FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Planuję zakup Škody Rapid proszę o poradę
  • Generalnie podobno wszystko trzeba sprawdzić,  jeśli podejmę decyzję o jego kupnie to umowie się w jakiejś stacji diagnostycznej.
    Zdziwił mnie inny diler który opowiedział mi o "wszystkich" usterka Toyoty która u niego oglądałam,  choć może powiedział tylko o wierzchołku góry lodowej. A przy okazji chciałam dopytać jaki dokładnie mają wymiar tylne siedzenia (tylna kanapa)?
  • A i jeszcze gdzie podłącza sie nawigacje, w modelu, ktory ogladslam bylo tylko gniazdo sux in
  • Wszystkie modele R maja gniazdko zapalniczki na tunelu, pomiedzy przednimi fotelami, obok drazka hamulca recznego. Ale tylko jedno. Jak masz zamiar korzystac z wiecej urzadzen, trzeba skorzystac z rozgaleznika lub dorobic nastepne gniazdko.
  • Dziękuję,  w zasadzie to myślałam że jest to atrapa zapalniczki, a co z wymiarami tylnej kanapy, może udałoby się komuś z właścicieli zmierzyć? 
  • Miejsca na nogi dużo, w żadnym osobowym aucie z tylu nie będzie wygodnie w trzy osoby. Dopiero w busie jest odpowiednio szeroko.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Tylna kanapa (nie oparcie) szeroka na ok. 125cm długość siedziska ok 50cm. Wymiary podałem w najszerszych miejscach, i to co napisał wcześniej supermajku, na nogi dużo miejsca, 3 osoby z tyłu będzie niewygodnie chyba że to chudzielce będą, dwie osoby z tyłu będzie bardzo wygodnie a jak jest podłokietnik to i  komfortowo :)
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  •  Niestety koncern VAG ma zunifikowane podłogi do napędu na 4 koła i z tyłu w każdym aucie tej stajni jest strasznie duży tunel, skutecznie uprzykrzający życie pasażerowi na środku kanapy. Bez względu czy jest to Rapid, czy np. Passat.
  • Poza tym vag oszukuje. I każdy jest wąski. Nawet transporter.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • :D
    No to Ci się Majku udało!
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • No bo to prawda. Vw transporter jest wąski :P ponadto Koncern vag leci w kulki. Produkuje wąskie samochody i wszystkim próbuje wmówić że jest super. Sprawa 2.0tdi to dopiero wierzchołek góry lodowej. Skoro firma dopuszcza się TAKIEGO oszustwa to mniejsze są na porządku dziennym. Moim zdaniem pojazdy vag są w porządku, ale nie są super. Są poprostu przeciętne.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Supermajku w jaki sposób cię oszukał koncern VAG ???
    Podał ci nieprawdziwe wymiary ??? szerokości długości itp.
    Jeśli chcesz skodę w miarę wygodną dla trzech  normalnej postury pasażerów z tyłu to segment D się kłania albo auta klasy premium od A6 w górę. Pomijam kwestie tunelu środkowego.  Tak naprawdę to prawie każde auto osobowe robione jest pod 4 dorosłe osoby na wygodę a 5 osoba jest dokładana aby było bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu. wyjątkami są mini wany.


    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Przecież nawet w A6 czy A8 nie mówiąc już o segmencie D nie będą siedzieć komfortowo 3 osoby z tyłu... Każde auto jest "4" osobowe... 5 spoko... 100-150km może się przejchać, ale jazda 6,8,10 czy więcej godzin to katorga. Od tego są auta z 3 oddzielnymi fotelami w 2 rzędzie.
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Trzymajac się pierwotnego pytania, w rapidzie jest sporo miejsca z tyłu i w tej kwestii nie mozna mu nic zarzucic
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak nawet S klasa jest na 4. Ale np sharan z 3 fotelami jest za wąski. Dopiero busy są komfortowe na 3 osoby w szerokości.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ups nie zmierzylam i Panowie mnie sprowadzili na ziemię,  mam teraz mini vana Opel Zafira i tylna kanapa ma 127 cm. I na dłuższą metę tak 6/7 godz. jest ciasno. To ja dobrze przemysle Rapida, tym bardziej ze diler nie bardzo chce zejść z ceny.
  • zmien dilera
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @magda0 Jeżeli szukasz samochodu na trzy osoby z tyłu, to pozostają Ci tylko Vany z osobnymi fotelami, nie z kanapą. Nie ma auta uniwersalnego, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
  • Dobra cecha rapida to dużo miejsca na nogi z przodu i z tyłu+ duży bagażnik.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Dzięki, na vana aktualnie mnie nie stać, a chyba rzeczywiście zmienię sprzedawcę skoro tak tepo się negocjuje, m.
  • w Trójkę z tyłu jeżdzimy rzadko, ale jeśli już to na dość długie trasy.....

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?