FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
SPOT - Łódź
  • Tak rzucam w ciemno temat. Może jakiś spot w centrum Polski, w Łodzi?
    Na zachętę mogę zaproponować wzięcie kabelka i za uśmiech diagnostykę, lub kodowanie, czego się tam da...
    Wiem, że zima... Sam do końca - tak szczerze mówiąc - nie czuję tematu, ale może się coś urodzi...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • To ja mogę się pisać na spota :)
    Do Łodzi mam 50 km ale teraz mam pod nosem S8 i S14 to na rogatkach Łodzi (IKEA) jestem po 30 minutach.
    A właśnie może IKEA z parkingiem przed lub tym podziemnym? 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ok, to jest jakiś pomysł. Poczekajmy na dalszy odzew...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Czyżby na tym forum bylibyśmy sami z centrum kraju?
    Z forum skodaclub.pl znam jeszcze dwie osoby z łódzkiego (jedna z Łodzi, druga bliżej mojej okolicy) co mają Rapidy (jeszcze te przed zmianą wystroju a środku) ale na razie nie mam kontaktu z nimi. Jeden od dłuższego czasu na forum się nie pojawiał a drugiego już z dwa miesiące nie widać. Pisałem do nich ale na razie bez odzewu.
    U mnie w miasteczku są jeszcze 2 Rapidy ale te na spota raczej nie zawitają...
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Cześć
    U mnie bywa krucho z czasem - choć chętnie jak będzie SPOT i sposobność się stawię...
  • Spokojnie @grzesk zobaczymy co się urodzi. Może jak nie będzie odzewu to spróbujemy jak będzie cieplej... Bez napinki :)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Jestem z Łodzi ale ciężko będzie z czasem :(
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • trzeba bliżej autostrady ogarnąć ten spot, to i może Wawa przyjedzie :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Cierpliwości panowie i panie trzeba podać jeden konkretny termin w miarę dogodnym miejscu i zobaczyć co będzie może ktoś z poza łodzi przyjedzie ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Temat może wisieć. Zobaczymy jaka jest społeczność w naszym mieście i okolicy. Co do miejsca to bez różnicy. Ikea jest fajnym miejscem, bo ciepło w podziemnym :) Może też być Manufaktura, albo parking piętrowy koło Galerii Łódzkiej.  Na razie terminu nie ma, sondujemy zainteresowanie... Możemy próbować w lutym-marcu. Po feriach...
    @eklime Wawę jak najbardziej zaprosimy, ale biorąc pod uwagę kłopoty ze spotem w samej stolicy, to nie wiem czy komuś będzie się chciało spędzać 2-3h w aucie i jechać 250km aby się spotkać w Łodzi. Wątpię...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Ja bym zrobił tak. Biorę kobietę na zakupy i jedziemy do łodzi, kobita idzie na zakupu a ja wymyślam jakąś wymówkę i zostaję na parkingu. Zaleta takiego rozwiązania nie muszę wracać i wysłuchiwać że tak daleko i tyle czasu ;-P
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Proponuję jakiś termin ustalić z góry dłuższy.... i przypominać temat w końcu może się zbierzemy :)
  • Może odświeżymy temat?
    Jakieś spotkanie w Łodzi?
    Miejsca jak wcześniej pisaliśmy. Dla mnie najlepiej parking przy IKEA przy S14. Jak by padało to wjeżdżamy na podziemny.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ale cisza nastała.... :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Panie i Panowie. Minął już jakiś czas, pogoda już nie straszy, Rapidów coraz więcej, może wrócimy do tematu spotkania osób z rejonu łódzkiego i nie tylko? Może w końcu coś się uda?
    Miejsce do ustalenia, choć nie ukrywam, że któryś z parkingów przy Porcie Łódź dla mnie jest najwygodniejszy ;)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Witam. Ja również chętnie się piszę na spot. Co do miejsca to którykolwiek z parkingów przy marketach na obrzeżach Łodzi to chyba najlepszy pomysł zważając na to jak się jeździ w chwili obecnej po centrum ;)
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • Postaram się dostosować, chociaż miesiące wakacyjne wyglądają na bardzo pracowite...
    Rzućcie jakiś termin. Co do miejsca to wolałbym parking koło KFC, w pobliżu CH Pasaż Łódzki na Jana Pawła, niż w Porcie... Mimo wszystko kawał drogi na Pabianicką.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif może być i przy tym KFC. Ja i tak jadę ponad 40 km więc te kilka km więcej wielkiej różnicy nie zrobi. Co do terminu to rzucajcie propozycje. Ja postaram się dostosować. U mnie praktycznie każdy dzień może być no może poza czwartkiem. Co do godzin to raczej godziny popołudniowe. Wcześniejsze nie wchodzą w grę, gdyż pracuję.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja co do miejsca mogę się dostosować co do terminu też postaram :) Czyli poniekąd miejsce już mamy - parking koło KFC na Włókniarzy ;) to teraz jaki dzień? mi też jeśli chodzi o tydzień to godziny popołudniowe pasują w weekendy mogą być też wcześniejsze godziny.
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • Ten weekend odpada, mam zajęty calutki...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • To może jednak łatwiej będzie w tygodniu jakąs popołudniowa porą? może np. w którąś środę?
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?