FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid MY2016
  • Zamieszczaliśmy na ten temat info w różnych wątkach, założyłem nowy bo od dzisiaj z taśm produkcyjnych zjeżdża już tylko nowa wersja, której nikt jeszcze nie widział ;) Czekam na newsy po odbiorach pierwszych sztuk.
    A cennika i zmian na polskiej stronie Skody jak nie było tak nie ma..
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Dzięki za info tzn ciekawe linki, no nie powiem, może faktycznie w 2014 coś zmodyfikują, najbardziej interesujące zmiany to moim zdaniem

    - dodanie diesla 1.6. 90KM
    - no i ten pasek w 1.2 TSI, czyżby łańcuszek się nie sprawdzał ? ;)

    ciekawe też czy wprowadzą jakieś zmiany do wnętrza, poza nową 3 ramienną kierownicą.

    pozdrawiam
  • Mylisz się jest nowy cennik na stronie Skody
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Zgadza się, tylko konfigurator po "staremu" 
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • Faktycznie, nie zauważyłem, wiecie dokładnie od kiedy? Mam wrażenie, że chwilę temu jeszcze go nie było. Myślę, że nowy wątek tak czy inaczej się przyda:)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • TU:
    http://rapidklub.pl/discussion/47/zmiany-w-cenniku-rapida#Item_94

    Zrobiłem tak na szybko zestawienie zmian jakie pojawiły się w porównaniu z poprzednim cenniku.

    PS. Z ciekawości podliczyłem sobie ile cennikowo by kosztowała moja wersja w nowym wydaniu w porównaniu z cennikiem z okresu zamówienia. Okazuje się, że porównywalna wersja dziś by była o 3000 zł droższa niż wtedy. Do tego jakbyśmy doliczyli gratisy i upusty jakie otrzymałem wtedy a wiem, że na chwilę obecną nie są w stanie takich zaoferować to różnica jeszcze by się zwiększyła. Ale tak bywa zawsze, coś nowego dochodzi i nawet fajnego ale niestety trzeba za to zapłacić. Coś za coś. Może na jesień znów zacznie się polowanie na klienta :D
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Są zmiany w polskim konfiguratorze Rapida, nowe silniki i wersje wyposażenia.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Owszem są, ale wstawili to na szybko i zapomnieli o cenach i tak dla wersji Ambition Max mamy elementy dostępna za zero "0zł".:
    -Przednie reflektory przeciwmgłowe - przyciemnione z LED
    -Przednie reflektory przeciwmgłowe - przyciemnione z funkcją "CORNER i z LED
    -
    DRIVER ACTIVITY ASSISTANT - funkcja wykrywania zmęczenia kierowcy
    -
    Front Assistant – kontrola odstępu z funkcją awaryjnego hamowania
    -
    Elementy funkcjonalne do bagażnika: listwy ograniczające z rzepami samoprzylepnymi (kawałek dalej są za 50zł)
    -
    Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
    -
    Funkcja SmartLink
    -
    Karta SD (Europa)
    -
    Obsługa głosowa
    -
    Škoda Surround i dwa dodatkowe głośniki z tyłu
    -
    Koło zapasowe ze stopów lekkich (podnośnik, klucz do kół, bez zestawu naprawczego)
    -
    Opony 185/60 R15 84H

    Dodatkowo dywaniki gumowe są w 2 wersjach "nowe" w cenie 200zł i "stare" za 153zł.

    A już chciałem dzwonić do dealera i dobierać czujnik parkowania z przodu :D
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • Poniżej link do nowego cennika.
    "Cennik obowiązuje od 25.05.2015 r. do odwołania i dotyczy aut z roku modelowego 2016, wyprodukowanych w 2015 r."
    http://www.skoda-auto.pl/Documents/models/rapid/cenniki/R1ST16151501B.pdf
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dziś po wizycie w fabryce Skody (dzięki @jercen) wydziałem kilka wersji z MY16. Z zewnatrz poza kierunkami to to samo co u nas. W środku nowy Swing i Bolero ładnie się prezentują. Ba nawet Blus już nie odstrasza :-). Panel automatycznej klimatyzacji taki jak w F3 czyli kosmetyczna  zmiana pokręteł i zamiana przycisków. Niestety w manualu to samo co było. Nowy  kolor dekoru jak dla mnie Ok.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Witam wszystkich,



    Odnośnie nowej wersji Rapida to właśnie  odebrałem swojego Rapida SB My 2016 ambition
    max 1,2 TSI,  beż cappuccino  dodatkowo  radio swing, alufelgi, pakiet zimowy.



     Zobaczymy jak będzie się sprawował…

    Pozdrawiam wszystkich na forum

  • chyba pierwszy MY16 na forum, gratulacje i szerokiej drogi
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @majday gratulacje i czekamy na zdjęcia ;-)

    ps. od kiedy dokładnie jest produkowane MY16? zwykle nowe wersje modelowe wychodziły w wakacje...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • jakoś 22 tydzień...
    wiem, że pod koniec maja wszedł na taśmę jako jeden z pierwszych zamówień :-)
  • Jako pierwszy właściciel MY16 na forum pośrednio masz misję do spełnienia... wrzuć kilka fotek ;-)
    sam jestem ciekaw jak się prezentuje najnowszy model... jeszcze raz gratuluje nowego autka...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • teraz jestem na delegacji - po powrocie na pewno wyślęfotki.

    Generalnie z zewnątrz poza kierunkowskazami w lusterkach nic się nie zmieniło
  • i dziękuję za gratulacje :-)
    pozdrawiam
  • Za godzinę i ja odbieram LB z MY16 :D Postaram się zrobić trochę fotek ;)
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • A ja odbieram mojego LB z MY 2016 we wrześniu. Już nie mogę się doczekać:)
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Dopiero we wrześniu? Tak długo musisz czekać??

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?