Ambition
  • AUTO ŚLIWKA Katowice - 2 kupione skody, serwisowane, ubezpieczane, rozsądne podejście do klienta - również złego słowa nie mogę powiedzieć.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • na przyszlośc, jak hcecie miec dobra cenę na nowego R czy inny model i fajną obsługę na serwisie, zapraszam do Polbis Auto Toruń.

    Kontakt ze mna przez PW w sprawie zakupu nowych samochodów.
  • Bieranowski Bydgoszcz - kupiłem tam auto i powiem że podejście do sprawy w 100% pozytywne. Wszystkie niejasności natychmiastowo były wytłumaczone itp. polecam!
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | 2017 | Ambition | Blue Racer | 485km | Toruń
  • Mam krótkie pytania czy ktoś ostatnio kupował samochód w Ganinexsie w Katowicach albo w Skoda Wieliczka? Przeczytałem w wątku raczej pozytywne ale tez dość stare opinie, może Ktoś podzieli się nowszą
  • Ja swoją Rapidkę nabyłem w AUTO FORUM Płock. Super miła obsługa.  Pan Sebastian B. jest wzorem do naśladowania dla innych sprzedawców. Polecam salon i sprzedawcę. Super!
    Rapid NH|1.0 TSI |2018| Ambition| Czarny Magic perłowy| 200 km| Płock
  • Popróbowałem w Poznaniu, u znajomego w Gdańsku, w Warszawie. Jedna ciekawa historia u dealera w Poznaniu przy ul. Głogowskiej (Krotoski Cichy). Sprzedawca był niesamowicie niemiły, zupełnie jakbym chciał to auto za darmo. Kłócił się ze mną zamiast rozmawiać o produkcie. I pierwszy raz w życiu powiedziałem do żony - "weź Ty dalej porozmawiaj z tym panem, bo ja z nim nie dojdę do porozumienia". Zdecydowanie nie polecam, nie będę pisał nazwiska tego handlowca, ale z takim podejściem straci pracę.
    Zupełnie inaczej w Skodeksie poznańskim na Unii Lubelskiej, jak i u dealera w stolicy Wielkopolski przy ul. Obornickiej. Tutaj czułem się jak klient. Ostatecznie warunki zakupowe, ale też niemal perfekcyjna obsługa (także przy samym wydaniu auta, jak i po nim - po 2 tygodniach telefon: jak się Państwu jeździ - miłe) we wspomnianym Skodeksie.
    Spaceback | 1.2 | 2017 | Ambition | 8000

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?