FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • @gross81 a odebrales juz auto? Jesli nie to mozesz zamienić ten pakiet z 1100 na pakiet przeglądów basic bo ta usluga jest włączana w dniu odbioru auta. Ja jeszcze nie odebrałem i tez mam ten za 1100 ale rozmawialem z dealerem ze jeśli bede odbieral auto a w puli beda jeszcze pakiety Basic za 533 (bo biorę kredyt 50/50) to mi to zamieni. Ale puki co jeszcze nie może bo musi miec numer Vin auta i do niego przypisuje pakiet, ale uprzedzala ze jest to limitowana pula tych przegladow ale mam nadzieje ze sie zalapie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • tez ten pakiet za 533zl wziąłem ale mi z kolei dealer powiedział ze "zaklepuje" je sie przy zamawianiu auta. ( a wtedy jeszcze przecież nie znamy vinu)
    dzwoniłem tez na infolinie i tam powiedzieli to samo chociaż je bede odbierał auto juz w 2015r wiec nie wiem jak wtedy ale najwyżej dealer będzie musiał dołożyć różnice :) bo jakby nie bylo mam to na zamówieniu w cenie 533zl i dla mnie to sie liczy.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @gross81 a miałeś wcześniej tamten kupon lojalnościowy co rozsyłali przed wakacjami?
    Ja miałem ale wolałem skorzystać z oferty za 1065 zł z pakietem przeglądów na 60 tys km i pakietem gwarancyjnym na 60 tys km. W między czasie sprzedawca do mnie zadzwonił, że wszyscy co mieli ten kupon teraz automatem dostają gwarancje na 120 tys. km i pakiet przeglądów też na 120 tys. km i w tym momencie wyrzuciliśmy z zamówienia tą ofertę za 1065 zł. Ja jeszcze tej kartki nie dostałem ale w systemie już podobno u wszystkich to widnieje co mieli kupon.Teraz ona tylko opłaca się dla klientów bez kuponu lojalnościowego. Więc jeśli jeszcze nie odebrałeś auta i nie dopełniłeś wszystkich formalności szybko zmieniaj zamówienie i bierz gwarancje z kuponu.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @krisr77 to widac mój dealer przezorny i skapy bo jakby co to nie będzie ze swoich dokladal, zobaczymy co będzie
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • no moj w takim przypadku jak nie dolozy to nie sprzeda - proste
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @grzesk nie miałem kuponu lojalnościowego, kupuje skodę po raz pierwszy do tego za gotówkę więc nie miałem żadnych ulg zamawiając. Na te chwilę mam w tej cenie i przedłużona gwarancje i przeglądy Basic ale to w ramach jednej z rekompensat za dłuższe oczekiwanie, samochód odbieram w piątek ale jak znam swojego sknere dilera już nic więcej się z tym nie da zrobić
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • jak juz rozmawiamy o tych przegladach basic to ja rowniez bede go mial 4lata120tys
    tylko jak to jest bo skoda robi przeglady co 30tys a ja z moja ciezka noga (w moim fokusie po 160tys wymienilem silnik bo tlok pekl:) chcem przynajmniej co 15tys wiec do sedna !!! beda robic je za free dwa razy czesciej bo cos mi sie zdaje ze nie!!!
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Zdaje się, że ktoś już wcześniej wspominał, że przy tym pakiecie przeglądów nie ma opcji przejścia na 15 tyś. 
  • no to chyba  ja :( 
    ale w sumie to dla mnie nie chodzi do końca o przeglady tylko o wymiane olejowa.
    wiec mam plan robić wymianę oleju i filtra w 1 i 3 roku (na swoich materiałach) a na przeglądy pełne z tego pakietu pojechac w 2 i 4 roku.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Odpowiadam. Mam pakiet przeglądów Complete na 4 lata / 60 kkm.
    Przeglądy w cenie tylko te standardowe czyli 30kkm lub 2 lata.
    Chcąc wymienić olej wcześniej, za wymianę zapłacić muszę sam (w Complete mam całą obsługę "gratis").

