FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • @Drash jak ja czekałem tez sporo i byłem podobnie rozgoryczony jak ty pomyslalem sobie ze tez olewam Rapida i biore Octe z placu, pojezdzilem troche po salonach i stwierdzilem ze trzeba jednak brac rapida prawie na full niż pusta octe ktora 7 miechow kisi sie na placu ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • A mój już w Poznaniu :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • 5 miesięcy to chyba ręcznie wykonują każdą rzecz.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Orientujecie się ile trwa transport z Poznania do dilera?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • cezar no może ja jestem jakimś klientem pod indywidualne zamówienie jak Porsche :) ale postaram się coś wyciągnąć od nich skoro miałem odebrać do 31.12.2014r. a a teraz około 20 lutego jest termin i to też nie pewne.

  • U mnie do dilera jechał z Poznania tydzień.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Łał to faktycznie Czeskie porsche, bierz koła i inne dodatki co ci wpadnie do głowy.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @Ark po montażu blokady sprawdź czy nie uszkodzili obudowy dźwigni hamulca ręcznego i zwróć uwagę czy po prawej stronie w okolicy "bolca" też plastik jest odkształcony? Mi powiedzieli, że tak już musi być.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Po pół roku i trzech tygodniach od zamówienia odebrałem ;)
    Ark
  • @Ark, pochwal się jakąś fotką :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • 20150122_175647.jpg
    3264 x 1836 - 3M
    Ark
  • Dźwignia ok.
    Ark
  • Odebrany :) Nareszcie...
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77, czekamy na obszerną galerię :)
    Gratuluję!
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Pierwsze tankowanie do pełna? :-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @krisr77 z przodu dalej gilotynki?
  • cześć co sądzicie za LB 1,2 mpi Lpg active max + biały, zapas, pilot, komputer za 44,1?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Mój już wyprodukowany do końca tygodnia ma dojechać do dilera na plac :-)
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Gilotynka niestety jest w MY2015, zatankowany do pełna na szczęście ceny paliw nie drenują az tak kieszeni, do 1 odbicia weszło za 230 :)
    Ale i tak czekają mnie jutro wydatki pod przed chwila załatwiłem sobie chyba na amen tylną prawa oponę : ( jakiś pedał (bo inaczej takich ludzi nazwać  nie można) rzucił (albo zostawił specjalnie) na parkingu przed blokiem gruby kryształowy kieliszek. Nie wygląda to dobrze nie wiem czy da sie ja uratować :( Założyłem zapas - jutro będę wiedział cos więcej
    W ogóle muszę ogarnąć jakis parking strzeżony  bo cos pechowy jest ten pod blokiem - w Yarisie utracili mi lusterko kiedyś i 2 kradli dekielki z alusow... 

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 współczuje... nowe auto i już problemy... (parkuje na osiedlu strzeżonym, żadnych niespodzianek)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?