FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - akcesoria
  • No te przełączniki to właśnie z tego rozdzielacza :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Zycie mnie troche zweryfikowalo :-) odebralem Rapids , jak narazie CB mam w zapalniczce a tel/nav w USB :-)
  • Temat dywaników został zamknięty. Sprzedawca przysłał kuriera po dywaniki i zwrócił pieniądze za dywaniki i przesyłkę.

    Gross81 - spodziewałem się towaru, który był na zdjęciach. To chyba oczywiste. Oryginalne dywaniki są zdecydowanie za krótkie.

    halif - dziękuję za podpowiedź. Po pewnych przygodach też robię fotki, bo potem bywa różnie.

    Od innego sprzedawcy zamówiłem nowe dywaniki. Po konsultacji telefonicznej okazało się, że zamiennik jest o 10 cm dłuższy (dywaniki przednie) od oryginału.
    Fotki i wymiary po otrzymaniu przesyłki.

    Wesołych Świąt...
    Skoda Rapid SB|1.2 105KM|MY14|Elegance Max + Emotion|Czerwony Corrida|10800km
  •  Nie wiem czy to dotyczy działu akcesoria, ale jest część o nr 6R1 86A 775 - uchwyt podpórki pod stopę za 23 zł. Myślę, że chodzi tu o tak zwaną podstopnicę, jeżeli ktoś z forumowiczów ma dobry kontakt z serwisem mógłby się dowiedzieć coś więcej na ten temat ?. I przy okazji znalazłem jeszcze coś takiego - element ustalający klapka wlewu paliwa: zawiera obudowa wtyczki/gniazda nr 5C6 810 773 H cena 100.38 zł. Ciekaw jestem czy dałoby radę zamontować takie coś w Rapidku z korkiem zamykanym na kluczyk ?
  • @lukasz13, 6R1864775-to jest właściwy numer :) Wpisz go sobie w googlach i wyszukaj grafiki :) M.in. znalazłem dzięki temu coś takiego https://www.drive2.ru/l/4022347/
    Wynika z tego, że to element znajdujący się pod wykładziną, czyli niejakie wzmocnienie wykładziny, że jak oprzesz nogę to nie będzie się uginał materiał :)


    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • jak juz to chyba 6R1864775 :)
    http://allegro.pl/podnozek-pod-lewa-stope-6r1864775-vw-polo-6r-i4914814733.html
    srednio to wyglada - jest to element do ktoreg montuje sie podstopnice
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77, średnio wygląda, bo tak jak pisałem, tego nie widać :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Maciek_1991 to jest nr z Etki, chyba już wszystko jasne jest to podpórka pod podstopnicę montowany pod wykładziną na nadkolu.Teraz zauważ, że wykładzina jest półokrągła i jak zamontujesz podstopnicę to nie ma dobrego podparcia. Ciekawe tylko, że ten element jest dostępny, a nie montują go od razu - dalsze oszczędności ?
  • @lukasz13, wiesz ja jeszcze nie mam R więc bazuję na etce. Trzeba by pomacać czy jest coś twardego pod wykładziną... Jeżeli nie to ciekawe czy wystają szpilki do przykręcenia tego ustrojstwa... Chyba z tymi oszczędnościami masz rację...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ale dlaczego uwazasz ze nie montuja tego od razu ?? nie ma go pod wykladzina w standardzie?.
    swoja droga ciekawe mod ten z ruskiej strony na zamontowanie chromowanej podstopnicy
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • szczerze mówiąc nigdy nie zaglądałem pod wykładzinę, ani nie macałem, ale na oko wydaje mi się, że tego ustrojstwa nie ma, jutro sprawdzę. Z tego moda wynika, że nie ma.
  • występuje w etce nawet w najnowszych wersjach wiec powinno byc, ale wcale bym sie nie zdziwił. kosztuje grosze mozna pomyslec o malym upgrejdzie :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Teraz dopiero dojrzałem, że mod dotyczy Polo Sedan, ale to w końcu prawie bliźniacze konstrukcje.
  •  Macałem dzisiaj nadkole, ale jest gruba warstwa wygłuszenia i trudno powiedzieć czy ta podpórka jest czy nie ma, a nie mam ochoty wyciągać bebechów.
  • Witam, mam pytanie odnośnie Radia, podczas wyłączonego silnika chce sluchać radia to wyskakuje mi informacja Battery Low, oznacza to że jest jakaś bateria w radiu? czego może to dotyczyć? Pozdrawiam Łukasz
  • to sie dotyczy akumulatora
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Woltomierzem zmierz napięcie na akumulatorze. Jak jest OK - tzn. że masz problemy w instalacji. Jak napięcie jest niskie -to ratuj/ładuj akumulator. A jak radio zachowuje się w momencie włączenia stacyjki i dalej - uruchomienia silnika? Pracuje bez zastrzeżeń?
    Pozdrawiam  
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Tak jak obiecałem poniżej przedstawiam fotki zamienników gumowych dywaników, które nabyłem. Producentem jest firma Frogum.
    Pierwsza fotka to dywanik kierowcy. Na nim dywanik oryginalny.
    Druga fotka dywanik pasażera. Na nim oryginalny.
    Trzecia fotka. Dywanik oryginalny, a na nim zamiennik. Jasno widać, że w tym przypadku oryginalny jest większy i głębszy.
    Nie czyściłem oryginalnych dla lepszego kontrastu... ;-)
    Czy warto zakupić cały zestaw dla dwóch przednich? To już indywidualna ocena.
    20141226_133232.jpg
    2313 x 2745 - 1M
    20141226_133417.jpg
    2313 x 2897 - 1M
    20141226_133610.jpg
    2321 x 2897 - 1M
    Skoda Rapid SB|1.2 105KM|MY14|Elegance Max + Emotion|Czerwony Corrida|10800km
  • Mam pytanie o siatki do bagażnika do LB - 5JA017700. Wg zdjęcia do prawej siatki (lub lewej w zależności od zamocowania) można coś włożyć. Ale, czy ta siatka jest na tyle mocna, aby utrzymać coś włożone pomiędzy siatkę a prawą (lewą) stroną przy nadkolu?
    system_siatek.png
    1280 x 691 - 2M
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition | Błękit Race | Warszawa
  • W jednej z tych siatek mam płyn do szyb i bez problemu trzyma,
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?