FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Żarówki
  • Witam. czy może się ktoś podzielić specyfikacją żarówek w Rapidzie? Jaka żarówka w której lampie itp.
    Z góry dziękuję
  • zapraszam na forum skoda klub, tam ostatnio widziałem pełną listę żarówek, możesz jeszcze poszukać w instrukcji obslugi
  • Światła halogeny mają żarówki H7
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • http://czesci.plichta.com.pl/zarowki-zapasowe-skoda-rapid-p-767.html

    skład zestawu:
    H7
    H15
    W5W
    PY21W
    H8
    P21W
    P21/4W
    W3W
    WY5W

    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Czy H15 są stosowane jednocześnie do jazdy dziennej i do świateł drogowych / mijania?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • H15 są dwuwłóknowe i służą jako światła do jazdy dziennej i drogowe, światła mijania to żarówka H7.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brillant | 84000km | Warszawa
    Spalanie - Motostat.pl
  • Czy dostaliście z nowym autem kpl.żarówek?
     
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • Żarówki zaoasowe nie należą do wyposażenia samochodu niestety, bo należy je mieć w razie awarii oświetlenia. Ja zakupiłem jeden komplet u dealera (droga rzecz) na wzór.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Ja też nie dostałem,ale w moim poprzednim aucie czyli skodzie fabii ów zestaw otrzymałem.Dzięki za info 
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • w naszym kraju nie dają bo nie jest obowiązkiem je posiadać.w styropianie wewnątrz koła zapasowego jest przygotowane miejsce na oryginalny komplet żarówek
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Najgorsze jeśli chodzi o cenę są żarówki H15 - w cenie ok. 70zł za sztukę !!! Chyba lepiej opłaca się jednak jeździć na H7 bo można je spokojnie kupić za 20zł za sztukę, a te do jazdy dziennej to faktycznie niby dobry wynalazek ale czemu od razu takie drogie ?? Pewnie dlatego że robi je tylko firma OSRAM
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • Orientujecie się drodzy forumowicze ile kosztuje taki zestawik żarówek do Rapida?
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Dzięki:)
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • @Przemo74 nie narzekaj, znalazłem w necie za 101 PLN od sztuki :) a swoją drogą pewnie niedługo wyjdą w wersji LED i będzie po kłopocie. No i odpalając mijania świecisz też tylne lampy a tam w każdej zdaje się, jest po dwie żarówki, więc kwotowo chyba wychodzi na jedno :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • W zaprzyjaźnionym z SCP sklepie są tańsze zamienniki:
    http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowka-MH-Standard-UV-Cut-H15-12V-55W15W/1112
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brillant | 84000km | Warszawa
    Spalanie - Motostat.pl
  • Bez homologacji! 
  • Wydaje mi się, że w wersji LED będą jescze droższe.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Kupiłem diodowe (tylko do innego samochodu) W5W i koszt za dwie sztuki to 7zł zwykłe to około 2zł za jedną muszę przyznać że diodowe mają lepsza moc i jednak lepiej oświetlają bagażnik i wnętrze pojazdu.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • W tym sklepie te zamienniki - 2 miesiące gwarancji ?? To co to jest używane ?? Nie bardzo rozumiem, cena bardzo przystępna... a co z tym brakiem homologacji nie można na nich jeździć ??
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • Cezar --> jakie konkretnie kupiłeś te żarówki W5W diodowe może rzucić jakiś link ? dzięki
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?