FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Joguras, w ktorym salonie kupiles? Mi za prawie identyczna wersje najnizej dali 59000zl
  • bylem dzis u dilera !!!
    2800 na akcesoria wiec wybralem ozdobne listwy progowe, nakladki na pedaly, spoiler pokrywy bagaznika, tempomat, lodowka, sysem siatek bagarznika, folia ochronna tylnego zderzaka, chlapacze, zarowki, i oczywiscie poduszke i kocyk nika dla mojej corci :)
    no i jeszcze za 1000zl przeglady basic i gwarancja 4 lata na 120000 
    jestem zadowolony :)
    a i jeszcze "nie bedzie niemiec plul nam w twarz...........2:0 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • gdzie te akcesoria można wybrać, zobaczyć ceny? w tym sklepie skoda akcesoria nie ma np spojlera czy nakładek ma pedały
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @Kubelec
    tych przegladow i gwarancji nie daja teraz w standardzie? Ja ich nie zamawialem, a przy odbiorze auta handlowiec mowi mi ze wywalczyl je dla mnie. Nie chce mi sie wierzyc , ze za darmo to robil...
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • ja dostalem katalog a ceny to juz u dilera w komputerze sprawdzalismy

    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • za jakie opóźnienie dostałeś te 2800? ciekawe że mi proponują połowę mniej a jak wspomniałem że inni dostają 2800 to było tłumaczenie że to dla zamawiających np Superba, kolejna sciema... ehh
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • u mnie opóźnienie to ok. 9 tygodni i podobno dostałem 2100, ale dzisiaj zadałem Skodzie Auto pytanie dlaczego tylko tyle a nie 2800, jak otrzymam odpowiedź to dam znać
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Ale straszycie tymi opóźnieniami. Ja zamówiłem kilka dni temu R spaceback i zapowiadają na początek grudnia. 
    Zamówiłem wersję 1.2 TSI 105hp, ale w podstawowym wyposażeniu Active max, do którego dealer dorzucił radio swing 2din, komputer pokładowy, stalowe koło, pakiet basic 4 lata 60 tyś i przedłużoną gwarancję 4 lata 60 tyś. Cena końcowa 48 754zł
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • gross81  calkowity czas oczekiwania bedzie ok 15-16tyg do odbioru auta na umowie mialem wpisane 12 tyg 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • @kubelec a to inna sprawa, wychodzi na to ze kwota na akcesoria zalezna jest od czasu oczekiwania, ja łacznie bedę maił ok. 13 tygodni czekania, czyli sporo mniej ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

  • kubelec


    gross81 u mnie czas oczekiwania to 16 tyg produkcja w 42tyg.prawie miesiąc po terminie na pytanie o bony odpowiedzieli że coś będzię ale ile nie powiedzieli.Termin ostateczny na zamówieniu to 30,09,2014 to by znaczyło że mogę otrzymać tak jak kubelec ok 2800 w bonach.
    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • To jestem ciekaw ile mi dadza, u mnie czas oczekiwania wyniesie 24 tygodnie
  • @agat06 5 miesięcy czekasz? :-) maksymalnie dają 2800 na te bony więc więcej nie dostaniesz, ale dziwię ci się że tyle czekasz
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tez sie sobie dziwie, jak narazie minely 4 miesiace, niby za miesiac auto ma byc. Termin z umowy minal 19 wrzesnia
  • to sie nazywa determinacja w checi posiadania Skody :D

    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • A mówią ze skoda jest dla ludzi bez gustu.hehe, a tu na forum widać ile ludzi chce miec skodę.ja jeżdżę trzecią skodą i na żadną nie narzekam:)Pozdrawiam NORMALNYCH
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • A ja jeżdżę już 6  Skoda i tez mi z tym dobrze  
  • Juz wiem dlaczego dostalem pakiet pogwarancyjny oraz pakiet przegladow :
    image.jpg
    2592 x 1936 - 2M
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • no teraz wszystkim daja i jedno i drugie a ja głupi zamowilem wczesniej za 1100 pakiet pogwarancyjny...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?