FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Planuję zakup Škody Rapid proszę o poradę
  • supermajku musisz zrozumieć, że oprócz belki lub wielowahacza w samochodzie bardzo duży wpływ na prowadzenie maja jeszcze sprężyny i amortyzatory. Skoda niestety zapomniała jak odpowiednio dobrać ze sobą te elementy.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Koledzy - jesteśmy w wątku Porady przy zakupie. Sprawy techniczne proszę kontynuować w stosownym wątku.
    moderator
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @Yunior81 tak. Zgadzam się z Toba tutaj w 100%. Lecz czy są dobrane tak czy siak ma to wplyw na całokształt. Polecam wziąć do auta xenony. Warto!
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Supermajku opanuj się trochę w jednym poście poruszasz sprawy na kilka wątków :)
  • Byłem już w kilku salonach na Śląsku i muszę powiedzieć że nie ma dużego wyboru R z rocznika 2015, ale wychwyciłem całkiem fajna wersje Style we Wrocławiu salonie TMT Centrum. Myślicie że to bezpieczne załatwiać większość roboty papierkowej internetowo i telefonicznie, i jechać dopiero po odbiór auta?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Teść rapida tylko przez internet kupił :) Nie było żadnych problemów.
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • @MMMA66 Ja załatwiałem wszystko przez internet w TMT. Przed podpisaniem odbioru pojechalem tylko 1 raz zobaczyć czy czeka na mnie to co zamawiałem.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Jeszcze jutro z rana atakuje Katowice. Jeśli jest jeszcze coś z wersji style to decyduje się na TMT i dilera JL...dzieki Michał za odpowiedzi 
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Ja również załatwiłem wszystko za pomocą poczty @, telefonicznie i tradycyjnej poczty. U sprzedawcy byłem tylko po odbiór. Miałem 250 km do Wieliczki
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Czy kupując nowego Rapidka w salonie,dealer załatwi za mnie wszystkie sprawy związane z rejestracją samochodu?
    Rapid LB/1.2 TSI CJZD 110 KM/MY 16 /Ambition/Czarny Magic Perłowy/20 000 km/Poznań
  • Witam    Auto mam mieć z 2 tygodnia stycznia ( czyli już ) kiedy mogę się spodziewać możliwosć odbioru go z salonu ?
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • @klubowicz w czerwcu 2015 zadałeś już to pytanie i otrzymałeś odpowiedź LINK
    "możesz załatwić wszystkie formalności przez salon, koszt w granicach 300zł, ja tak zrobiłem, ale nie polecam... lub jak zależy Tobie na fajnej dla oka rejestracji, możesz zrobić to sam, kłopotliwe to nie jest
    (teraz tak bym zrobił)"

    @kisiek możemy jedynie zgadywać... zadzwoń do dealera, a otrzymasz konkretną odpowiedź.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Dzwonił Dealer auto wyprodukowane ale jeszcze nie jedzie do Polski . 
    Do 2 tygodni powinniem już odbierać auto . 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • Witam.Proszę o poradę osób posiadających Rapida  odnośnie konfiguracji nowego auta-czy poniższy wybór jest dobrym wyborem....
    -Rapid Ambition Max 1,2 TSI 66 kW 90 KM
    -czerń Magic Perłowy
    -Pakiet Audio(radio Swing z bluetooth,skoda surround i 2 dodatkowe głośniki z tyłu,trójramienna skórzana wielofunkcyjna kierownica radio i tel.z małyn pakietem skórzanym,funkcja Easy Light Assistant,przednie reflektory przeciwmgłowe z LED,aluminiowe obręcze kół MATONE 6J*15" w kolorze srebnym
    -listwy boczne w kolorze nadwozia
    -elektrycznie sterowane szyby tylne
    -zapasowe koło stalowe pełnowymiarowe
    -pakiet pogwarancyjny 4 lata do 60 000 km
    -reszta to standartowe wyposażenie Ambition Max.
    Samochód ma służyć jako auto rodzinne.
    Może z czegoś zrezygnować,a wybrać coś innego....?

    Z góry Bardzo Dziękuję!

    Rapid LB/1.2 TSI CJZD 110 KM/MY 16 /Ambition/Czarny Magic Perłowy/20 000 km/Poznań
  • Wez gwarancje do 120 tkm !!!!! Tak na wszelki wypadek - to tylko tsi :), ja bym wolal wziac Bolero zamiast Swinga. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Weź pakiet Dynamic. Fotele przednie są zdecydowanie wygodniejsze. 
    Rapid LB | 1.6 CAYB 90KM | MY15 | Ambition Max | Blue Race | Red Dynamic | Gdynia
  • Jak masz zamówiony Climatronik to dobrze. Lepiej dopłacić do ręcznej i mieć automat !
    Nie wspominasz o światłach. Jak możesz - to pomyśl o ksenonach, warto !
    Pozostałe elementy - jak najbardziej poprawne :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jesli jeździsz srednio cos ok tych 15 tys a skoro ma to być samochod rodzinny to pewnie tyle bedziesz robił, więc do 60tys spokojnie wystarczy. Dla mnie listwy boczne to strata kasy, nie wygladaja za dobrze a ponoć też wcale nie chronią. Zastanowiłbym sie nad kołami 16, lepiej trzymają i lepiej wyglądają. Pakiet funkcjonalny do bagażnika też jest przydatny, ew climatronic ze wzgledow wizualnych głownie.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Myślę, że dobrym ruchem byłaby rezygnacja z płatnego lakieru (zostanie 1300zł ~ 1800zł) na rzecz podwyższenia wersji do Style (Elegance) lub dołożenia skrzyni DSG do silnika 1.2 TSI 90KM.  Pozdrawiam
    ps. byłoby bardziej komfortowo, a czarny lakier szybko się brudzi ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Dzięki za rady. Niestety budżet jest określony i każda opcja wiąże się z większymi kosztami....coś za coś.
    Rapid LB/1.2 TSI CJZD 110 KM/MY 16 /Ambition/Czarny Magic Perłowy/20 000 km/Poznań

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?