FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid vs. Octavia
  • U mnie bez problemu siadają 2 dzieci na podwyższeniach i jedno bez, najlepiej podjechać do salonu i przymierzyć.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • U mnie dwa foteliki i żona jeżdzi po środku, foteliki są wpięte w isofixy więc jest ciasno bez isofixu całkiem nieźle by było bo zostaje po 5 cm z kazdej strony od fotelika do drzwi. Cudów nie ma to komapkt ale jazda między dwoma fotelikami jest możliwa my byliśmy teraz w austrii i jechalo im się całkiem nieźle, ale gdybym mógł kupić od nowa to pomyślałbym o berlingo tanie a ma 3 miejsca z tyłu.
  • W Berlnigo jest padaka z miejscem na wysokości barków na bocznych fotelach z tyłu - przez mechanizm przesuwnych drzwi. Z kombivanów = Doblo, ew. vany- kompatky: Scenic, 5008, Picasso.
    PS.: Nowy Scenic to raczej lansowóz - gorsza funkcjonalność vs Scenic III. 5008 poszedł w SUVy - kasa, kasa....
    LB|1.2 CJZD 110|MY17|Ambition|
  • na zakupach obok mnie zaparkowała octavia (w lewo to mój rapid)
    RO3a.jpg
    3264 x 1840 - 2M
    RO3b.jpg
    3264 x 1840 - 2M
    R3b.jpg
    2849 x 1632 - 1M
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • Rapid ładniejszy...
    :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dla mnie łudząco podobne ;)
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Oba "do kitu" ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Dziękuję
    LB, 1.2 TSI 81KW, MY17,FRESH, Czerwień Corrida, 18.000 km, Praga, Czechy
  • rzeczywiście trudno je rozróżnić:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Rapid ma ładniejszy przód ten plagiat z mercedesa na octavii nietrafiony według mnie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?