    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Odebrałem "Rke" 10.10.2014 czyli w dniu jaki miałem wpisany w zamówieniu (zamawiana 13.06.2014r.) Dzisiaj w skrzynce znalazłem list i vouchery na 2800. Jak myślicie, będę je mógł zrealizować? Dodam ze mają termin ważności do marca 2015r.
  • Tez zamawialem 13.06 i tez dzisiaj dostalem na 2800 ale termin odbioru pod koniec listopada mimo ze termin z umowy minal 19.09
  • @Alor9 no pewnie ze je realizuj skoro dostałeś to ci sie należy  i koniec :)

    Dzis dostałem Vouchery na akcesoria na 2800 mimo wczesniejszych zapowiedzi ze bedzie 1400, jak dla mnie super :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja biorę swojego Rapida na kredyt 30% wpłaty + raty na 4 lata i na koniec wpłacam resztę i auto jest moje, albo zostawiam i wybieram coś innego. Udało mi się przy tym wynegocjować:
    Oprócz standardowego upustu 4700 zł dodatkowe 5% (jakaś promocja do końca października, dlatego tego samego dnia jeszcze zamówiłem), blokadę skrzyni biegów za darmo, pakiet serwisowy SKODA BASIC (4 LATA/60 tys. km.) oraz przedłużoną gwarancję LIFE PLUS (4 lata/60 tys. km)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • 5% to nie wiele do tego przeglady i gwarancje daja teraz gratis wszystkim. Chyba sie troche pospieszyłeś...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @Maciek_1991 tak jak mówi @gross81 chyba się pospieszyłeś, bo można więcej uzyskać. Radzę Ci zrobić wywiad mailowy, telefoniczny w innych salonach, nawet tych oddalonych o 200 - 300 km od Ciebie. Naprawdę są wielkie różnice w cenach i rabatach miedzy salonami.
    Ja np. mam 30 km do najbliższego salonu ale po auto będę jechał ponad 200 km bo różnica w cenie była tak duża, że opłaca mi się jechać i jeszcze mi spoooorooo zostanie.

    Jak znajdziesz taki salon i ofertę, która będzie lepsza od Twojej to może lepiej zrezygnować i wziąć gdzieś indziej.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Witam
    Może się pospieszyłem, nie myślcie, że dostałem to, co dostałem i klaszcząc uszami ze szczęścia wybiegłem z salonu. Cisnąłem sprzedawcę, ale powiedział że nie może więcej, może dlatego, że kredyt, może przy dobieraniu akcesoriów coś dorzucą. Niestety nie miałem czasu jeździć, pisać, dzwonić po innych salonach, bo praca mi na to nie pozwala, byłem i tak przygotowany, że zapłacę więcej, a i 5% piechotą nie chodzi:) Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • w kredycie jeszcze więcej można wytargowac bo mają z tego dodatkową kasę, no ale tak jak piszesz nie każdy ma czas i chęć wyszukiwać najlepsze oferty przez parę dni
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Maciek_1991 - a skad jestes ?? Ile salonow masz w  okolicy ?? bo naprawdę ja bym zrezygnował i poszukał jeszcze. Wg mnie jak sie przyciśnie dealera to 10 tys (lacznie z tym rabatem 4700) można wytargować nawet mailowo. a to juz znaczna roznica.

    Druga sprawa - ten kredyt tez sie nad nim zastanawiałem ale duzo bardziej oplaca sie ten 50/50. miedzy 30 procentami a 50 wcale nie ma takiej duzej roznicy a policz realne sobie koszty kredytu. Poza tym po 4 latach trzeba szykowac znowu kase na wykup albo nastepny kredyt. tyle ze rata wyzsza jakies 200-300 ale tylko przez 3 lata.

    Ja sobie to wszystko przeliczylem i nawet sie nie zastanawiałem 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Witam
    Przemyślałem temat i Wasze sugestie i rozesłałem maile do salonów w mojej okolicy. Jestem z Sochaczewa, więc wysłałem do Płocka, wszystkich warszawskich, Siedlec, Mińska Mazowieckiego i Zakrętu. Od znajomego dostałem nawet kontakt do gościa z Poznania, który ponoć da mi taki rabat, że będzie mi się opłacało jechać po niego aż tam.
    Nie wpłaciłem jeszcze zaliczki, więc jest pełna możliwość manewru. Dzięki za pomoc.
    @krisr77, no moim zdaniem lepiej się opłaca właśnie ten 30%, bynajmniej rata jest łatwiejsza do udźwignięcia dla mnie, a przez 4 lata na wykup jakoś się odłoży :)
    Pozdrawiam :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?