FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiany w Rapidze MY2015 październik-grudzien
  •  W końcu coś optymistycznego, nie tylko ja jestem takim pesymistą :), a swoją drogą właśnie dlatego na zimę kupiłem aluski, żeby nie miec problemu z kołpakami.
  • Ja kupiłem kołpaki "znanej i lubianej na całym świecie" firmy J-Tec. Wyglądają przyzwoicie, a jak mi się nie podobają to patrzę wtedy na paragon: "11zł/szt brutto" i zwowu czuję, że to był dobry interes :)
    Natomiast jak mi jakiś spadnie, lub ktoś ukradnie to dokupię po sąsiedzku brakujący. Na razie wszystkie są, ale jak już nawet sam zauważyłem, żyję w jakimś dziwnym miejscu :D
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Nie w temacie zmian... ale na temat rozmowy... skrobaczkę jeszcze mam ;-) ale w ciągu pierwszych 2 miesięcy zarysowali mi auto z 3 stron, z przodu chyba ktoś się przytulił, z tyłu to chyba wózek sklepowy (monitoring nie chwycił, policja nie pomogła), z boku to sąsiad drzwiami przy otwieraniu (mam pewność, nie przyznał się i co mu zrobisz)... na wigilię ktoś trafił 4 ostatnią wolną stronę ;-) taki prezent świąteczny w postaci otarcia... ryski są kosmetyczne na pierwszy rzut oka niewidoczne, już mi przeszło, dbam o auto, ale się już tak nie przejmuję... ps. mam na zimówkach kołpaki dakara, podobają mi się, proste, klasyczne, nie udają alufelg... aha a skrobaczki jeszcze nie użyłem, psikam odmrażaczem ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Mam pomysł dla tych co boją się, że im skrobaczkę ukradną, może by tak ją łańcuchem przywiązać:-))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • najlepiej z rozrządu :P
  • Panowie zobaczcie sami do czego dyskusja doprowadziła a jaki jest temat??  pewnie ze trzeba brać życie z uśmiechem ja tez tak robię ale .....
  • ostatnio wszystkie rozmowy jakoś zbaczają na boczny tor....
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Może propozycja dla admina żeby stworzyć kategorie: Hyde Park, rozmowy o wszystkim i o niczym, co o tym sądzicie? Jest juz tu sporo stałych bywalców którzy pewnie pogadali by nie tylko na tematy stricte związane z R. Taka tam moja luźna propozycja :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jestem..jak najbardziej za!! 
  • + powydzialeć z wątków OT i potworzyć im tematy odpowiednie do rozmów :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Tak, to bardzo zdało egzamin, aby nie ucinać rozmów, tylko kontynuować w bezpiecznym miejscu
  • nie ma możliwości w tym skrypcie przenoszenia tematów do innych działow, co najwyżej ich usuwanie 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81
    Are you siur? http://blog.vanillaforums.com/help/split-merge-move-comments/


    --edit--
    Mea culpa, vanilla forum to zarówno projekt komercyjny jak i edycja opensource, które trochę się ze sobą różnią. Powyższy link jest do komercyjnej, nie tej używanej na forum. Tutaj potrzebujemy dodatkowego plugina.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Nie sprawdzalem tego, takie info jest od admina
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Piszę w tym wątku bo tu było poruszanych wiele kwestii co do zmian pojawiających się w MY2015, nowych silników czy systemu audio.

    Można już klikać w nowy konfigurator, który zawiera już zmiany w wyglądzie auta (kierunki w lusterkach), czy nowe wyposażenie w środku. Można sobie zerknąć jak w Rapidzie wygląda Blues, Swing, czy Bolero z F3, czy nowe zegary choć to słabo widać.
    Jak konfigurujecie to widnieją jeszcze stare radia ale np. po wybraniu Swinga w podsumowaniu widzimy nowego na wizualizacji. Jak weźmiemy Amundsena+ na podsumowaniu też widać jakieś duże radio.
    Osobiście z wizualizacji bardziej podoba mi się stary Swing, ładnie go wpasowali. Nowy zawiera dużo błyszczącego, czarnego plastiku, na którym niewiele się dzieje. Jest tak jakoś ponuro. Pod tym względem starsze lepiej zaprojektowali. Może jednak na żywo nie będzie tak źle :), może będzie dało się zrobić przeszczep na takie Bolero z DAB bo zwykłego Swinga czy Bolero tylko dla wyświetlacza i ewentualnie paru funkcji nie ma sensu zmieniać. Jeśli już to z DAB.
    Silniki chwilowo oferują jeszcze stare.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Wnętrze jest rzeczywiście trochę przytłaczające, ciemne, zegary bez chromów i trochę dziwny ten Blues. Ambition w standardzie bez dekoru na desce. Na wizualizacji nie podoba mi się ale trzeba to zobaczyć na żywo bo może być dużo lepsze wrażenie. Szkoda, że nie zmienili pokręteł manualnej klimy.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Te pokretla to rzeczywiscie az prosilty sie o zmiane a jednak pozostana na poziomie dwudziestego wieku
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Już ładniejsze pokrętła miałem w CITIGO :-) podobne ale z metalicznym wykończeniem
    Patrząc na konfigurator:
    na plus kierunki w lusterkach i nowy swing
    na minus, brak dekoru i mały podłokietnik
    Rapid SB | 1.2 85KM| MY14 | Ambition MAX | Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?