FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Opony zimowe do Skody Rapid
  • Witam, jakie opony zimowe polecacie do Skody Rapid?
  • Ja polecam Michelin Alpin A4, to trochę droższe opony (klasa premium), ale wcześniej miałem je w astrze i są naprawdę dobre. Również w różnych testach wypadają dobrze.

    Ale jeżeli chcesz jakieś tańsze opony to pewnie ktoś doradzi jakie są dobre. W sumie jeszcze z miesiąc i trzeba będzie zmieniać..
  • Ja mam Dunlopy jak i letnie ale w dobrej cenie sa klebery teraz jest promocja i za 200 zeta moznakupic dostawa gratis
  • ja na zimę kupiłem 185/60R15 Fulda Kristall Montero 3 84T - 192 zł/szt.
    Zobaczymy ile są warte po zimie
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • jeździłem 3 sezony na ,,fuldach,, montero 2 sprawowały sie b.dobrze a jakie bedą montero3? ...to zagadka ale sa to opony średniej klasy i w niezłej cenie /do 200zł / szt.
  • dzięki za sugestie, a jeżeli chodzi o rozmiar to co 185ki bierzecie?
  • Ja rozpatrywałem oryginały czyli 185/60R15, jak i 175/65/15
    Brałem też pod uwagę 185/65R15. Są większe o 2 cm ale miałem dostęp do tanich. Jednak sugestia znajomej z PZU, że np. podczas wypadku nie z mojej winy i tak mogą mi nie dać ubezpieczenia bo nie założyłem opon zgodnych z wymogami czyli +/- 2%, co może mieć wpływ np na hamowanie itp. spowodowała,że kupiłem 185/60R15
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Ja zakupiłem Nokiany WR D3 185/60 R15 wraz zez stalówkami. Komplet prawie 1700 zł. Nokianów używałem w poprzednim aucie i sprawowały sie bez zarzutów.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | MY13 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 9500km | Kielce
  • I jak wam się sprawują Wasze zimówki? Dajcie znać, których opon nie brać, a które są godne polecenia, bo jutro kupuję ;-)
    - Continental ContiWinterContact TS850
    - Dunlop Winterresponse 2
    - Firestone Winterhawk 3
    - Michelin Alpin A4
    - Nokian WR D3
    - Goodyear UltraGrip 8
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Ja polecam Michelin Alpin A4, naprawdę świetna opona, zawsze bardzo wysoko wypada w testach, jest można powiedzieć uniwersalna i wg. gazet bardzo trwała (nawet do 40 tyś. km)
  • też słyszałem dobre opinie o Michelinkach, ale chyba lepiej w testach wypadają Continental ContiWinterContact TS850 więc tu bym się też wahał.. to opony premium, więc cena też odpowiednia
  • Michelin Alpin A4 185/60 R15 88 T XL - kupione, dzięki za pomoc!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • myślę że będziesz zadowolony :)
  • w nowej rapidce będę miał letnie opony na alusach 205/45/16 jakie polecacie opony zimowe chodzi o rozmiar nie o markę???
  • Witam, powoli zbliża się zima ,jakie oponki polecacie:)
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • Ja Rapida zamówiłam na Dione R16, a na zimę mam zamiar założyć standardowe stalówki 185/60 R15, do tego pewnie Continental ContiWinterContact TS 850, sprawdzone w Feli.
  • wilczurowa dzięki za wsparcie
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • Ja kupiłem Dunlop SP Winter Response 2 185/60R15 84 T, ale jeszcze nie przetestowałem.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  •  Ludzie litości, ja jeszcze nie byłem na urlopie :-)
  • Dobre, dobre ale czas płynie nieubłaganie:)
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • Ja tez kupiłem Fulde kristal Monetero 3 185/60 R15 84T, słyszałem dobre opinie o poprzednich fuldach, mam nadzieje, ze te trójki tez sie sprawdzą.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?